İşletmenizi veya markanızı büyütmeye başlayın, Verimli Dijital Model'e (Verdiji) Geçin

Web sitesi ve dijital pazarlama çalışmalarını Verimli Dijital Model (Verdiji) ile sunuyoruz. İşletmenizi veya markanızı büyütmeye hemen başlayın. Verimli Dijital Model nasıl işliyor, hemen arayıp öğrenin.

Web siteniz yoksa kullanıcı/müşteri uyumlu yepyeni bir site tasarımı, web siteniz varsa iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını yapalım. Bu çalışmalar ile birlikte dijital pazarlamanızı yönetelim. Web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama başlıklarını adım adım okuyun. Sizden aldığımız gücün etkisiyle projelerinize değer katıyoruz.

Web sitenizi ve dijital pazarlamanızı aşağıdaki iş başlıklarıyla yönetiyoruz. Her biri başlı başına bir birim olan bu iş başlıklarına ait görevleri, yanı başınızda bir ofis yakınlığında yönetiyoruz.

Web Sitesi Tasarımı
Web sitenizi hedeflerinize göre tasarlıyoruz. Amacına, kullanıcısına ve geleceğe uygun alanınız olsun.
Web tasarımda neler yapıyoruz, lütfen inceleyin.

Web Sitesi İyileştirme & Geliştirme
Web sitenizi içerik ve tasarımsal olarak iyileştiriyor ve geliştiriyoruz.
İyileştirme ve geliştirme için lütfen inceleyin.

Dijital Pazarlama
Dijital ortamlardaki PR ve satış kanallarında varlığınızı arttırıyoruz. Hedef kitlenizi ulaşıp genişletmek için performans ve verimlilik çalışmalarınızı yönetiyoruz.
Dijital Pazarlamada Ne Yapıyoruz, Lütfen inceleyin …

İçerik, Grafik ve Video Üretimi
Web sitesinden, reklama, sosyal medya hesaplarına ve dijitalde kitlenizin ulaşacağı her kanala içerik ve grafik gerekiyor. Siz değerli işletmeler için biz (Adapte Dijital) üretiyoruz.
Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Sosyal Medya ve Kitle Yönetimi
Sosyal medya hesaplarının açılışı, düzenleme, iyileştirme, paylaşım, organik takipçi kazandırma ve kitle yönetimi çalışmalarını yönetiyoruz.
Sosyal Medya İçin Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Ücretli & Organik Medya
Google Ads, Facebook Ads ve diğer dijital reklam kanallarının yönetimi, SEO, organik çevre geliştirme çalışmalarını yapıyoruz.
Tüm iş başlıkları için lütfen tıklayın.

İş ve Marka Geliştirme
İşiniz, markanız ve işletmeniz için çalışmalar yapıyoruz. Çalışmalar ile müşterilerinizin, kullanıcılarınızın ihtiyacını anlayıp ona uygun alternatif çözümleri üreterek gelişiminize destek olabiliyoruz.
İş ve marka geliştirmeyi lütfen inceleyin.

Hemen Bizi Arayın

Web sitesi tasarımı, web sitesi iyileştirmesi, sektör/rakip araştırmaları, içerik, grafik, video üretimi, e ticaret sitesi/sistemi kurulumu ve web tabanlı gelişim için bir çok alanda uzmanız. Size uzmanlıklarımız ile destek olabiliriz.

Tasarım, İyileştirme & Geliştirme
Web siteniz yoksa veya varsa etkileşim ve dönüşüm alabilecek yeni çalışmalara ihtiyacınızda yardımcı olabiliriz. Biz (Adapte Dijital), geliştirdiğimiz dönüşüm sağlayan 7 (1+6 ay) aylık model ile işe başlıyoruz.
Çalışmaların detayını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Sektör ve Rakip Araştırmaları
Biz (Adapte Dijital), genellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler, gelişim göstermek isteyen markalar ile çalışıyoruz. Ve her zaman güçlü rakiplerimiz oluyor. İşletmeniz ve markanızın rakiplerini inceliyor, tüm çalışmalarımızı liderleri olabilecek şekilde tasarlıyoruz.
İşiniz veya kitlenizin lideri olmaya ne dersiniz?

İçerik Üretimi
Web sitesi içerikleri, ürün girişleri, reklam metinleri, sosyal medya paylaşım içerikler ve dijital ortamlarda ihtiyacınız olabilecek tüm içerikleri üretebiliyoruz. İçerik üretimini amaç, hedef ve kitleye yönelik geliştirebiliyoruz.
İçerik üretim ve yönetimini birlikte yapabiliriz.

Grafik ve Video Üretimi
Grafik ve video web sitesinin çok zengin görünmesini sağlar. İşinizi, markanızı çok kolay şekilde kitlenize aktarmanıza yardımcı olur. Reklam banner, Youtube için ürün, hizmet videolarını üretebiliriz. İşletmeniz ve markanız için grafik/videolar üretebiliriz.

E-Ticaret Sitesi/Sistemi Kurulumu
E-ticaret üzerinden ürün veya hizmet satışlarınızı yapmanıza yardımcı oluruz. E ticaret sitenizin tasarımına, ürün girişlerinize, ürün geliştirmelerinize ve dijital pazarlama uzmanlığımız ile satışlarınızın artışına destek olabiliriz.
E-Ticaret uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar
Web tabanlı uygulamalar ile projenizi hemen harekete geçirmenize destek olabiliriz. Application projelerinizi geliştirmeniz için danışmanlığımız ile destek olabiliriz. E-Ticaret tabanlı uygulamalar ile işletmenize değer katabiliriz.
Projeniz için hemen destek isteyebilirsiniz.

Hemen Bizi Arayın

Dijital pazarlama için verimli hizmet modelimiz 7 aylık bir program ile başlıyor. İlk başladığın günden itibaren uzun soluklu ve dönüşümü hesaplanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Web sitesi çalışmaları, içerik, grafik üretimleri, SEO ve teknik düzenlemeler, Google Reklam, Facebook Reklam, sosyal medya ve diğer tüm satış/PR kanallarının yönetimini yapabiliriz.

Tasarım, İyileştirme & Geliştirme
Dijital pazarlamanızın verimli olabilmesi için iyi bir web sitesi tasarlıyoruz, web siteniz varsa verimliliğini arttıracak ihtiyacı olan çalışmaları yapıyoruz. Başladığımız her dijital pazarlama operasyonunda web sitenizi baştan sona elden geçiriyor, iyileştirebiliyoruz.
Dijital pazarlamanızı birlikte geliştirebiliriz.

İçerik, Grafik ve Video Üretimi
Web ve dijital pazarlama yönetiminde içerik, grafik ve video hedef kitlenizin karşısında işletmenizin sesi, soluğu ve mimikleri oluyor. Sesiniz, soluğunu, mimikleriniz ve kimliğiniz ne kadar iyi yansıtılırsa o kadar çok karşılık bulabilir.
Kitleniz ile etkileşiminizi arttırabiliriz.

SEO · Arama Motoru Optimizasyonu
Google üst sıralar için hem reklamda hem de organik arama ağında çok çalışmanız gerekiyor. Teknik ve diğer kriterleri bilip hemen uygulanabilir olmak size zaman kazandırdığı gibi çevrenizi de genişletmenize yardımcı oluyor.
SEO çalışmalarını birlikte yapabiliriz.

Analiz ve Yeniden Geliştirme
Kitle davranışı, rakip, ürün ve etkileyici dış şartların analizini yapıyoruz. Yaptığımı analiz ve değerlendirmeler sonucu programımızı belirliyoruz. Programımız site güncellemeden, taktiksel değişimlere olanak sağlayan görevlerden oluşuyor.
Birlikte değerlendirip, birlikte geliştirebiliriz.

Sosyal Medya
Sosyal medya hesaplarınızı amaca ve kitleye uygun kurumsal / operasyonel şekilde yönetiyoruz.
Sosyal medyanızı etkili ve verimli yönetebiliriz.

Ücretli & Organik Medya
Google Ads, Facebook Ads ve bir çok ücretli reklam kanalını bizimle birlikte yönetin. Organik trafik alanlarından ziyaretçi çekebiliriz.
Sem ve Seo yönetimini birlikte yapalım.

Dijital Pr
Marka, ürün, hizmet veya kurumsal bilinirliğinizi dijital ortam üzerinden geniş kitlelere ulaşarak arttırabilirsiniz.
Dijital PR çalışmalarını yapabiliriz.

Pazaryeri & Satış Kanalları
Ürün ve hizmetinizi web siteniz dışında satabileceğiniz bir çok satış kanalı vardır. Satış kanallarından operasyonunuzu uzman ajans ile yürütmeniz hızlı ve uzun ömürlü verim almanızı sağlar.
Pazaryeri ve satışınızı birlikte yönetebiliriz.

Hemen Bizi Arayın

Organik ve ücretli medya yönetimi SEO ve SEM olarak bilinen dijital terimlerinin tümünü kapsayan işler bütünüdür. Verimli Dijital Model (Verdiji) işletmelerin tüm bu ihtiyaçlarını karşılar.

SEO · Arama Motoru Optimizasyonu
Google üst sıralar için hem reklamda hem de organik arama ağında çok çalışmanız gerekiyor. Teknik ve diğer kriterleri bilip hemen uygulanabilir olmak size zaman kazandırdığı gibi çevrenizi de genişletmenize yardımcı oluyor.
SEO çalışmalarını birlikte yapabiliriz.

Analiz ve Yeniden Geliştirme
Kitle davranışı, rakip, ürün ve etkileyici dış şartların analizini yapıyoruz. Yaptığımı analiz ve değerlendirmeler sonucu programımızı belirliyoruz. Programımız site güncellemeden, taktiksel değişimlere olanak sağlayan görevlerden oluşuyor.
Birlikte değerlendirip, birlikte geliştirebiliriz.

Reklam kampanyaları ile Google, Facebook ve bir çok kanaldan ziyaretçi çekerek amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Google Ads & Facebook (Instagram) Ads
Google Ads, Facebook, Instagram Ads reklam kampanyalarınızı en verimli sonuçlara ulaşacak şekilde yönetebiliriz.
Kampanyalarınızı birlikte yönetelim.

Diğer Dijital Reklam Kanalları
Dijitalde işinize, amacınıza ve kitlenize uygun bir çok dijital reklam kanalı vardır. Bu kanalları uzman ekip ile birlikte yönetin.
Dijital reklam kanalları ile ziyaret çekebiliriz.

Hemen Bizi Arayın

Sosyal Medya kampanya ve hesap yönetimi ile geniş kitlelere ulaşıp, bilinirliliğini arttırarak çevrenizi genişletebiliriz.

Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medyanızı uzman bir ekibe bırakın.
Sosyal Medya ile verimli sonuçlara ulaşabiliriz.

Kampanyalar, Takip ve Analiz
Sosyal medya kampanyalarınızı yönetir, takip eder ve değerlendiririz.
Gelişimi birlikte sağlayabiliriz.

Hemen Bizi Arayın

İş veya markanızı geliştirmek için bize ihtiyacınız olabilir ve birlikte geliştirebiliriz.

İş Geliştirme
İşletmeniz, ürün, hizmet veya markanızın gelişimi için çevre ve kitle çalışmaları yaparız. Kitlenizin ihtiyaçları üzerinden size geliştirme önerileri sunarız.
İşinizi Birlikte Geliştirelim.

Markalarınız İçin Düşünür, Üretiriz
Marka üretmek isteyen işletmeler için çalışmalar yaparız. Çalışmalarımız hem hizmet modelleri hem de yeni ürün keşifleri sağlayabilir. Üretmeye devam edelim.

Hemen Bizi Arayın

Yazı, mesaj, ses, fotoğraf çekimi, ilan görselleri, video çekimi ve video düzenleme benzeri ihtiyaç duyulan tüm dijital içerikleri üretebiliriz.

Yazı, Mesaj ve Diğer İçerikler
Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, reklam kampanyaların kaliteli ve hedefinde anlam kazanan içeriklere ihtiyaç duyar. Dönüşü verimli olacak içerikleri geliştirebiliiriz.
Verimli içerikler için birlikte çalışalım.

Fotoğraf Çekimi ve Düzenleme
Ürün, hizmet ve kurumsal kimliğinizi ortaya koyan ve hitap ettiğiniz alanlarda karşılık bulan çalışmaları yapabiliriz.
Fotoğraf çekimlerini Verdiji’yle yönetelim.

Site Banner, Reklam Banner ve İlan Görselleri
Web sitesi, reklam kanalları, sosyal medya ve diğer ziyaret/satış kanalları için ihtiyaç duyulan tüm görselleri üretebiliyoruz.
Grafik tasarımınızı bizden sağlayabilirsiniz.

Video Çekimi ve Düzenleme (Youtube Yönetim)
İşletme, iş, marka, ürün, reklam ve diğer ihtiyaçlardan doğan video çekim ve düzenlemelerinizi yapabiliriz. Video ses ve görüntüsüyle çevre geliştirmek, kitlemizi hareket geçirmek için etkili, verimli bir vazgeçilmezdir.
Video çalışmalarını birlikte yapalım.

Hemen Bizi Arayın

Adapte Dijital, bir çok farklı alandan oluşan müşterileri için hizmet veren ve vermeye devam etmek isteyen dijital pazarlama ajansıdır. Dijital pazarlama çalışmalarımızı geliştirmiş olduğumuz Verimli Dijital Model (Verdiji) üzerinden yapmaktayız. İşinizi Verimli Dijital Model, Verdiji ile geliştirebiliriz.

Farklı disiplinlerde ki çözümleri başarıyla üretir ve yönetiriz !

Verimli Dijital Model: Web Geliştirme ve Tasarım, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, SEO ve SEM, Ads Reklamcılık, Sosyal Medya Danışmanlığı demektir.

Adapte Dijital; Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Ajansı Hizmet Bölgeleri:

İSTANBUL: Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Avcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Başakşehir, Esenyurt, Halkalı, Küçükçekmece, Silivri

TEKİRDAĞ: Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Marmara Ereğlisi, Şarköy, AYDIN, Nazilli, Kuşadası,

KIRKLARELİ: Lüleburgaz