İşine, Müşterine ve Bütçene Göre
En Doğru İçerik Pazarlaması Yönetimi Paketleri

İnternet hala yepyeni bir iş.
Düşünün iPhone daha 10 yaşında!
Vakit kaybetmeden internette yerinizi alın, müşterilerinizi bağlayın…

Değerli müşterimiz, işinizi doğru müşteri veya kullanıcıyla buluşturup beklentilerinizi sağlamanın yollarını arıyorsunuz. Tahminen arama kelimeleriniz içerik yönetimi, içerik pazarlaması ile başlıyor. Ve şimdi bu satırları okuyorsunuz.

Web sitesi yaptırıp, kurdurmak beklentilerinizi (müşteri, telefon, kayıt, satış vs.) hemen karşılar mı? Karşılamıyor, işini toparladığımız birçok müşterimizden biliyoruz.

Çözüm öneriyoruz, içerik yönetimi hizmetimizi planlara böldüğümüz işinize yarayacak hizmet paketlerimiz ile başlayın istiyoruz.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, şartlarınızın en olgun olduğu yerden başlayın. İşinizi müşterilerinize iyi anlatan ve beklentilerinizi karşılayan bir site geliştirmeyi isteyin.

İçerik Pazarlaması Yönetimi Paketleri Ne İşinize Yarar?

İçerik yönetimi yaptırmak veya kurdurmak için firma arayışındasınız. Önünüze çıkan kafa karıştıran birçok sonuçlardan karar vermeniz işinizi zorlaştırıyor ve sizi şaşırtıyor.

Biz Google’i bu kafa karıştırıcı eski sonuçlarından dolayı hurdalığa benzetiyoruz, siz ne dersiniz?

Eskimiş bilgi kirliliği ile karşı karşıyasınız. Doğru yolu gösterecek, ya da en iyi tabirle kazıklamayacak bir uzman, bir danışman olmadan olmayacak diyorsunuz.  (Genelde bu arayışlar amcaoğlu gibi bir akrabayla son buluyor. Çok kritik hata!)

İşte biz tam bu noktada sunduğumuz içerik yönetimi paketleri işinize çok yarayacak. Şimdi düşünün bir web sitesi tek başına ne yapabilir? Tabii ki çok şey beklemek çok yanılgıya sebep olabilir. 

Çünkü içerik yönetimi yanında tüm dijital dönüşüm araçlarının da kullanılması gerekir. İşte bu paketlerimiz bu eksikliklerinizden sizi kurtarmak için vardır.

İçerik yönetimi paketleri, siteyi yapmaya, içeriklerini müşteriye göre yazmaya, reklamını ve diğer kanalları yönetip ziyaretçi çekmeye yarıyor.

İçerik pazarlaması yönetimi, geliştirmeye yarayan bu paketlerin başlıca artıları neler?

5 çeşit web sitesi paketimiz var: İyon Adagio, İyon Andante, İyon Moderato, İyonAllegro ve İyon Presto. Neden 5’e bölünmüş? İyon Adagio’yu alırsam eksik kalmış olur muyum? Yok, kesinlikle eksik kalmazsınız. Paketlerimiz hız ve performansa göre yükseliyor ve bir web sitesi çalışmasında olması gereken dönüşüm getiren temel işleri kapsıyor. Kademeler ihtiyacınız olan dönüşümün hız ve performansına göre yükseliyor.

İçerik yönetimi geliştirmek için 5 farklı çalışma planından oluşan paketlerimiz aşağıdaki artıları size sağlıyor.

Sektöre Uygun Çalışmalar

Her sektörün kullanıcı ve müşterisinin arama şekilleri farklıdır. İşte bu arama şekillerine uygun bulunup gezinmeyi sağlamak için sektöre uygun çalışma yapılması mecburidir.

Google Cloud Sunucu

Sunucu neden özelliklerin başında gelir, önemi nedir? Sunucu hem güvenlik hem de hız için çok önemlidir. Geleceği olan sistemler uzun soluklu yatırımların teminatıdır.

Hızlı & Güvenli

Müşteri ve arama motorları (Google) için bir sitenin hızı çok önemlidir. Bu önemliliği bildiğimiz için paketlerimizin hepsini hızlı ve güvenli hale getirdik.

Sitenin Tasarımı

Kullanımı kolay yönetim paneli. Müşteri odaklı tüm sayfalar içerikleri ile birlikte tasarlanır. Görsel ve grafik tasarım çalışmalarını müşteri odaklı şekilde biz yaparız.

İçeriklerinin Yazılması

Sitede zorunlu içeriklerin yanında, pazarlamaya yönelik içeriklerde olmalıdır. Siteden beklentiniz neyse ulaşmanın yolu içerikten geçer. Sizin yerinize paketlerimize dahil biz yapıyoruz.

SEO Optimizasyonu

Siteyi arama motorları ve müşterilerin kolay bulup gezinmesine, aradığını bulabilmesine yarayan teknik işlere SEO denilmektedir. Web sitenizde temel olarak yapılır.

Müşteri/Kullanıcı Uyumu

Müşterilerinizin aradıklarını bulabilecekleri web sitesini bu paketlerle yaparız. Hedef müşteriler sitenize çekilir, gezinmesi kolayca sağlanır istediğiniz dönüş alınır.

Tüm Google Ayarları

Bir web sitesinin Google ile olan bağı çok önemlidir. Web sitesini Google’in tüm araçlarına kaydetmediğiniz sürece bir yere varamazsınız. Uzmanlarımız tüm kayıtlarınızı yapar.

Google Reklam Yönetimi

Google Reklam ile web sitenize ucuz ve etkili ziyaret çekebilirsiniz. Paketlerimize dahil olan Ücretli Medya hizmetimiz sayesinde müşterinizi tespit eder, dönüşüm alabilirsiniz.

Sosyal Medya İşleyişi

Sosyal Medya hesaplarınızın açılışından kurumsal paylaşımların yapılmasına, temel işleyişin kazandırılmasına paketlerimiz yardımcı olur.

İş Geliştirme Danışmanlığı

Yaptığınız iş ve ulaşmak istediğiniz sonuçlar için dijitalde yeni geliştirmeler isteniyorsa keşfeder ve web sitenize uygularız. Yeni model önerilerimizi yapar fayda sağlarız.

Analiz ve Raporlama

Çalışmalarımızın sonuçlarını sizlerle paylaşmak ve analiz etmek için sizlere raporlar sunarız. Analiz ve raporlama ile geliştirmeleri paketlerimizle uygularız.

Neden Adapte Dijital ve İçerik Pazarlaması Yönetimi Paketlerini Seçmelisiniz?

Tecrübe ve uzmanlığımızı kullanarak tüm ihtiyaçları tahmini bütçe ve hızlara böldük. Başlamak istediğiniz bütçeye göre başlayıp işinize yarar sonuçlar alırsınız. Paketlerimizi telefon konuşma paketlerine benzetebilirsiniz.

Ölçeğe ve amaca göre performans getirecek en iyi paketten başlamak bu geliştirmenin finansını da sağlayacaktır. Uzman, tecrübeli ve sıcak kanlı bir ekiple çalışıp yarı yolda kalmamak için seçmelisiniz.

Dürüst & Güvenilir

Adapte Dijital'in tek stratejisi var: Dürüst ve Güvenilir Olmak. Her paket bu stratejimiz ve tecrübelerimiz ile planlandı. Sonuca ulaşmak istediğiniz hıza karar verin, gönül rahatlığıyla tercihinizi yapın.

Şeffaf

Özü sözü birdir. Paket içerisindeki her iş maddesi gerçekten işinize yarayacak görevlerle planlandı. İş ve amacınızın ihtiyaçlarına göre planlanır ve geliştirici her iş yapılarak sizinle paylaşılır.

Sonuç Odaklı

İçerik yönetimi paketleri ulaşmak istediğiniz sonuca odaklanır. İstenilen sonuçlar belirlenir ve paket sitenize uygulanır. Gelişim süreci takip edilerek hatalar giderilir, sonuca ulaşılır.

Bütçe & Kazanç Dengesi

İçerik yönetimi paketlerine yatırdığınız bütçeniz hemen size dönüşsün diye ziyaret alır dengeyi sağlarız. Yatırım en hızlı şekilde dönüşüm sağlasın diye çalışılır. Haydi paketinizi seçelim.

Şanslılar Arasına Katıl: İncele, ara veya hemen satın al

Değerli müşterilerimiz paketlerimizi satın almak için üye olmanız çok önemli. İncelemeden önce detaylı bilgi almak isterseniz hemen arayın.

Sonuç Odaklı İçerik Pazarlaması Yönetimi Paketlerini Tercih Et

Sıkça Sorulan Sorular

Olması gereken temel tüm özelliklerin olduğu ihtiyaca uygun şekilde tüm içerik ve tasarımların yapıldığı dijital dönüşüm işleridir. Tasarımdan reklama dönüş sağlayan çalışmalardır.

Biz paketlerimizi hızlarına göre ayırdık. Hepsine olması gereken temel işleri ekleyerek dönüşüm hızlarına uygun şekilde fiyatlarıyla özelleştirdik.

Paketlerimiz ile uygulanan web sitesi 14 gün ile 21 gün arasında yayına açılır. Hazır site diye adlandırılıp hemen yayın denilenlerden farkı içerikler ve müşteri odaklı çalışmaları Adapte Dijital’in yapıyor olmasıdır.

Tüm sayfa içerikleri ve pazarlamaya yönelik paket dahil içerikleri Adapte Dijital girer. İçerikler SEO ve müşteri uyumludur.

Kota ve sınırlamalar, “sınırsız” denilerek kandırmacaya yönelik pazarlamalarda çok kullanılıyor. Adapte Dijital paketleri ziyarete göre ayarlanmıştır. Kota sınırı ziyaretiniz arttıkça tarafımızdan ücretsiz arttırılır fakat Google kadar ziyaretiniz olduğunda ücret talep edilir.

Web sitenizin kurulumundan başlayan planlı çalışmalarımız yayına kadar sürüyor. Desteğimiz paketin içeriğinde verdiğimiz sürelerin dışında da taleplerinizi karşılamak için sürmektedir. İşinizi ve memnuniyetinizi en iyi noktaya getirebilmek için yanınızda oluyoruz.

Adapte Dijital web sitesi paketleri, hazır paketler diye sunulan paketlerden hızlı ve onlardan içerik olarak daha dolu dolu işinize yarayacak, sonuç alacak tüm hizmetlerin verilmesidir. Bu çok büyük bir farktır, yenilikçi ve özverili bir yaklaşımdır.

Evet. Web sitenizi yönetebilmeniz için hem size eğitim desteği hem de profesyonel yönetim için profesyonel paketlerimizi sunuyoruz.

Web sitenizi yabancı dillerde yayınlanabilir temele sahiptir. Hatta Arapça gibi sağdan sola işleyen dillerde de yayınlanabilir.

Web siteniz %100 SEO uyumludur. SEO Optimizasyonu web sitesi paketlerimizde Adapte Dijital tarafından yapılır.

Adapte Dijital her ekrana uygun web sitesi tasarımını gerçekleştirir. Web sitenizi mobil, tablet ve masaüstüne uygun şekilde tasarlar.

Web sitenizin güvenlik güncellemeleri düzenli olarak Adapte Dijital tarafından yapılır.

İçerik Pazarlaması Yönetimi Paketleri

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler