Adapte Dijital

Sosyal Medya Yönetimi

Potansiyel müşterilerinize Sosyal Medya aracılığıyla ulaşıp sosyal medya hesaplarınız üzerinden firmanızı geliştirelim. 

Sosyal Medyada Başarılı Olmanıza Yardımcı Olabiliriz

Strateji

Hesap Açma

Paylaşım

Raporlama

Sınırları Olmayan Bir Planlama

Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapıyoruz?

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal Medya Yönetiminde Marka, ürün veya hizmetler için rakip analizi yapılmalı, hedef kitle belirlenmeli, pazarlama stratejisi oluşturulmalıdır.

Etkileşim

Sosyal medyadaki yorum, soru ve şikayetler gibi kullanıcı etkileşimlerine hızlı geri dönüş yapmak markanızın veya kurumunuzun itibarını artıracaktır.

Hesap Yönetimi

Sosyal medya platformlarında takipçiler ve hayranlarla marka iletişimi kurulmadan önce içerik takviminin belirlenmesi, güncel ve özgün içeriklerin üretilmesi, etkileşimi tetikleyecek şekilde tasarlanması gerekir.

Dijital Pr

Dijital PR; online itibar yönetimi çalışmaları, dijital iletişim kanalları, marka tanıtım ve diğer tekniklerin sizin için kullanılması geliştirir.

Sosyal Medya

İşletmelerinizin veya projelerinizin sosyal medya hesaplarını uzman bir ekibe bırakmalısınız. Ortaklaşa çalışmamız size birçok faydayı getirecektir. Facebook, Instagram, Pinterest, Google Plus ve diğer sosyal medya araçlarının yönetimini Adappte’ye bırakın. Dijital ortamda işletmenize faydası olacak tüm mecraları sizin için değer olarak yükseltelim. Kurumsal sayfalar, sektörel çalışmalar tüm mecralarda sizin adınıza uygulanacak teknik ve yöntemler için Adappte’yle çalışın.

Sosyal Medya Sayesinde Rakiplerinizden Sıyrılın

Adapte Dijital Blog

Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Önlem için zorunludur *

Yorumla