Dijital Pazarlama Hizmetleri

Verimli Dijital Model

Verimli ve Sürekli Dijital Gelişim Modelidir. Web sitesi, içerik, reklam, medya, sosyal medya, seo, sem, kitle, müşteri ve veri yönetimi eksiksiz dijital pr/pazarlama hizmetlerini yerine getirir.

Dijital Pazarlama hizmetleri hepsi bir arada. Tüm dijital pazarlama hizmetlerini en iyi şekilde verebilen ender ajanslardan birisiyiz.

Web Sitesi Geliştirme

Web sitenizi kurar, iyileştirir hemen trafik çekeriz. Ziyaretçi davranışlarına göre geliştiririz.

İçerik Üretimi & Yönetimi

Web sitesi ve dijital pazarlama içeriklerinizi zengin ve etkileyici üretiriz. Kalıcı ve uzun ömürlü…

Listeleme Yönetimi

SEO, SEM hizmetleri olmazsa olmazdır. Dijital pazarlamanın her yerinde liste başı olun.

Dijital Medya&Pazarlama

Google Ads, Facebook Ads ve iş konusuna göre işinize yarayacak reklam ve medyanızı yönetebiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi herkesin yaptığını söylediği şey olabilir fakat biz kitle oluşturur hedef tuttururuz.

Pazaryeri & Satış

Ürün veya hizmetiniz pazaryeri ve satış kanallarına uygunsa en iyi şekilde sergiler, yönetiriz.

Kitle & Veri Yönetimi

Dijital hizmetlerimiz sizin ve kitlenizin ilişkisini sağlar ve sürdürür. Kitleniz ile iletişimizi doğru kurar ve sonuçları yönetirseniz…

Biz Sizi Arayabiliriz

Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketleri

Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketleri

Son Yazılar · Web ve Dijital Üzerine

Seçilmiş Yazılar · Web ve Dijital Üzerine

Jess Diamond

Jess Diamond, pırlanta ve altın takı markasıdır. Markamız için web sitesi kurulumundan itibaren web ve dijital pazarlama çalışmalarında marka sahibi işletme ile birlikte çalışıyoruz.

Türkan Baykuş

Türkan Baykuş, bizce eşsiz ürünler üreten üreticiden daha ziyade bir sanatçıdır. Üretimlerini inceleyince sizde hak vereceksiniz. Web ve dijital çalışmalarında çözüm ortaklığımız sürüyor.

Rephoner

Rephoner.com yenilenmiş cep telefonu yanında aksesuarları Avrupa’ya satan bir projemiz. Proje alt alta bir çok site barındırmaktadır. Web ve dijital yönetimini yapıyoruz.

İdealist Yapı

İdealist Yapı, Türkiye’nin az sayıda A Belgesi sahibi seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

İdeal Yapı

İdeal Yapı, İdealist Yapı ile aynı gruba aittir. Türkiye’nin az sayıda A Belgesi sahibi seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

Mixxit

Mixxit Turkey, Avrupa’nın iyi hazır giyim markaları için Türkiye’de danışmanlık veren etkili ve üretken bir markadır. Verimli Dijital Model Mixxit Turkey için yeni müşteriler buluyor.

Lambavar

İdeal Yapı, İdealist Yapı ile aynı gruba aittir. Türkiye’nin az sayıda A Belgesi sahibi seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

Es Tea Çay

Es Tea Çay, eşsiz lezzetiyle Türkiye’nin bilinen markalarının arasından sıyrılması için çalışıyoruz. Verimli Dijital Model ile kurumsal, marka, bilinirlik ve marketinden satışlarını arttırıyoruz.

Armonia Davet

Armonia, İstanbul’un bir çok ilçesinde düğün, davet ve organizasyon mekanları işleten bir markadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Sonled

Sonled, yurtiçi ve yurtdışı kapsamlı, işletmelere özel aydınlatma projeleri tasarlıyor ve üretiyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Pratikya

Pratikya.com, ev & yaşam kategorisi, robotik ve yeni nesil ürünler başta olmak üzere pratik çözümler sunuyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

E-Bağcı

E-Bağcı, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik ürünleri bağ, fidan ve meyvecilere bağlama ürünleri olarak sunuyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Ata Raf

Ata Raf depo raf sistemleri üretim, kurulum, montaj ve destek hizmetleri veren işletmedir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

ABC Dent & Beauty

ABC Dent & Beauty, konusunda uzman ve çok iyi olan Levent Abacı, Şirin Abacı’nın kurduğu markadır. Markanın kurumsal kimliği, web siteleri (com, com.tr)ve dijital PR’sinde iş birliğimiz sürüyor.

Süslü Collection

Süslü Collection, el yapımı ve özel tasarım bebek, gelin, damat düğün veya tören ürünlerini üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın hem yurt içi-yurt dışı bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Düğün Burada

Süslü Collection, el yapımı ve özel tasarım bebek, gelin, damat düğün veya tören ürünlerini üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın hem yurt içi hem de yurt dışı bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Orasil

Orasil, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik ürünleri silgi, silme ve parça bez ile temizlik ürünleri isteyenlere sunuyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Vizyonshop

Vizyonshop, yapı markettir. Geri dönüşümden elde edilen temizlik, bağ, bahçe ürünlerini satmaktadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Ustaoğlu Orman

Ustaoğlu Orman, işlenmiş kereste, ahşap ürünlerinde üretim ve satışı yapan köklü bir firmadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Kapalı Havuz

Kapalı Havuz, Beylikdüzü bölgesinde yüzme havuzu başta olmak üzere spor kompleksidir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Reglage

Reglade, cilt ürünleri üreten kozmetik markasıdır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik üretim, geliştirme ve yönetimi, başlangıç aylarında reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağladık.

Elka Kapitone

Elka Kapitone, kapitone üretiminde yılların firmasıdır. Eşsiz bir desen havuzuna sahiptir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve sipariş sağlıyoruz.

Doğaköyü Çatalca

Doğaköyü Çatalca, Çatalca’da kahvaltı ağırlıklı sosyal alandır. firmasıdır. Çatalca Kahvaltı gibi bir çok değerli kelimede üste taşıdık. Web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve ziyaret sağladık.

Önlüks

Önlüks, konusunda Türkiye lideridir diyebiliriz. Kişiye, işletmeye ve markaya özel, önlükler tasarlıyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve sipariş edindiriyoruz.

Tesisat & Tamir

Tesisat ve Tamir, tesisat ve tamir sektörünün pazaryeri gibidir. Aranan bir çok hizmeti en kaliteli şekilde alabilirsiniz. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Hemen Başlayalım

Rakipsiz olmaya ne dersiniz?

Müşterileri hedeflemek, erişiminizi genişletmek, trafik çekmek, dönüşümleri artırmak ve etkiyi ölçmek için pazarlama stratejisi ve modeli.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler