MODERATO · Website and Digital Installation/Improvement Package

29.999,00 

Website and digital installation/improvement package with MODERATO pace is intermediate in web and digital installation. Intermediate level is beginner to advanced in your digital development. It enables the business or brand to progress from new learning to development with web and digital.

MODERATO, which is the Adapte Digital mid-level, offers many digital services together. It is very suitable for businesses that want to achieve digital development with a medium budget and get more results. It provides both performance and digital development. Please read the description carefully, you can call us for more information.

Start your digital development right now with Adapte Digital.

+
 • MODERATO · Website and Digital Installation/Improvement Package

  29.999,00 

  Request a Call Back

  •  Ask a Question

   MODERATO · Website and Digital Installation/Improvement Package

   29.999,00 

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Güvenli AlışverişTrust

   MODERATO Website and Digital Installation

   We meet the web and digital needs of our customers who want a website and digital installation with the MODERATO package of Efficient Digital Model. We offer the Efficient Digital Model in 5 levels. Our service product we are reviewing is the entry level MODERATO package. Presence of levels; Do not let the pressure of scarcity and abundance scare you. Intermediate level; It focuses on the main product or service for businesses or brands and produces digital fiction in a way that can reach the target and works hard to realize it.

   Adapted Digital; web design agency, digital marketing agency, digital PR agency and social media agency, we offer all the knowledge and experience we have gained from our professional experience to our customers in every package.

   The Story of MODERATO and Our Other Packages

   Please read this story we produced carefully so that you can understand the difference between the packages. There is a vast land in front of you and you have to find the treasure in this land.

   ADAGIO: lists the best features where the probability of finding the treasure is high and continues its studies step by step, starting from the region that may be closest to it.

   ANDANTE: the possibility of finding the treasure continues in a slightly larger area in the nearest region. It advances by keeping labor and time close to the middle.

   MODERATO: determines more than one region where the probability of finding the treasure is high. It keeps the diameter wider in the work areas and makes a work plan so that it can be completed in less days. It aims to reach the desired treasure a little faster. Programs the employee and runtime a little more.

   ALLEGRO: At best, the treasure is in these 3 regions. The zone schedules workspace width, work time, and number of employees above the middle. Because it aims to work intensively in a wide area and to reach the result in the fastest way.

   PRESTO: It plans to work at the highest level and performance in all areas, experts, number of employees, working time to reach the treasure.

   MODERATO Web and Digital Setup Features

   Intermediate service package; We establish a system that covers design, content management, Google Ads, Facebook Ads, Social Media, Organic Media, Youtube Advertising and other processes for businesses or brands.

   Moderato professional – corporate website design refers to more pages, visual editing, product entries, writing articles, basic advertising campaigns and establishment of digital media infrastructure. We detail the services to be included in this level in the proposal and contract, and decide on the budget together.

   Website prices are shared in our packages based on our experience. Post-Moderato packages are budget-managed packages for advanced needs. We offer very good prices in the price / service balance for our customers who are searching for website prices.

   On Web Design Packages

   If you are a business owner who researches web design packages, website package prices, you can buy effective packages. Adapte Digital, which packs its services according to the Efficient Digital Model tempo, achieves very effective results. We provide immediate service to business owners based in Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Büyükçekmece who are looking for website design prices and web design packages. For your web design needs, you can choose from these packages according to your budget. You can choose our Adapte Digital packages for professional, corporate website design.

   E-Commerce Website Design Prices

   E-commerce web design prices, e-commerce site price, e-commerce consultancy are the things you need to sell products. You can get E Commerce consultancy from Adapte Digital and get all of these done. You can work with Adapte Digital among digital marketing companies for commercial website prices, website prices, website packages. Finalize your web design price research with Adapte Digital packages.

   Adapte Dijital

   Tüm paketlerimizi ve özelliklerini karşılaştırabilir, işiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

   Verimli Dijital Model her işletme ve marka için dijitalin temel taşlarını sunar: Web Sitesi Üretimi ve Yönetimi, İçerik Üretimi ve Yönetimi, Listeleme Yönetimi, Dijital Medya ve Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetimi (E-Ticaret ise), Kitle İletişim ve Yönetimi, Veri ve Müşteri Yönetimi, Dijital Denetim ve Danışmanlık. Verimli Dijital modeli kapsamlı incelemek için: https://adaptedijital.com/veridiji/verimli-dijital-model/

   Ücretlerimizde yazılımın payına çok düşük bir miktadır, alınan çoğu ücret site veya sistemde olmazsa olmaz olan içerik, görsel ve özel tasarım hizmetlerinin ücretidir.

   Fiyatlarımızı e-ticaret paketlerinin plus, özel ve diğer özelleştirilmiş hizmet paketleri ile kıyaslayabilirsiniz. Standart basit paketlerle kıyaslamanız doğru
   değerlendirmenize yardımcı olmaz.

   Bir sonraki yıl kiralama bedeli gibi aldığımız bir ücret yoktur. Yıllık hosting bedeli talep ederiz. (2022 Minimum ve Maximum Ücretlerimiz: 490-1490 TL. arasındadır.)

   Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

   Tüm paketlerimiz ve kurulumlarımız ürün/hizmet satışını yapabilecek özelliklere sahiptir. Hızdan, kapasiteye ve yönetime kadar yeterli ve fazlası vardır. Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

   İhtiyaçlarınız için
   özel teklif alabilirsiniz!

   Verimli Dijital Model Kurulum Tempo ve Ücretleri

   TempolarAdagioAndanteModeratoAllegroPresto
   Ücretler23.799,0027.799,0029.999,0039.199,0053.999,00
   TanımBaşlangıç seviyesiOrtanın altıOrtaOrtanın üstüİleri ve uzman
   Temel Ölçütüİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun?İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Alan Adı ve Barındırma HizmetiVarVarVarVarVar
   Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.)1 adet logo1 adet logo2 adet logo/1 Revize2 adet logo/2 Revize2 adet logo/3 Revize
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım7 sayfa9 sayfa13-17 sayfa19-23 sayfa29-31 sayfa
   Blog Yazısı700 kelime900 kelime1400 kelime1900 kelime2500 kelime
   Mobil UyumluEvetEvetEvetEvetEvet
   E-Posta Kurulumu5 Adet6 Adet7 Adet11 Adet11 Adet
   Web ve Dijital KurulumVarVarVarVarVar
   İçerik Üretimi ve YönetimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem)Teknik temel düzeyTeknik temel düzeyTeknik orta düzeyTeknik orta düzeyTeknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar1 alanda1 alanda4 alanda7 alanda11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları2 alanda2 alanda4 alanda4 alanda5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı KurulumlarıYokYok2 alanda3 alanda5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık1 Saat1 Saat2 Saat3 Saat5 Saat
   Kitle ve Veri ÇalışmalarıTemel kitleTemel kitle2 farklı kitle3 farklı kitle3 farklı kitle
   Google İşletme Profili KurulumuVarVarVarVarVar
   Google Analiz KurulumuVarVarVarVarVar
   Google Ads KurulumuKurulumKurulumKurulumKurulumKurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.)KurulumKurulumKurulumKurulumKurulum
   Güvenli Web SertifikasıVarVarVarVarVar
   Yönetim PaneliVarVarVarVarVar
   Çoklu Dil ModülüVarVarVarVarVar
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin)%51 fiyat farkı%51 fiyat farkı%43 fiyat farkı%43 fiyat farkı%43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin)%71 fiyat farkı%71 fiyat farkı%61 fiyat farkı%61 fiyat farkı%61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Video Çekimi%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Video Montajı%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Özel Reklam Videosu%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı EklemeVarVarVarVarVar
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi30 dk.45 dk.90 dk.120 dk.150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20)2 Saat/Aylık2 Saat/Aylık5 Saat/Aylık7 Saat/Aylık11 Saat/Aylık
   Web Sitesi Teslimi13 İş Günü17 İş Günü23 İş Günü23 İş Günü29 İş Günü
   TempolarAdagioAndanteModeratoAllegroPresto
   Ücretler23.799,0027.799,0029.999,0039.199,0053.999,00
   TanımBaşlangıç seviyesiOrtanın altıOrtaOrtanın üstüİleri ve uzman
   Temel Ölçütüİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun?İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Alan Adı ve Barındırma HizmetiVarVarVarVarVar
   Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.)1 adet logo1 adet logo2 adet logo/1 Revize2 adet logo/2 Revize2 adet logo/3 Revize
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım7 sayfa9 sayfa13-17 sayfa19-23 sayfa29-31 sayfa
   Blog Yazısı700 kelime900 kelime1400 kelime1900 kelime2500 kelime
   Mobil UyumluEvetEvetEvetEvetEvet
   E-Posta Kurulumu5 Adet6 Adet7 Adet11 Adet11 Adet
   Web ve Dijital KurulumVarVarVarVarVar
   İçerik Üretimi ve YönetimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem)Teknik temel düzeyTeknik temel düzeyTeknik orta düzeyTeknik orta düzeyTeknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar1 alanda1 alanda4 alanda7 alanda11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları2 alanda2 alanda4 alanda4 alanda5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı KurulumlarıYokYok2 alanda3 alanda5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık1 Saat1 Saat2 Saat3 Saat5 Saat
   Kitle ve Veri ÇalışmalarıTemel kitleTemel kitle2 farklı kitle3 farklı kitle3 farklı kitle
   Google İşletme Profili KurulumuVarVarVarVarVar
   Google Analiz KurulumuVarVarVarVarVar
   Google Ads KurulumuKurulumKurulumKurulumKurulumKurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.)KurulumKurulumKurulumKurulumKurulum
   Güvenli Web SertifikasıVarVarVarVarVar
   Yönetim PaneliVarVarVarVarVar
   Çoklu Dil ModülüVarVarVarVarVar
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin)%51 fiyat farkı%51 fiyat farkı%43 fiyat farkı%43 fiyat farkı%43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin)%71 fiyat farkı%71 fiyat farkı%61 fiyat farkı%61 fiyat farkı%61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Video Çekimi%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Video Montajı%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Özel Reklam Videosu%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı EklemeVarVarVarVarVar
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi30 dk.45 dk.90 dk.120 dk.150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20)2 Saat/Aylık2 Saat/Aylık5 Saat/Aylık7 Saat/Aylık11 Saat/Aylık
   Web Sitesi Teslimi13 İş Günü17 İş Günü23 İş Günü23 İş Günü29 İş Günü
   My Cart
   Close Wishlist
   Close Recently Viewed
   Categories
   Hemen Bizi Arayın