WordPress/Woocommerce İle E-Ticaret Sitesi Kurun

WordPress, WooCommercce üzerine kurulmuş açık kaynaklı, özelleştirilebilir bir e-ticaret platformudur. Adapte Dijital bu platformu sizin için geliştiren ve uyarlayan uzman çözüm ortağınızdır. 

 

WORDPPRESS/WOOCOMMERCE

E-Ticarette Hemen Satışa Başlamak İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

E-Ticarette satışa başlamak için WordPress/Woocommerce sizin için en iyi ve hızlı bir yol olabilir. E-Ticaret birçok adımı sırasıyla atarak sonuca ulaşır. Uzman destekle satış arttırmak için Adapte Dijital ile çalışın.

Esnek & Güvenli

Esnek & Güvenli

WooCommerce ile ulaşmak istediğiniz tasarımı hemen gerçekleştirebiliriz. Sizin için özelleştirilmiş bir mağazayı WooCommerce ile hemen sağlayalım. PayTR, İyzico ve Banka ödeme sistemleri sayesinde güvenli alışveriş sağlayabiliriz.

Her Yerden Yönet

Her Yerden Yönet

Mağaza yöneticilerinin ürünleri güncellemesi ve siparişleri yerine getirmesi için çok kullanılan bir arayüzdür. Masaüstü veya mobil araçlarınızla E-Ticaret mağazanızı kontrolünü kolayca sağlamak için bizimle çalışabilirsiniz.

İstediğin Kadar Ürün Ekle

İstediğin Kadar Ürün Ekle

Her şey projeniz ve onun için hayal edip istediklerinizle sınırlı. Gerisi WooCommerce ve Adapte Dijital ile çok kolay. Ürünler ve hizmetlerden, üyelere özel dijital içeriğe kadar, WooCommerce ile her şeyi satabilirsiniz.

Sürekli Geliştirin

Sürekli Geliştirin

E-Ticaret mağazanızın veya projenizin genişlemek istediği alana ulaştırmak için çok uygun çözümleri WooCommerce ile gerçekleştirebilirsiniz. Dijital işletmenizin büyümeye yönelik ihtiyaçlarını uygun bütçelerle kademeli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçeye Uygun Fiyatlandırma

Bütçeye Uygun Fiyatlandırma

E-Ticaret mağazanızın/projenizin hemen binlerce ürünle yönetmeniz gerekmiyor. Hedefleri belirleyip bütçelendirmek ve hizmeti programa bağlamak Adapte Dijital’e bırakın, güzel sonuçlar almaya hazır olun.

Tasarım & İçerik

Tasarım & İçerik

WooCommerce bir E-Ticaret altyapısıdır. Adapte Dijital tasarım, içerik, reklam ve satış pazarlamada uzman bir ajanstır. Sizin için özelleştirilmiş tasarımlardan, ürünlerin girişine, daha özel içeriklere ve reklam metinlerine özenli çalışmaları birlikte yapalım.

HAKKIMIZDA

Adapte Dijital Ajansı

Dürüstlük temelli ilke ve değerlerimizin rotasında uzun bir yolculuktayız. Yıllar önce başlamış olduğumuz işimizde iş ahlakımızın verdiği güç ile gururlandığımız işler yaptık ve daha iyilerine inancımızla yürüyoruz.

WooCommerce/WordPress
0%
Web Tasarım
0%
Dijital Pazarlama
0%

Değer temelli uzman ve yenilikçi dijital ortaklık

Kuponlar

Kuponlar

Müşterilerinizi harekete geçirecek kuponları stratejiler eşliğinde Adapte Dijital ile özelleştirin. Müşteri potansiyelini yükseltelim.

SEO

SEO

E-Ticaret mağazanızın ihtiyacı olan trafiği alması, ilgi çekmesi ve bu ilginin satışa dönmesi için odaklı çalışmaları birlikte yürütelim.

Kampanyalar

Kampanyalar

Mağazanızın potansiyel müşterisi olabilecek hedef kitlelere ulaşalım. Erişimini genişleterek daha fazla büyüme sağlayalım.

Adapte Dijital

Başlıca Web/Dijital Geliştirmelerimiz