Web Sitesi Tasarımı ve Dijital Pazarlama Ajansı

Verimli Dijital Model ile Dijitale Uyumluluk ve Büyüme

Web sitesi ve dijital pazarlama çalışmalarını bir arada sunduğumuz eşsiz çalışma Verimli Dijital Model’i kullanarak, müşterilerimizin operasyonlarını rekabetçi avantaja dönüştürmesini sağlıyoruz.

Verimli Dijital Model (Veridiji); Küçük, orta ve her ölçekten işletmelerin ihtiyacı olan web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama çalışmalarını verimli yönetmek için Adapte Dijital’in geliştirdiği modeldir.

Verimli Dijital Model (Veridiji) ile web siteniz yoksa kullanıcı/müşteri uyumlu yepyeni bir site tasarımı, web siteniz varsa iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını yapıp, dijital uyumu ve en verimli dijital pazarlama yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Verimli Dijital Model; web sitenizi veya dijital alanınızı dijital operasyonunuzun merkezine alarak dijital pazarlama ile birlikte tüm dijital uyumluluğunuzu ve sürecinizi yönetir. Kurumsal web tasarım ajansı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Verimli Dijital Model Süreci Nasıl Yönetir?

  1. döneminde 14-23 iş gününü temel atma, kurulum, geliştirilme çalışmaları veya iyileştirmelere ayırır.
  2. döneminde aşağıdaki inceleyebileceğiz iş bölümlerinden aylık görevlendirmeler ile 6 aylık yönetim gerçekleştirir.
  3. döneminde elde ettiği verimliliğe dayalı veriler ile yeni bir iş programı ve bütçe yapar ve 12 ay yönetir.

Web Sitesi Üretimi
Verimli Dijital Model, web siteniz yoksa amacınıza ve hedef kitlenize göre web sitenizi tasarlar, üretir. Amacınızı, hedef kitlenizi ve gelecek tahminlerini verimlilik esaslarına göre yapar.
Verimli dijital model ile web tasarımı, lütfen inceleyin.

Web Sitesi İyileştirme & Geliştirme
Verimli Dijital Model, web siteniz varsa daha iyi verim elde edebilmek için hali hazırda olan web sitenizi içerik ve tasarımsal olarak iyileştirir ve geliştirir.
İyileştirme ve geliştirme için lütfen inceleyin.

İçerik, Grafik ve Video Üretimi
Verimli Dijital Model; web sitesinden, reklama, sosyal medya hesaplarına ve dijitalde kitlenizin ulaşacağı her kanala içerik ve grafik üretir. Verimlilik için sonuçlarını ölçer ve daha iyisine odaklanır.
Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Listeleme Yönetimi
Arama Motorlarında üst sıralar, listeleme gerekli tüm alanlarda çalışmalar. Google Ads, Facebook Ads ve diğer dijital reklam kanallarında doğru sıralamalar, SEO, organik geliştirme çalışmalarını yapar ve yönetir. 
Tüm iş başlıkları için lütfen tıklayın.

Dijital Pazarlama ve Medya
Verimli Dijital Model, en etkin şekilde dijital pazarlamanızı ve medyanızı yönetir. Google Ads, Facebook Ads ve diğer dijital reklam kanallarının yönetimi ile PR ve satışınız arttırır. Hedef kitlenize ulaşıp çevrenizi genişletmek için gereken performans ve verimlilik çalışmalarınızı yönetir.
Dijital Pazarlamada Ne Yapıyoruz, Lütfen inceleyin …

Sosyal Medya ve Kitle Yönetimi
Sosyal medya hesaplarının açılışı, düzenleme, iyileştirme, paylaşım, organik takipçi kazandırma ve kitle yönetimi çalışmalarını yapar. Sosyal medya operasyonlarınızı verimli şekilde yönetir.
Sosyal Medya İçin Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetimi
Verimli Dijital Model, en etkin şekilde pazaryeri ve satış kanalları üzerinde dijital pazarlamanızı yönetir. Trendyol, Etsy, Amazon, Hepsiburada ve diğer dijital satış kanallarının yönetimi için gereken performans ve verimlilik çalışmalarınızı yönetir.
Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetiminde Ne Yapıyoruz, Lütfen inceleyin …

Kitle İletişimi ve Yönetimi
Sosyal medya hesapları, pazaryeri, satış kanalları, Google alanları ve bir çok dijital mecrada kitle oluşturup, iletişim kurup yönetebilirsiniz. Düzenleme, iyileştirme, paylaşım, organik takipçi kazandırma ve kitle yönetimi çalışmalarını yapar.
Sosyal Medya İçin Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Veri Yönetimi işiniz, markanız ve işletmeniz için çalışmalardan ortaya çıkan sonuçları analiz eder, değerlendirir, bilgiye dönüştürürüz. Çalışmalar ile müşterilerinizin, kullanıcılarınızın ihtiyacını anlayıp ona uygun alternatif çözümleri üreterek gelişiminize destek olur.
İş ve marka geliştirmeyi lütfen inceleyin.

[dt_default_button link=”url:tel%3A%2F%2F%2B905355648008″ size=”big” btn_width=”btn_full_width” animation=”bounceInUp” icon=”JTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmFzJTIwZmEtcGhvbmUtc3F1YXJlLWFsdCUyMiUzRSUzQyUyRmklM0U=”]Hemen Bizi Arayın[/dt_default_button]

Web sitesi tasarımı, üretimi, web sitesi iyileştirmesi, sektör/rakip araştırmaları, içerik, grafik, video üretimi, e ticaret sitesi/sistemi kurulumu ve web tabanlı gelişim için bir çok alanda uzmanız. Size uzmanlıklarımız ile destek olabiliriz. Web Tasarım Ajansı, kitle hedefleme, programlama, yazılım, tasarım, kitle çalışmaları, davranışları ve davranış ölçümünden aksiyona yapabilmelidir. İşte Adapte Dijital bu beceri ve deneyime sahip bir kurumsal web tasarım ajansıdır

Tasarım, İyileştirme & Geliştirme
Web siteniz yoksa veya varsa etkileşim ve dönüşüm alabilecek yeni çalışmalara ihtiyacınızda yardımcı olabiliriz. Biz (Adapte Dijital), geliştirdiğimiz dönüşüm sağlayan 7 (1+6 ay) aylık model ile işe başlıyoruz.
Çalışmaların detayını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Sektör ve Rakip Araştırmaları
Biz (Adapte Dijital), genellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler, gelişim göstermek isteyen markalar ile çalışıyoruz. Ve her zaman güçlü rakiplerimiz oluyor. İşletmeniz ve markanızın rakiplerini inceliyor, tüm çalışmalarımızı liderleri olabilecek şekilde tasarlıyoruz.
İşiniz veya kitlenizin lideri olmaya ne dersiniz?

İçerik Üretimi
Web sitesi içerikleri, ürün girişleri, reklam metinleri, sosyal medya paylaşım içerikler ve dijital ortamlarda ihtiyacınız olabilecek tüm içerikleri üretebiliyoruz. İçerik üretimini amaç, hedef ve kitleye yönelik geliştirebiliyoruz.
İçerik üretim ve yönetimini birlikte yapabiliriz.

Grafik ve Video Üretimi
Grafik ve video web sitesinin çok zengin görünmesini sağlar. İşinizi, markanızı çok kolay şekilde kitlenize aktarmanıza yardımcı olur. Reklam banner, Youtube için ürün, hizmet videolarını üretebiliriz. İşletmeniz ve markanız için grafik/videolar üretebiliriz.

E-Ticaret Sitesi/Sistemi Kurulumu
E-ticaret üzerinden ürün veya hizmet satışlarınızı yapmanıza yardımcı oluruz. E ticaret sitenizin tasarımına, ürün girişlerinize, ürün geliştirmelerinize ve dijital pazarlama uzmanlığımız ile satışlarınızın artışına destek olabiliriz.
E-Ticaret uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar
Web tabanlı uygulamalar ile projenizi hemen harekete geçirmenize destek olabiliriz. Application projelerinizi geliştirmeniz için danışmanlığımız ile destek olabiliriz. E-Ticaret tabanlı uygulamalar ile işletmenize değer katabiliriz.
Projeniz için hemen destek isteyebilirsiniz.

[dt_default_button link=”url:tel%3A%2F%2F%2B905355648008″ size=”big” btn_width=”btn_full_width” animation=”bounceInUp” icon=”JTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmFzJTIwZmEtcGhvbmUtc3F1YXJlLWFsdCUyMiUzRSUzQyUyRmklM0U=”]Hemen Bizi Arayın[/dt_default_button]

Yazı, mesaj, ses, fotoğraf çekimi, ilan görselleri, video çekimi ve video düzenleme benzeri ihtiyaç duyulan tüm dijital içerikleri üretebiliriz.

Yazı, Mesaj ve Diğer İçerikler
Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, reklam kampanyaların kaliteli ve hedefinde anlam kazanan içeriklere ihtiyaç duyar. Dönüşü verimli olacak içerikleri geliştirebiliiriz.
Verimli içerikler için birlikte çalışalım.

Fotoğraf Çekimi ve Düzenleme
Ürün, hizmet ve kurumsal kimliğinizi ortaya koyan ve hitap ettiğiniz alanlarda karşılık bulan çalışmaları yapabiliriz.
Fotoğraf çekimlerini Verdiji’yle yönetelim.

Site Banner, Reklam Banner ve İlan Görselleri
Web sitesi, reklam kanalları, sosyal medya ve diğer ziyaret/satış kanalları için ihtiyaç duyulan tüm görselleri üretebiliyoruz.
Grafik tasarımınızı bizden sağlayabilirsiniz.

Video Çekimi ve Düzenleme (Youtube Yönetim)
İşletme, iş, marka, ürün, reklam ve diğer ihtiyaçlardan doğan video çekim ve düzenlemelerinizi yapabiliriz. Video ses ve görüntüsüyle çevre geliştirmek, kitlemizi hareket geçirmek için etkili, verimli bir vazgeçilmezdir.
Video çalışmalarını birlikte yapalım.

[dt_default_button link=”url:tel%3A%2F%2F%2B905355648008″ size=”big” btn_width=”btn_full_width” animation=”bounceInUp” icon=”JTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmFzJTIwZmEtcGhvbmUtc3F1YXJlLWFsdCUyMiUzRSUzQyUyRmklM0U=”]Hemen Bizi Arayın[/dt_default_button]

Organik ve ücretli medya yönetimi SEO ve SEM olarak bilinen dijital terimlerinin tümünü kapsayan işler bütünüdür. Verimli Dijital Model (Verdiji) işletmelerin tüm bu ihtiyaçlarını karşılar.

SEO · Arama Motoru Optimizasyonu
Google üst sıralar için hem reklamda hem de organik arama ağında çok çalışmanız gerekiyor. Teknik ve diğer kriterleri bilip hemen uygulanabilir olmak size zaman kazandırdığı gibi çevrenizi de genişletmenize yardımcı oluyor.
SEO çalışmalarını birlikte yapabiliriz.

Analiz ve Yeniden Geliştirme
Kitle davranışı, rakip, ürün ve etkileyici dış şartların analizini yapıyoruz. Yaptığımı analiz ve değerlendirmeler sonucu programımızı belirliyoruz. Programımız site güncellemeden, taktiksel değişimlere olanak sağlayan görevlerden oluşuyor.
Birlikte değerlendirip, birlikte geliştirebiliriz.

Reklam kampanyaları ile Google, Facebook ve bir çok kanaldan ziyaretçi çekerek amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Google Ads & Facebook (Instagram) Ads
Google Ads, Facebook, Instagram Ads reklam kampanyalarınızı en verimli sonuçlara ulaşacak şekilde yönetebiliriz.
Kampanyalarınızı birlikte yönetelim.

Diğer Dijital Reklam Kanalları
Dijitalde işinize, amacınıza ve kitlenize uygun bir çok dijital reklam kanalı vardır. Bu kanalları uzman ekip ile birlikte yönetin.
Dijital reklam kanalları ile ziyaret çekebiliriz.

[dt_default_button link=”url:tel%3A%2F%2F%2B905355648008″ size=”big” btn_width=”btn_full_width” animation=”bounceInUp” icon=”JTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmFzJTIwZmEtcGhvbmUtc3F1YXJlLWFsdCUyMiUzRSUzQyUyRmklM0U=”]Hemen Bizi Arayın[/dt_default_button]

Dijital pazarlama için verimli hizmet modelimiz 7 aylık bir program ile başlıyor. İlk başladığın günden itibaren uzun soluklu ve dönüşümü hesaplanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Web sitesi çalışmaları, içerik, grafik üretimleri, SEO ve teknik düzenlemeler, Google Reklam, Facebook Reklam, sosyal medya ve diğer tüm satış/PR kanallarının yönetimini yapabiliriz.

Tasarım, İyileştirme & Geliştirme
Dijital pazarlamanızın verimli olabilmesi için iyi bir web sitesi tasarlıyoruz, web siteniz varsa verimliliğini arttıracak ihtiyacı olan çalışmaları yapıyoruz. Başladığımız her dijital pazarlama operasyonunda web sitenizi baştan sona elden geçiriyor, iyileştirebiliyoruz.
Dijital pazarlamanızı birlikte geliştirebiliriz.

İçerik, Grafik ve Video Üretimi
Web ve dijital pazarlama yönetiminde içerik, grafik ve video hedef kitlenizin karşısında işletmenizin sesi, soluğu ve mimikleri oluyor. Sesiniz, soluğunu, mimikleriniz ve kimliğiniz ne kadar iyi yansıtılırsa o kadar çok karşılık bulabilir.
Kitleniz ile etkileşiminizi arttırabiliriz.

SEO · Arama Motoru Optimizasyonu
Google üst sıralar için hem reklamda hem de organik arama ağında çok çalışmanız gerekiyor. Teknik ve diğer kriterleri bilip hemen uygulanabilir olmak size zaman kazandırdığı gibi çevrenizi de genişletmenize yardımcı oluyor.
SEO çalışmalarını birlikte yapabiliriz.

Analiz ve Yeniden Geliştirme
Kitle davranışı, rakip, ürün ve etkileyici dış şartların analizini yapıyoruz. Yaptığımı analiz ve değerlendirmeler sonucu programımızı belirliyoruz. Programımız site güncellemeden, taktiksel değişimlere olanak sağlayan görevlerden oluşuyor.
Birlikte değerlendirip, birlikte geliştirebiliriz.

Sosyal Medya
Sosyal medya hesaplarınızı amaca ve kitleye uygun kurumsal / operasyonel şekilde yönetiyoruz.
Sosyal medyanızı etkili ve verimli yönetebiliriz.

Ücretli & Organik Medya
Google Ads, Facebook Ads ve bir çok ücretli reklam kanalını bizimle birlikte yönetin. Organik trafik alanlarından ziyaretçi çekebiliriz.
Sem ve Seo yönetimini birlikte yapalım.

Dijital Pr
Marka, ürün, hizmet veya kurumsal bilinirliğinizi dijital ortam üzerinden geniş kitlelere ulaşarak arttırabilirsiniz.
Dijital PR çalışmalarını yapabiliriz.

Pazaryeri & Satış Kanalları
Ürün ve hizmetinizi web siteniz dışında satabileceğiniz bir çok satış kanalı vardır. Satış kanallarından operasyonunuzu uzman ajans ile yürütmeniz hızlı ve uzun ömürlü verim almanızı sağlar.
Pazaryeri ve satışınızı birlikte yönetebiliriz.

[dt_default_button link=”url:tel%3A%2F%2F%2B905355648008″ size=”big” btn_width=”btn_full_width” animation=”bounceInUp” icon=”JTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmFzJTIwZmEtcGhvbmUtc3F1YXJlLWFsdCUyMiUzRSUzQyUyRmklM0U=”]Hemen Bizi Arayın[/dt_default_button]

Sosyal Medya kampanya ve hesap yönetimi ile geniş kitlelere ulaşıp, bilinirliliğini arttırarak çevrenizi genişletebiliriz.

Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medyanızı uzman bir ekibe bırakın.
Sosyal Medya ile verimli sonuçlara ulaşabiliriz.

Kampanyalar, Takip ve Analiz
Sosyal medya kampanyalarınızı yönetir, takip eder ve değerlendiririz.
Gelişimi birlikte sağlayabiliriz.

Sosyal Medya kampanya ve hesap yönetimi ile geniş kitlelere ulaşıp, bilinirliliğini arttırarak çevrenizi genişletebiliriz.

Pazaryerleri Yönetimi
Trendyol, Etsy, Amazon ve amaca, kitleye uygun pazaryerlerinin yönetimi.
Pazaryeri yönetimi ile verimli sonuçlara ulaşabiliriz.

Satış Kanalları Kampanyalar, Takip ve Analiz
Satış kanalları kampanyalarınızı yönetir, takip eder ve değerlendiririz.
Gelişimi birlikte sağlayabiliriz.

Sosyal Medya kampanya ve hesap yönetimi ile geniş kitlelere ulaşıp, bilinirliliğini arttırarak çevrenizi genişletebiliriz.

Kitle Oluşturma
Hedef kitleleri belirler, listelerde toplar ve hedefler.
Sosyal Medya ile verimli sonuçlara ulaşabiliriz.

Kitle İletişim ve Yönetimi
Kitle oluşturur, iletişim kurar, yönetir, takip eder ve değerlendiririz.
Gelişimi birlikte sağlayabiliriz.

[dt_default_button link=”url:tel%3A%2F%2F%2B905355648008″ size=”big” btn_width=”btn_full_width” animation=”bounceInUp” icon=”JTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmFzJTIwZmEtcGhvbmUtc3F1YXJlLWFsdCUyMiUzRSUzQyUyRmklM0U=”]Hemen Bizi Arayın[/dt_default_button]

İş veya markanızı geliştirmek için bize ihtiyacınız olabilir ve birlikte geliştirebiliriz.

İş Geliştirme İçin Veri Yönetimi
İşletmeniz, ürün, hizmet veya markanızın gelişimi için veri ve raporlama çalışmaları yaparız. Veriler ile işletme ihtiyaçları üzerinden size geliştirme önerileri sunarız.
İşinizi Birlikte Geliştirelim.

Markalarınız İçin Düşünür, Üretiriz
Marka üretmek isteyen işletmeler için çalışmalar yaparız. Çalışmalarımız hem hizmet modelleri hem de yeni ürün keşifleri sağlayabilir. Üretmeye devam edelim.

[dt_default_button link=”url:tel%3A%2F%2F%2B905355648008″ size=”big” btn_width=”btn_full_width” animation=”bounceInUp” icon=”JTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmFzJTIwZmEtcGhvbmUtc3F1YXJlLWFsdCUyMiUzRSUzQyUyRmklM0U=”]Hemen Bizi Arayın[/dt_default_button]

Adapte Dijital, bir çok farklı alandan oluşan müşterileri için hizmet veren ve vermeye devam etmek isteyen dijital pazarlama ajansıdır. Dijital pazarlama çalışmalarımızı geliştirmiş olduğumuz Verimli Dijital Model (Verdiji) üzerinden yapmaktayız. İşinizi Verimli Dijital Model, Verdiji ile geliştirebiliriz.

Farklı disiplinlerde ki çözümleri başarıyla üretir ve yönetiriz !

Hangi yolu seçerseniz seçin, dijitalde başarılı olabilmek için doğru kültürü geliştirmek, dijital becerileri iyileştirmek, yeni çalışma yöntemlerini teşvik etmek ve doğru teknoloji temellerine sahip olmak son derece önemlidir.

Dijital bir işletmenin temellerinde çevikliği benimseme becerisi, yani şirketin faaliyette bulunduğu ortamla birlikte değişme becerisi bulunmalıdır.

Dijital işletme olmak organizasyon genelinde bir olgudur ve adapte olma becerisinin ve sürekli öğrenmenin hem liderler hem de çalışanlar için doğal olduğu, sürekli bir değişime adaptasyon uzmanlığı gerektirir. Uyum sağlayamayan şirketler ise hayatta kalamaz.

Adapte Dijital çözüm ortaklığı ile yolunuzu seçmenize, küçük adımlarla başlamanıza ve sizin için neyin işe yaradığını bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Verimli Dijital Model: Web Geliştirme ve Tasarım, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, SEO ve SEM, Ads Reklamcılık, Sosyal Medya Danışmanlığı demektir.

Adapte Dijital Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Ajansı Hizmet Bölgeleri:

İSTANBUL: Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Avcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Başakşehir, Esenyurt, Halkalı, Küçükçekmece, Silivri

TEKİRDAĞ: Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Marmara Ereğlisi, Şarköy, AYDIN, Nazilli, Kuşadası,

KIRKLARELİ: Lüleburgaz

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler