Adapte Dijital

Google Ads Reklam

Google Reklamlarından daha düşük bütçelerle daha fazla verim almanızı sağlayalım.

Google Reklamcılığımızdan Faydalanın

Araştırmacı

Güvenilir

Uyarıcı

Analizci

Sınırları Olmayan Bir Planlama

Google Reklamlarınızı Nasıl Yapıyoruz

Brief

Google ADS hizmetine başlamadan önce markanızla ilgili sizlerden brief alıyoruz.

Reklam Kurgusu

Reklam kurgusunu oluştururken markanızın sektörünü, ürettiği ürün ve hizmeti, doğru hedef kitleyi belirlemeyi ve tıklama oranını artırarak maksimum geliri elde edebilmenizi önemsiyoruz.

Analiz

Brief sonrası durum analizi, rakip analizi, sektör analizi, SWOT analizi ve anahtar kelime (keyword) analizi gerçekleştirerek reklam kurgusunu oluşturuyoruz.

Reklam Optimizasyonu

Yayın sonrasında ise Google’dan gelen veriler ışığında uluslararası araçlar kullanarak sürekli optimizasyon yapıyor ve böylelikle markanızı sürdürülebilir maliyetle, en yüksek verime ulaştırmış oluyoruz.

Google ADS

Google Reklamları, “Arama Motoru Pazarlaması” denildiğinde akla ilk gelen pazarlama yöntemidir. Google Reklamları, en yaygın kullanılan arama motoru olan Google’un sunduğu, tıklama başına (PPC) maliyetlendirilen, çevrimiçi reklam çeşitlerinin genel adıdır. Google Reklamlarının; Arama Motoru Reklamları, Görüntülü Ağ Reklamları, Video Reklamları ve Uygulama Reklamları gibi çeşitleri vardır. Dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan bu sistem; esnekliği, reklam verenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmesi ve hızı ile, işletmelerin potansiyel müşterilerine hesaplı ve etkin bir biçimde ulaşmasına imkan sağlamaktadır.

Google Reklam Satış Getirir

Adapte Dijital Blog

Web Tasarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Önlem için zorunludur *

Yorumla