Web Sayfası Yönetimi · Sonuç Odaklı Çalışmalar

Web Sayfası Yönetiminde Etkileyici ve Sonuç Odaklı Çalışmalar

Web sayfası yönetiminde etkileyici gelişmeler için Adapte Diijital ile çalışın. İlham veren, enerjik tasarımlar için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Web sayfası yönetimi

Web Sayfası Yönetiminde Sonuç Odaklı Çalışmalar

Web sayfası hizmetlerinde içerik pazarlaması, SEO çalışmaları, Google Ads, Facebook Ads ve internet reklamları, sosyal medya ve dijital pazarlamadaki medya araçlarındaki tüm çalışmaları gerçekleştiririz.

Güncelleme ve etkileşimleri takip ederek işletmenizi Adapte Dijital ile büyütün. Etkileyici ve sonuç odaklı çalışmalarla hedefinize ulaşın.

Dijitale Başla  
Online

Web Sayfasında Sonuç Odaklı Çalışmalar

Web sayfası kurdurmak, geliştirmek ve yönetmek birçok iş yüküne sebep olabilir. Adapte Dijital web sayfanızın kurulumu ve yönetiminden başlar tüm dijital pazarlamanıza kadar gelişimini sağlar.

İstediğiniz dönüşüm, bütçeniz ve isteklerinize uygun paketlerimizin özelliklerini inceleyin.

web tasarım

Web Sayfası Yönetimi, Güncellemeleri ve Dijital Pazarlama

Web Sayfası Hizmetindeki Yönetim, Güncelleme ve Dijital Pazarlamanızı Yönetiriz

Web sayfası yönetiminde işini iyi bilen ve azimli uzmanlarla tanışmak sizi hedeflerinize ulaştırır. Tanıtım ve pazarlama, internet reklamları ile ilerlemek sizi gelenekselden dijitale taşır. Web sayfanızın gelişimi için Adapte Dijital web uzmanları ile çalışın.

Sektöre Uygun Çalışmalar

Her sektörün ve işletmenin kendine has özellikleri vardır, web sayfası yönetimi bu özel ihtiyaca uygun çalışır.

Google Cloud Sunucu

Web sayfanızı ömürlük bir sistemi, hız ve güvenliği yüksek Google Cloud’da barındırıyoruz.

Sitenin Tasarımı

Hedef kitle başta sektöre, işletme isteği ve prestijine, arama motoruna uyumlu web sayfası tasarımı.

SEO Optimizasyonu​

Arama motorları, web sayfanızın hedef kitle ve potansiyel müşteri edinme çalışmalarını yapar.

İçerik Yönetimi

Web sayfanızın kurumsal, yasal ve zorunlu içerikler, pazarlamaya üretilmesi, geliştirilmesi, güncellenmesini yapar.

Sosyal Medya İşleyişi

Web sayfanızın yönetimi, sosyal Medya hesap kurulumu,  paylaşım ve temel işleyiş kazandırılmasına yardımcıdır.

Analiz ve Raporlama​

Her web sayfası yönetimi proje analiz edilmeli ve tüm sonuçlar raporlanmalıdır, iyi bir sistem sağlar.

Yazılım ve Teknik Destek

Dijital araçlar ve web sayfaları yaşayan bir organizmadır, yaşamın ayrılmaz parçasıdır, bakım ister.

Adapte Dijital İle Web Sayfanızın Yönetin

Web sayfası yönetimi, web sayfası güncellemeleri ve işiniz için planlanan tüm çalışmalar bir uzman tarafından yapılsın. Web sayfanızın dönüşümler elde ederek büyümesi ve kendini desteklemesi için Adapte Dijital’i tercih etmelisiniz. Her bütçeye göre istenen hedefe birlikte ulaşalım.

Web Sayfası Yönetiminde Önemli Unsurlar

Web sayfası kurma, web sayfası yönetimi ve güncellemeleri için bir uzmana ihtiyacınız var. Web sayfalarındaki tecrübe ve uzmanlık için Adapte Dijital’i tercih edin.

Aktif bir çalışma ve web sayfası güncellemeleri ile hizmetinizin dönüşüm odaklı çalışmalarını sizin için yaparız. Dijital verimliliğin artırılması ihtiyacınızı karşılar.

Dürüst & Güvenilir

Adapte Dijital’in web sayfası yönetiminde tek stratejisi var: Dürüst ve Güvenilir Olmak.

Şeffaf

Özü sözü birdir. Web sayfası yönetiminde her iş maddesi gerçekten işinize yarayacak.

Sonuç Odaklı

Web sayfası yönetimi paketleri ulaşmak istediğiniz sonuca odaklanır.

Bütçe & Kazanç Dengesi

Web sayfası paketlerine yatırdığınız bütçeniz hemen geri dönsün.

Sıkça Sorulan Sorular

Olması gereken temel tüm özelliklerin olduğu ihtiyaca uygun şekilde tüm içerik ve tasarımların yapıldığı dijital dönüşüm işleridir. Tasarımdan reklama dönüş sağlayan çalışmalardır.

Biz web sitesi paketlerimizi hızlarına göre ayırdık. Hepsine bir web sitesinde olması gereken temel işleri ekleyerek dönüşüm hızlarına uygun şekilde fiyatlarıyla özelleştirdik.

Paketlerimiz ile uygulanan Dijital Dönüşüm 21 gün ile 33 gün arasında yayına açılır. Hazır site diye adlandırılıp hemen yayın denilenlerden farkı içerikler ve müşteri odaklı çalışmaları Adapte Dijital’in yapıyor olmasıdır.

Tüm sayfa içerikleri ve pazarlamaya yönelik paket dahil içerikleri Adapte Dijital girer. İçerikler SEO ve müşteri / kullanıcı uyumludur.

Kota ve sınırlamalar, “sınırsız” denilerek kandırmacaya yönelik pazarlamalarda çok kullanılıyor. Adapte Dijital paketleri ziyarete göre ayarlanmıştır. Kota sınırı ziyaretiniz arttıkça tarafımızdan ücretsiz arttırılır fakat Google kadar ziyaretiniz olduğunda ücret talep edilir.

Web sitenizin kurulumundan başlayan planlı çalışmalarımız yayına kadar sürüyor. Desteğimiz paketin içeriğinde verdiğimiz sürelerin dışında da taleplerinizi karşılamak için sürmektedir. İşinizi ve memnuniyetinizi en iyi noktaya getirebilmek için yanınızda oluyoruz.

Adapte Dijital web sitesi paketleri, hazır paketler diye sunulan paketlerden hızlı ve onlardan daha dolu dolu içeriklere sahiptir. İşinize yarayacak, sonuç alacak tüm hizmetlerin verilir. Bu çok büyük bir farktır, yenilikçi ve özverili bir yaklaşımdır.

Evet. Web sitenizi yönetebilmeniz için hem size eğitim desteği hem de profesyonel yönetim için  paketlerimizi sunuyoruz.

Web sitenizi yabancı dillerde yayınlanabilir temele sahiptir. Hatta Arapça gibi sağdan sola işleyen dillerde de yayınlanabilir.

Web siteniz %100 SEO uyumludur. SEO Optimizasyonu web sitesi paketlerimizde Adapte Dijital tarafından yapılır.

Adapte Dijital her ekrana uygun web sitesi tasarımı gerçekleştirir. Web sitenizi mobil, tablet ve masaüstüne uygun şekilde tasarlarız.

Web sitenizin güvenlik güncellemeleri düzenli olarak Adapte Dijital tarafından yapılır.

Web siteniz için görüşmeye başladığınız andan itibaren sizin için bir Müşteri Geliştirme Uzmanımız olur. Mail ve telefon yolu ile haberleşerek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Adapte Dijital web sitesi paketlerimizin içinde aylık yönetimler mevcuttur. 1, 4, 8, 12 aylık yönetim paketlerimiz mevcuttur. İş yoğunluğuna uygun olarak yönetimi yapılır. Web sitesinin devamlı yönetimi reklam çalışmaları, içerik çalışmaları gibi dijital pazarlamalar için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Günden güne gelişen ve değişen dijital dünyada da müşterilerinizi karşılamak ve her alanda onlarla olmak önemlidir. Bu nedenle Adapte Dijital bütçenize uygun olacak paket sistemini ortaya koydu. Bir web sitesi kurdurmak ve insanlarla dijitalde buluşmak için geç kalmayın.

Şanslılar Arasına Katıl: İncele, ara veya hemen satın al

Her işletme kendi tarzında benzersizdir ve farklı gereksinim, bütçe ve hedeflere sahiptir. Küçükten büyüğe tüm  işletmelerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Değerli müşterilerimiz web sayfası yönetimi ve güncellemeleri hakkında bilgi almak için Adapte Dijtial’i arayın.

Sonuç Odaklı Web Sayfası Yönetimini Tercih Et

İşine, Müşterine ve Bütçene Göre En Doğru Web Sayfası Yönetimi

İnternet hala yepyeni bir iş.
Düşünün iPhone daha 10 yaşında!
Vakit kaybetmeden internette yerinizi alın, müşterilerinizi bağlayın…

Değerli müşterimiz, işinizi doğru hedef kitle ile buluşturun. Adapte Dijital paketleri hedef kitlenizi potansiyel müşteri veya kullanıcıya dönüştürür. Profesyonel web sayfası çalışması istiyorsanız bu paketlerle başlayın zaman kaybetmeyin.

Web sayfası ile hedef kitlenize ulaşıp potansiyel müşterinizden telefon, iş, kayıt, satış vs. benzeri dönüşümler elde etmek için iyi hazırlanmış çalışma planlarıdır.

Kafa karıştıran, zaman kaybettiren iş yüklerinden uzak, net ve ölçülü iş planları.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, şartlarınızın en olgun olduğu yerden başlayın. İşinizi müşterilerinize iyi anlatan ve beklentilerinizi karşılayan bir site geliştirmeyi isteyin.

Hızlı Karar İçin Telefon veya Online Toplantıya Ne Dersiniz?