Dijital Pazarlama ve Medya Paketleri: Diji

Dönüşüm Odaklı Dijital Pazarlama ve Medya Çalışma Planları

Hedef kitlenizdeki müşteri ve potansiyel müşterilerinizi bulmak, sonuca ulaşmak ve işinizi dijitale adapte etmek için tüm işlerinizi yapan ajans ve danışmanınız oluruz.

 

Sadece Medya ve Pazarlama Değil Dijital Dostunuz

Dijital Pazarlama ve Medya paketleri, hedef kitlenizdeki müşteri ve potansiyel müşterilerinizi bulmanız içindir. Tüm dijital dönüşümünüzü, pazarlamanızı ve medya çalışmalarınızı yaparız. Dijitalde var olmak isteyenler için olmazsa olmazları yapıyoruz, nelerdir inceleyin.

Dijitale Başla
Online

Dijital Pazarlama ve Medya İçin Özel Planlı Çalışma Paketleri Dijital Gelişiminizi Sağlar

Dijital pazarlama ve medya çalışmaları yaptırmak veya geliştirmeler için önünüze çıkan kafa karıştırıcı birçok sonuç karşısında boğulmayın.

Adapte Dijital, dijital dönüşümünüzü gerçekleştirir ve dijital pazarlamanızı geliştirir. Tercih edeceğiniz paketlerimiz ne sunuyor.

Üst Sınıf ve Size Özel Planlı Çalışma Paketleri

Türkiye'de Bir İlk ve Tek Dijital Yönetim Paketleri

Diji Adagio, Diji Andante, Diji Moderato, Diji Allegro ve Diji Presto.

Planlı çalışma paketlerimiz hız ve performansa göre yükseliyor ve dijital pazarlama ve medya çalışmasında olması gereken dönüşüm getiren temel işleri kapsıyor. İhtiyacınız olan dönüşümün hız ve performansa göre seçiminizi yapın.

Dijitalleşme için olmazsa olmaz olan eşsiz başlıca özelliklerimizi okuyun.

Sektöre Uygun Çalışmalar

Her sektörün ve işletmenin kendine has özellikleri vardır, bu özel ihtiyaca uygun çalışılır.

Google Cloud Sunucu

Ömürlük bir sistemi, hız ve güvenliği yüksek Google Cloud’da barındırıyoruz.

Sitenin Tasarımı

Hedef kitle başta sektöre, işletme isteği ve prestijine, arama motoruna uyumlu tasarım.

SEO Optimizasyonu​

Arama motorları, hedef kitle ve potansiyel müşteri edinme çalışmalarını yapar.

İçerik Yönetimi

Kurumsal, yasal ve zorunlu içerikler, pazarlamaya üretilmesi, geliştirilmesi, güncellenmesi.

Sosyal Medya İşleyişi

Sosyal Medya hesap kurulumu,  paylaşım ve temel işleyiş kazandırılmasına yardımcıdır.

Analiz ve Raporlama​

Her dijital proje analiz edilmeli ve tüm sonuçlar raporlanmalıdır, iyi bir sistem sağlar.

Yazılım ve Teknik Destek

Dijital araçlar yaşayan bir organizmadır, yaşamın ayrılmaz parçasıdır, bakım ister.

Paketler Satın Alın, Dinamik Bir Ekip Kazanın

Dijital Pazarlama ve Medya paketlerimiz geliştirme ile dönüşümler elde edecek şekilde planlandı. İhtiyaçlarınızı tahmini bütçe ve hızlara böldük, zaman kaybetmeden başlamanız için fırsat sunuyoruz. Dönüşümler elde ederek büyümek için ölçeklendirilmiş paketlerimizle size özel çalışmalarla dönüşüm elde etmek için Adapte Dijital’i tercih etmelisiniz.

Adapte Dijital Dijital Medya ve Pazarlama Paketlerinin Farkı Nedir?

Tecrübe ve uzmanlığımızı kullanarak tüm ihtiyaçları tahmini bütçe ve hızlara böldük. Başlamak istediğiniz bütçeye göre başlayıp işinize yarar sonuçlar alırsınız. Paketlerimizi telefon konuşma paketlerine benzetebilirsiniz.

Ölçeğe ve amaca göre performans getirecek en iyi paketten başlamak bu geliştirmenin finansını da sağlayacaktır. Uzman, tecrübeli ve sıcak kanlı bir ekiple çalışıp yarı yolda kalmamak için seçmelisiniz.

Dürüst & Güvenilir

Adapte Dijital’in tek stratejisi var: Dürüst ve Güvenilir Olmak.

Şeffaf

Özü sözü birdir. Her iş maddesi gerçekten işinize yarayacak.

Sonuç Odaklı

Web sayfası paketleri ulaşmak istediğiniz sonuca odaklanır.

Bütçe & Kazanç Dengesi

Web sayfası paketlerine yatırdığınız bütçeniz hemen geri dönsün.

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Pazarlama ve Medya paketlerimiz geliştirme ile dönüşümler elde edecek şekilde planlandı. İhtiyacınıza ve isteğinize uygun olabilecek tahmini dönüşümler düşünülerek planlandı.

Bir web sitesi ya da e-ticaret sitesi kurdunuz, hedef kitlenizdeki müşteri, potansiyel müşteri ve prestijiniz için yapılan işlemlerin bütünü Dijital Pazarlamadır. İnternete bağlanılan her cihaza yapılan bir pazarlamadır.

Geleneksel pazarlama çalışmalarınızı dijital pazarlama ile değiştirmek zorunda değilsiniz. Ancak zaman dijitale doğru gidiyor ve dijital pazarlama için adım atmalısınız. İşinizi geliştirecek ve kaynağınızı arttıracak doğru adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Paketlerinin fiyatı dönüşüm ve hızına göre ayarlandı. Hepsinde bir dijital pazarlamada olması gereken temel işleyiş ve hız kazandırıcı özellikler eklendi. İşletmenizin ihtiyacı olan dönüşüme uygun olan paketi seçebilirsiniz.

Adapte Dijital, internet üzerinde bulunabilmeniz iş almak veya prestij arttırmanıza yönelik çalışmaları dijital pazarlama ile yapar. İnternetin günümüzde büyük bir yer kaplaması kitlelerinizin orada olduğu anlamına gelmektedir.

Gelenekselden dijitale uzanan yolda adapte Dijital sonuç odaklı stratejiler oluşturmada uzman. Arama motoru optimizasyonu (SEO), Ücretli medya, Sosyal Medya, İçerik Pazarlaması, Geliştirme İşlemleri ve E-Posta Pazarlaması gibi sistemleri kullanır.

Dijital Pazarlama, işletmenizin çevrimiçi büyümesinin anahtarıdır. Hizmetinizi ve ürününüzü pazarlamak için ihtiyacınız var.

Şanslılar Arasına Katıl: İncele, ara veya hemen satın al

Her işletme kendi tarzında benzersizdir ve farklı gereksinim, bütçe ve hedeflere sahiptir. Küçükten büyüğe tüm  işletmelerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Değerli müşterilerimiz paketlerimizi satın almak için üye olmanız çok önemli. İncelemeden önce detaylı bilgi almak isterseniz hemen arayın.

Adapte Dijital: En İyi Dijital Pazarlama Hizmetleri Ajansı

Dijital pazarlama hizmeti için dijital pazarlama firması arayışında olan işletme ve markalara uygun fiyatları olan dijital pazarlama paketleri ile hizmet alabilirsiniz. Dijital web ajansı diye de adlandırılan Adapte Dijital dijital faaliyetlerini verimli sürdürmek isteyen işletme ve markalara hizmet veriyor. Dijital danışman olarak işletme ve markaların yanında oluyor. Verimli Dijital Model ile geliştirilmiş bir hizmet sunuyor Adapte Dijital. Dijital danışmanlık hizmetimiz işletmenizi hız şekilde büyütür. Dürüst, şeffaf ve sorumluluk sahibi iş ortağı için bu sayfalarımızı inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Adapte Dijital İstanbul Beylikdüzü’nden tüm Türkiye ve yurt dışında ki firmaların tercih ettiği en iyi dijital pazarlama ajansı olmak için çok çalışıyor.

Dijital faaliyetler işletme ve markalar için artık olmazsa olmazdır. Fakat dijital gelişmeler ve çalışmalar daha yolun en başındadır. Dijital denetimdijital denetçi ve dijital denetim uzmanı olarak işletme ve markaların dijital faaliyetlerini denetliyoruz. Adapte Dijital işletme ve markaların dijital süreç ve sonuçlarını en iyiye ulaştırıyor. Dijital faaliyetlerinizin denetimi için dijital denetim ajansı Adapte Dijital ile çalışabilirsiniz.

Dijital PR Ajansı

Adapte Dijital dijital pr ajansı olarak hizmet veriyor. Dijital Pr ve pazarlama bir birine çok yakın gibi görünse de PR bilinirlik ve tanıtım hizmetlerini tanımlayan daha iyi bir terimdir. Dijital Pr, Online İtibar Yönetimi diğer adıyla Online PR, geleneksel medyada yapılan PR çalışmalarının yeni medya mecralarına uyarlanmakta olan halidir.

Müşterilerinizle daha sıkı bir ilişki kurmanıza, geleneksel PR yöntemleri ile elde ettiğiniz başarının dijital ortama taşınmasına, arama motorlarında arandığınızda hedef kitlenizin karşısına çıkmanıza, markanızın imajının güçlenmesine, arama motorlarına içerik üretilmesine katkı sağlamaktadır.

Dijital PR, online itibar yönetimi veya online PR, adına her ne derseniz deyin artık şirketler için zorunlu bir gereklilik olmuştur ve daha çabuk adapte olup istikrarlı bir şekilde uygulayanlar gelecekte yollarına daha güçlü olarak devam edeceklerdir.

Dijital PR ajansı olarak Adapte Dijital’i seçebilirsiniz. Verimli Dijital Model kullanarak amacınıza en iyi şekilde ulaşabilirsiniz.

Sonuç Odaklı Dijital Medya ve Pazarlama Paketlerini Tercih Et

İşine, Müşterine ve Bütçene Göre En Doğru Dijital Medya ve Pazarlama Paketleri

İnternet hala yepyeni bir iş.
Düşünün iPhone daha 10 yaşında!
Vakit kaybetmeden internette yerinizi alın, müşterilerinizi bağlayın…

Değerli müşterimiz, işinizi doğru hedef kitle ile buluşturun. Adapte Dijital paketleri hedef kitlenizi potansiyel müşteri veya kullanıcıya dönüştürür. Profesyonel dijital medya ve pazarlama çalışması istiyorsanız bu paketlerle başlayın zaman kaybetmeyin.

Dijital pazarlama ile hedef kitlenize ulaşıp potansiyel müşterinizden telefon, iş, kayıt, satış vs. benzeri dönüşümler elde etmek için iyi hazırlanmış çalışma planlarıdır.

Kafa karıştıran, zaman kaybettiren iş yüklerinden uzak, net ve ölçülü iş planları.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, şartlarınızın en olgun olduğu yerden başlayın. İşinizi müşterilerinize iyi anlatan ve beklentilerinizi karşılayan bir geliştirmeyi isteyin.

Hızlı Karar İçin Telefon veya Online Toplantıya Ne Dersiniz?

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler