Dijital PR Ajansı: Verimli ve Etkili Yönetim

Adapte Dijital ile Dijital İletişim ve Pazarlamanızı Yönetin

Dijital PR, hedef kitleniz ile dijital iletişim, tanıtım ve pazarlamanızı yönetmenin en iyi yoludur. Adapte Dijital, 2015 yılından bu yana dijital PR çalışmalarıyla her ölçekte işletme için işletme özelinde modeller ile çözüm sunuyor.

Dijital pazarlama

Dijital PR Çalışmalarınızı Uzmanlarımız Yönetsin

Dijital PR, dijital dünyanın sunduğu fırsat ve enstrümanları kullanarak, doğrudan hedef kitlelerinize markanızı ve firmanızı ulaştırır. 

Dijital Pr uzmanlarımız doğru strateji, doğru araç kullanımı ile dijital varlığınıza verimli ve etkili katkıda bulunur.

Adapte Dijital, dijital PR ajansıdır. Web sitesi yönetimi, Seo, içerik pazarlaması, Google Reklam, Instagram Reklam, kitlenizin olduğu her yerde olmak için diğer tüm dijital ihtiyaçlarınızı yönetiriz.

Dijital PR Geliştirmek İçin Neler Yapıyoruz

Dijital PR ile Tüm Dijital Sürecinizi Yönetiriz

Dijital PR kurumsal ve işletmeler içerisinde halkla ilişkiler olarak bilinir. Çağımızın en büyük gerçeği dijitalleşme. Kurumsal işletmeler ve markalar için kendi kitlesini yönetmek oldukça önemli.

İşletmenize özel stratejilerle Dijital PR’ınızı yapıyoruz. Reklam çalışmaları, içerik pazarlaması çalışmaları ve sosyal medya yönetimi ile sürecinizi yönetiyoruz.

Adapte Dijital‘in dürüstlük öncelikli ilkeleri ile tanışın, dijital pazarlama çalışmalarınızı işinizi büyüterek yürütelim.

Dijital pazarlama

Dijital PR Uzmanız

Dürüst ve Sağlam Pazarlama Stratejileri ile İşinizi Büyütelim

Dijital PR çalışmalarımızın en başında dijital reklam gelmektedir. Dijital reklamlar ile işinizi potansiyel müşterilerinize duyururuz ve markanız için bilinirlik sağlarız.

Tüm bu çalışmalarımızın yanında web sitenizin düzenlenmesini ve pazarlama çalışmalarına uygunluğunu kontrol eder, gerekli iyileştirme çalışmalarını yaparız.

Sektörel Çalışmalar

Her sektörün ve işletmenin kendine has özellikleri vardır, dijital pazarlama stratejisi işletmenin özel ihtiyaca uygun çalışılır.

Google Cloud Sunucu

Hız ve yüksek güvenlik için Google Cloud sunucu kullanıyoruz. Web siteniz dünyanın en güvenilir sunucusunda barınıyor.

Sitenin Tasarımı

Hedef kitle, sektör, işletme isteği, prestije ve arama motoruna uyumlu tasarım. Doğru web sitesi hizmeti için uzmanımıza danışın.

SEO Optimizasyonu​

Dijital Pazarlama kullanıcı deneyimine göre SEO uyumlu yaparız. İşe yarar terimlere göre trafik çekilir.

İçerik Yönetimi

Dijital Pazarlama yaparken/yönetirken ihtiyaç duyulan pazarlama, PR, kurumsal, yasal ve zorunlu içerikleri üretiriz.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Pazarlama hizmetimiz Sosyal Medya yönetiminizi de yapar. Instagram, Pinterest ve tüm etkili alan kullanımı için Adapte Dijital ile çalışın.

Analiz ve Raporlama​

Her dijital pazarlama hizmeti analiz edilmeli ve tüm sonuçlar raporlanmalıdır, dijital pazarlamanın gelişimi için iyi bir sistem sağlar.

Yazılım ve Teknik Destek

Dijital pazarlama çalışmaları için kullanılan araçlar yaşayan bir organizmadır, yaşamın ayrılmaz parçasıdır, bakım ister.

Adapte Dijital ile Çalışın Doğru PR Hizmeti Alın

Dijital PR çalışmalarımız işinizin ve müşterilerinizin gelişimi için özel olarak, işletmenize özel stratejiler kurularak yapılır. Çalışmalara başlanılmadan önce yapılan tüm araştırmalar ile birlikte işinizin büyümesi için ön görüler, hazırlıklar yapılır. 

Adapte Dijital, Dijital PR Ajansı ile çalışarak istediğiniz bilinirliği kazanabilirsiniz.

Dijital PR Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dijital Pr çalışmaları firmaların uzmanlıkları ve tecrübeleri ile doğru orantılı ilerler.

İşinizi ve müşterilerinizi geliştirmek istiyorsanız gerçekten tüm alanlarda size destek olacak uzman ve tecrübeli bir ajans ile çalışmalısınız. 

Adapte Dijital, dijital PR yürütürken ön görülü çalışmaları ile birlikte analiz yapar.

Yaptığımız analizler ile işinizi nasıl geliştireceğimizi sizler ile paylaşır ve çalışmalarımızı sürdürürüz.

Dürüst & Güvenilir

Adapte Dijital’in tek stratejisi var: Dürüst ve Güvenilir Olmak.

Şeffaf

Özü sözü birdir. Her iş maddesi gerçekten işinize yarayacak.

Sonuç Odaklı

Web sayfası paketleri ulaşmak istediğiniz sonuca odaklanır.

Bütçe & Kazanç Dengesi

Web sayfası paketlerine yatırdığınız bütçeniz hemen geri dönsün.

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital PR çalışmalarımız, geliştirme ile dönüşümler elde edecek şekilde planlandı. İhtiyacınıza ve isteğinize uygun olabilecek tahmini dönüşümler düşünülerek planlandı.

Dijital PR, geleneksel PR’dan faklı olarak online internet ortamında var olan bir markayı bir şirketi, bir kurumu, projeyi veya online bir işi kitlesiyle buluşturma, kitlesini genişletme işidir.

Dijital PR, hedef kitlenizle etkileşim kurmak için, markanızın online dünyadaki dijital varlığını oluşturmaya, web sitenizin arama görünürlüğünü artırmaya veya marka bilinirliği oluşturmak için çok gereklidir.

Gelenekselden dijitale uzanan yolda Adapte Dijital sonuç odaklı stratejiler oluşturmada uzman. Arama motoru optimizasyonu (SEO), Ücretli medya, Sosyal Medya, İçerik Pazarlaması, Geliştirme İşlemleri ve E-Posta Pazarlaması gibi sistemleri kullanır.

Dijital PR Ajansı ile İşinizi Büyütmek İçin Adapte Dijital ile Çalışın

İnternet hala yepyeni bir iş.
Düşünün iPhone daha 10 yaşında!
Vakit kaybetmeden internette yerinizi alın, müşterilerinizi bağlayın…

Değerli müşterimiz, işinizi doğru hedef kitle ile buluşturun. Adapte Dijital paketleri hedef kitlenizi potansiyel müşteri veya kullanıcıya dönüştürür. Profesyonel web sitesi çalışması istiyorsanız bu paketlerle başlayın zaman kaybetmeyin.

Web sitesi ile hedef kitlenize ulaşıp potansiyel müşterinizden telefon, iş, kayıt, satış vs. benzeri dönüşümler elde etmek için iyi hazırlanmış çalışma planlarıdır.

Kafa karıştıran, zaman kaybettiren iş yüklerinden uzak, net ve ölçülü iş planları.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, şartlarınızın en olgun olduğu yerden başlayın. İşinizi müşterilerinize iyi anlatan ve beklentilerinizi karşılayan bir site geliştirmeyi isteyin.

Hızlı Karar İçin Telefon veya Online Toplantıya Ne Dersiniz?

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler