İşine, Müşterine ve Bütçene Göre
En Doğru Organik Medya Paketleri

İnternet hala yepyeni bir iş.
Düşünün iPhone daha 10 yaşında!
Vakit kaybetmeden internette yerinizi alın, müşterilerinizi bağlayın…

Değerli müşterimiz, işinizi doğru müşteri veya kullanıcıyla buluşturup beklentilerinizi sağlamanın yollarını arıyorsunuz. Tahminen arama kelimeleriniz organik medya, organik medya nedir ve organik medya çalışmaları ile başlıyor. Ve şimdi bu satırları okuyorsunuz.

E-ticaret sitesi yaptırıp, kurdurmak beklentilerinizi (müşteri, telefon, kayıt, satış vs.) hemen karşılar mı? Karşılamıyor, işini toparladığımız birçok müşterimizden biliyoruz.

Çözüm öneriyoruz, Organik Medya hizmetimizi planlara böldüğümüz işinize yarayacak hizmet paketlerimiz ile başlayın istiyoruz.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, şartlarınızın en olgun olduğu yerden başlayın. İşinizi müşterilerinize iyi anlatan ve beklentilerinizi karşılayan bir site geliştirmeyi isteyin.

Organik Medya Paketleri Ne İşinize Yarar?

Organik Medya çalışmaları için firma arayışındasınız. Önünüze çıkan kafa karıştıran birçok sonuçlardan karar vermeniz işinizi zorlaştırıyor ve sizi şaşırtıyor.

Biz Google’i bu kafa karıştırıcı eski sonuçlarından dolayı hurdalığa benzetiyoruz, siz ne dersiniz?

Eskimiş bilgi kirliliği ile karşı karşıyasınız. Doğru yolu gösterecek, ya da en iyi tabirle kazıklamayacak bir uzman, bir danışman olmadan olmayacak diyorsunuz.  (Genelde bu arayışlar amcaoğlu gibi bir akrabayla son buluyor. Çok kritik hata!)

İşte biz tam bu noktada sunduğumuz Organik Medya paketleri işinize çok yarayacak. Şimdi düşünün bir web sitesi tek başına ne yapabilir? Tabii ki çok şey beklemek çok yanılgıya sebep olabilir. 

Çünkü web sitesi yanında tüm dijital dönüşüm araçlarının da kullanılması gerekir. İşte bu paketlerimiz bu eksikliklerinizden sizi kurtarmak için vardır.

Organik Medya paketleri, içeriklerinizi dağıtmaya, reklamınızı ve diğer kanalları yönetip ziyaretçi çekmeye yarıyor.

Organik Medya geliştirmeye yarayan bu paketlerin başlıca artıları neler?

2 çeşit organik medya paketimiz var:  Orme Allegro ve Orme Presto. Neden 2’ye bölünmüş? Orme Allegro’yu alırsam eksik kalmış olur muyum? Yok, kesinlikle eksik kalmazsınız. Paketlerimiz hız ve performansa göre yükseliyor ve bir Organik Medya çalışmasında olması gereken dönüşüm getiren temel işleri kapsıyor. Kademeler ihtiyacınız olan dönüşümün hız ve performansına göre yükseliyor.

Sektöre Uygun Çalışmalar

Her sektörün kullanıcı ve müşterisinin arama şekilleri farklıdır. İşte bu arama şekillerine uygun bulunup gezinmeyi sağlamak için sektöre uygun çalışma yapılması mecburidir.

Google Cloud Sunucu

Sunucu neden özelliklerin başında gelir, önemi nedir? Sunucu hem güvenlik hem de hız için çok önemlidir. Geleceği olan sistemler uzun soluklu yatırımların teminatıdır.

Hızlı & Güvenli

Müşteri ve arama motorları (Google) için bir sitenin hızı çok önemlidir. Bu önemliliği bildiğimiz için paketlerimizin hepsini hızlı ve güvenli hale getirdik.

Sitenin Tasarımı

Kullanımı kolay yönetim paneli. Müşteri odaklı tüm sayfalar içerikleri ile birlikte tasarlanır. Görsel ve grafik tasarım çalışmalarını müşteri odaklı şekilde biz yaparız.

İçeriklerinin Yazılması

Sitede zorunlu içeriklerin yanında, pazarlamaya yönelik içeriklerde olmalıdır. Siteden beklentiniz neyse ulaşmanın yolu içerikten geçer. Sizin yerinize paketlerimize dahil biz yapıyoruz.

SEO Optimizasyonu

Siteyi arama motorları ve müşterilerin kolay bulup gezinmesine, aradığını bulabilmesine yarayan teknik işlere SEO denilmektedir. E-ticaret sitenizde temel olarak yapılır.

Müşteri/Kullanıcı Uyumu

Müşterilerinizin aradıklarını bulabilecekleri e-ticaret sitesini bu paketlerle yaparız. Hedef müşteriler sitenize çekilir, gezinmesi kolayca sağlanır istediğiniz dönüş alınır.

Tüm Google Ayarları

Bir e-ticaret sitesinin Google ile olan bağı çok önemlidir. E-ticaret sitesini Google’in tüm araçlarına kaydetmediğiniz sürece bir yere varamazsınız. Uzmanlarımız tüm kayıtlarınızı yapar.

Google Reklam Yönetimi

Google Reklam ile e-ticaret sitenize ucuz ve etkili ziyaret çekebilirsiniz. Paketlerimize dahil olan Ücretli Medya hizmetimiz sayesinde müşterinizi tespit eder, dönüşüm alabilirsiniz.

Sosyal Medya İşleyişi

Sosyal Medya hesaplarınızın açılışından kurumsal paylaşımların yapılmasına, temel işleyişin kazandırılmasına paketlerimiz yardımcı olur.

İş Geliştirme Danışmanlığı

Yaptığınız iş ve ulaşmak istediğiniz sonuçlar için dijitalde yeni geliştirmeler isteniyorsa keşfeder ve e-ticaret sitenize uygularız. Yeni model önerilerimizi yapar fayda sağlarız.

Analiz ve Raporlama

Çalışmalarımızın sonuçlarını sizlerle paylaşmak ve analiz etmek için sizlere raporlar sunarız. Analiz ve raporlama ile geliştirmeleri paketlerimizle uygularız.

Neden Adapte Dijital ve Organik Medya Paketlerini Seçmelisiniz?

Tecrübe ve uzmanlığımızı kullanarak tüm ihtiyaçları tahmini bütçe ve hızlara böldük. Başlamak istediğiniz bütçeye göre başlayıp işinize yarar sonuçlar alırsınız. Paketlerimizi telefon konuşma paketlerine benzetebilirsiniz.

Ölçeğe ve amaca göre performans getirecek en iyi paketten başlamak bu geliştirmenin finansını da sağlayacaktır. Uzman, tecrübeli ve sıcak kanlı bir ekiple çalışıp yarı yolda kalmamak için seçmelisiniz.

Dürüst & Güvenilir

Adapte Dijital'in tek stratejisi var: Dürüst ve Güvenilir Olmak. Her paket bu stratejimiz ve tecrübelerimiz ile planlandı. Sonuca ulaşmak istediğiniz hıza karar verin, gönül rahatlığıyla tercihinizi yapın.

Şeffaf

Özü sözü birdir. Paket içerisindeki her iş maddesi gerçekten işinize yarayacak görevlerle planlandı. İş ve amacınızın ihtiyaçlarına göre planlanır ve geliştirici her iş yapılarak sizinle paylaşılır.

Sonuç Odaklı

Organik Medya paketleri ulaşmak istediğiniz sonuca odaklanır. İstenilen sonuçlar belirlenir ve paket sitenize uygulanır. Gelişim süreci takip edilerek hatalar giderilir, sonuca ulaşılır.

Bütçe & Kazanç Dengesi

Organik Medya paketlerine yatırdığınız bütçeniz hemen size dönüşsün diye ziyaret alır dengeyi sağlarız. Yatırım en hızlı şekilde dönüşüm sağlasın diye çalışılır. Haydi paketinizi seçelim.

Şanslılar Arasına Katıl: İncele, ara veya hemen satın al

Değerli müşterilerimiz paketlerimizi satın almak için üye olmanız çok önemli. İncelemeden önce detaylı bilgi almak isterseniz hemen arayın.

Sonuç Odaklı Organik Medya Paketlerini Tercih Et

Sıkça Sorulan Sorular

Olması gereken temel tüm özelliklerin olduğu ihtiyaca uygun şekilde tüm içerik ve tasarımların yapıldığı dijital dönüşüm işleridir. 

Biz Organik Medya paketlerimizi hızlarına göre ayırdık. Hepsine bir e-ticaret sitesinde olması gereken temel işleri ekleyerek dönüşüm hızlarına uygun şekilde fiyatlarıyla özelleştirdik.

Paketlerimiz ile uygulanan e-ticaret sitesi 14 gün ile 21 gün arasında yayına açılır. Hazır site diye adlandırılıp hemen yayın denilenlerden farkı içerikler ve müşteri odaklı çalışmaları Adapte Dijital’in yapıyor olmasıdır.

Tüm sayfa içerikleri ve pazarlamaya yönelik paket dahil içerikleri Adapte Dijital girer. İçerikler SEO ve müşteri uyumludur.

Kota ve sınırlamalar, “sınırsız” denilerek kandırmacaya yönelik pazarlamalarda çok kullanılıyor. Adapte Dijital paketleri ziyarete göre ayarlanmıştır. Kota sınırı ziyaretiniz arttıkça tarafımızdan ücretsiz arttırılır fakat Google kadar ziyaretiniz olduğunda ücret talep edilir.

E-ticaret sitenizin kurulumundan başlayan planlı çalışmalarımız yayına kadar sürüyor. Desteğimiz paketin içeriğinde verdiğimiz sürelerin dışında da taleplerinizi karşılamak için sürmektedir. İşinizi ve memnuniyetinizi en iyi noktaya getirebilmek için yanınızda oluyoruz.

Adapte Dijital Organik Medya paketleri, hazır paketler diye sunulan paketlerden hızlı ve onlardan içerik olarak daha dolu dolu işinize yarayacak, sonuç alacak tüm hizmetlerin verilmesidir. Bu çok büyük bir farktır, yenilikçi ve özverili bir yaklaşımdır.

Evet. Web sitenizi yönetebilmeniz için hem size eğitim desteği hem de profesyonel yönetim için profesyonel paketlerimizi sunuyoruz.

E-ticaret sitenizi yabancı dillerde yayınlanabilir temele sahiptir. Hatta Arapça gibi sağdan sola işleyen dillerde de yayınlanabilir.

Web siteniz %100 SEO uyumludur. SEO Optimizasyonu web sitesi paketlerimizde Adapte Dijital tarafından yapılır.

Adapte Dijital her ekrana uygun e-ticaret sitesi tasarımını gerçekleştirir. E-Ticaret sitenizi mobil, tablet ve masaüstüne uygun şekilde tasarlar.

E-ticaret sitenizin güvenlik güncellemeleri düzenli olarak Adapte Dijital tarafından yapılır.

Organik Medya Paketleri

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler