Ume: Ücretli Medya Paketleri

Dönüşüm Odaklı Google Ads, Facebook Ads Reklam Yönetim Paketleri

Google Ads, Facebook Ads benzeri reklam yönetim araçlarıyla hedef kitlenizdeki müşterileri, potansiyel müşterilerinizi kendinize çekin. İşinizi dijitale adapte etmek için tüm işlerinizi yapan ajans ve danışmanınız oluruz.

Sadece Ücretli Medya Değil Dijital Pazarlama ve Medya Ajansı

Ücretli medya paketleri Google Ads, Facebook Ads benzeri araçlar ile reklam yönetiminizi sağlar. Düzenleme ve geliştirme ile tüm dijital dönüşümünüzü, pazarlamanızı ve medya çalışmalarınızı yapar. Dijitalde kök salıp büyümeniz için olmazsa olmazları yapıyoruz, nelerdir inceleyin.

Dijitale Başla
Online

Ücretli Medya Paketleri: Google Ads, Facebook Ads ve Tüm Reklam Araçları

Ücretli medya; işletme ve markanızın Google Ads, Facebook Ads benzeri alanlarını yönetmek için üretildi. Tanıtım ve pazarlamanızın için iyi bir reklam yönetimi şart. Tüm hizmetler tek pakette.

Adapte Dijital, dijital dönüşümünüzü gerçekleştirir ve dijital pazarlamanızı geliştirir. Tercih edeceğiniz paketlerimiz ne sunuyor.

Üst Sınıf ve Size Özel Planlı Çalışma Paketleri

Türkiye'de Bir İlk ve Tek Dijital Yönetim Paketleri

Ume Adagio, Ume Andante, Ume Moderato, Ume Allegro ve Ume Presto. İnternette reklam yönetimi için eşsiz paketlerimizi kullanın. Planlı çalışma paketlerimiz hız ve performansa göre yükseliyor ve bir ücretli medya çalışmasında olması gereken dönüşüm getiren temel işleri kapsıyor. İhtiyacınız olan dönüşümün hız ve performansa göre seçiminizi yapın.

Dijitalleşme için olmazsa olmaz olan eşsiz başlıca özelliklerimizi okuyun.

Sektöre Uygun Çalışmalar

Her sektörün ve işletmenin kendine has özellikleri vardır, bu özel ihtiyaca uygun çalışılır.

Google Cloud Sunucu

Ömürlük bir sistemi, hız ve güvenliği yüksek Google Cloud’da barındırıyoruz.

Google Ads-Reklam

Google Ads(reklam) hesabınızı dönüşüm odaklı, hedef kitle çalışmaları ve bir çok özel çalışma ile yönetiriz.

SEO Optimizasyonu​

Arama motorları, hedef kitle ve potansiyel müşteri edinme çalışmalarını yapar.

İçerik Yönetimi

Kurumsal, yasal ve zorunlu içerikler, pazarlamaya üretilmesi, geliştirilmesi, güncellenmesi.

Facebook Ads(Reklam)

Facebook Ads(reklam) hesabınızı dönüşüm odaklı, hedef kitle çalışmaları ve bir çok özel çalışma ile yönetiriz.

Analiz ve Raporlama​

Her dijital proje analiz edilmeli ve tüm sonuçlar raporlanmalıdır, iyi bir sistem sağlar.

Yazılım ve Teknik Destek

Dijital araçlar yaşayan bir organizmadır, yaşamın ayrılmaz parçasıdır, bakım ister.

Reklam Hizmet Paketi Satın Alın, Dinamik Bir Ekip Kazanın

Ücretli medya paketlerimiz, Google, Facebook Ads (reklam) yönetimi, geliştirme ve dönüşümler elde edecek şekilde planlandı. İhtiyaçlarınızı tahmini bütçe ve hızlara böldük, zaman kaybetmeden başlamanız için fırsat sunuyoruz. Dönüşümler elde ederek büyümek için ölçeklendirilmiş paketlerimizle size özel çalışmalar elde etmek için Adapte Dijital’i tercih etmelisiniz.

Adapte Dijital Ücretli Medya Paketlerinin Farkı Nedir?

Tecrübe ve uzmanlığımızı kullanarak tüm ihtiyaçları tahmini bütçe ve hızlara böldük. Başlamak istediğiniz bütçeye göre başlayıp işinize yarar sonuçlar alırsınız. Paketlerimizi telefon konuşma paketlerine benzetebilirsiniz.

Ölçeğe ve amaca göre performans getirecek en iyi paketten başlamak bu geliştirmenin finansını da sağlayacaktır. Uzman, tecrübeli ve sıcak kanlı bir ekiple çalışıp yarı yolda kalmamak için seçmelisiniz.

Dürüst & Güvenilir

Adapte Dijital’in tek stratejisi var: Dürüst ve Güvenilir Olmak.

Şeffaf

Özü sözü birdir. Her iş maddesi gerçekten işinize yarayacak.

Sonuç Odaklı

Web sayfası paketleri ulaşmak istediğiniz sonuca odaklanır.

Bütçe & Kazanç Dengesi

Web sayfası paketlerine yatırdığınız bütçeniz hemen geri dönsün.

Sıkça Sorulan Sorular

Olması gereken temel tüm özelliklerin olduğu ihtiyaca uygun şekilde tüm içerik ve tasarımların yapıldığı dijital dönüşüm işleridir. Tasarımdan reklama dönüş sağlayan çalışmalardır.

Ücretli harici pazarlama işlemlerine ücretli medya denmektedir. Markanızın çevrimiçi gelirini arttırmak için yapılmaktadır. Adapte Dijital belirlediğiniz bütçeye ve dönüşüm hızına göre Ücretli Medya işlemlerini paketlere böldü.

Ücretli medya çalışmalarını Adapte Dijital 1, 4, 8, 12 ay olarak ayırmıştır. 1 Aylık çalışma bir kurulum ve adaptasyon sürecidir.

Ürün veya hizmetinizi satmak, prestijinizi arttırmak ve tanınmak için reklam çalışmaları gereklidir. Her zaman bir adım ileriye gitmek için Adapte Dijital ücretli medya paketlerine göz atabilirsiniz.

Adapte Dijital verdiğiniz hizmetleri, öne çıkmak istediklerinizi ve maliyetlerini hesaplayarak size uygun bir bütçe belirleyebilir. Reklam stratejilerinizi kurar ve bütçenizi yönetir.

Ücretli medyada Google Adwords (ADS), Facebook ADS gibi kanallar kullanılır. 

Belirli anahtar kelimeler ile sıralama olarak teklif verilen bir Google sistemidir. Adapte Dijital Google (ADS) hizmetinde stratejik adımlarla ilerler.

Şanslılar Arasına Katıl: İncele, ara veya hemen satın al

Her işletme kendi tarzında benzersizdir ve farklı gereksinim, bütçe ve hedeflere sahiptir. Küçükten büyüğe tüm  işletmelerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Değerli müşterilerimiz paketlerimizi satın almak için üye olmanız çok önemli. İncelemeden önce detaylı bilgi almak isterseniz hemen arayın.

Adapte Dijital: En İyi Dijital Pazarlama Hizmetleri Ajansı

Dijital pazarlama hizmeti için dijital pazarlama firması arayışında olan işletme ve markalara uygun fiyatları olan dijital pazarlama paketleri ile hizmet alabilirsiniz. Dijital web ajansı diye de adlandırılan Adapte Dijital dijital faaliyetlerini verimli sürdürmek isteyen işletme ve markalara hizmet veriyor. Dijital danışman olarak işletme ve markaların yanında oluyor. Verimli Dijital Model ile geliştirilmiş bir hizmet sunuyor Adapte Dijital. Dijital danışmanlık hizmetimiz işletmenizi hız şekilde büyütür. Dürüst, şeffaf ve sorumluluk sahibi iş ortağı için bu sayfalarımızı inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Adapte Dijital İstanbul Beylikdüzü’nden tüm Türkiye ve yurt dışında ki firmaların tercih ettiği en iyi dijital pazarlama ajansı olmak için çok çalışıyor.

Dijital faaliyetler işletme ve markalar için artık olmazsa olmazdır. Fakat dijital gelişmeler ve çalışmalar daha yolun en başındadır. Dijital denetimdijital denetçi ve dijital denetim uzmanı olarak işletme ve markaların dijital faaliyetlerini denetliyoruz. Adapte Dijital işletme ve markaların dijital süreç ve sonuçlarını en iyiye ulaştırıyor. Dijital faaliyetlerinizin denetimi için dijital denetim ajansı Adapte Dijital ile çalışabilirsiniz.

Dijital PR Ajansı

Adapte Dijital dijital pr ajansı olarak hizmet veriyor. Dijital Pr ve pazarlama bir birine çok yakın gibi görünse de PR bilinirlik ve tanıtım hizmetlerini tanımlayan daha iyi bir terimdir. Dijital Pr, Online İtibar Yönetimi diğer adıyla Online PR, geleneksel medyada yapılan PR çalışmalarının yeni medya mecralarına uyarlanmakta olan halidir.

Müşterilerinizle daha sıkı bir ilişki kurmanıza, geleneksel PR yöntemleri ile elde ettiğiniz başarının dijital ortama taşınmasına, arama motorlarında arandığınızda hedef kitlenizin karşısına çıkmanıza, markanızın imajının güçlenmesine, arama motorlarına içerik üretilmesine katkı sağlamaktadır.

Dijital PR, online itibar yönetimi veya online PR, adına her ne derseniz deyin artık şirketler için zorunlu bir gereklilik olmuştur ve daha çabuk adapte olup istikrarlı bir şekilde uygulayanlar gelecekte yollarına daha güçlü olarak devam edeceklerdir.

Dijital PR ajansı olarak Adapte Dijital’i seçebilirsiniz. Verimli Dijital Model kullanarak amacınıza en iyi şekilde ulaşabilirsiniz.

Sonuç Odaklı Ücretli Medya Paketlerini Tercih Et

İşine, Müşterine ve Bütçene Göre En Doğru Ücretli Medya Paketleri

İnternet hala yepyeni bir iş.
Düşünün iPhone daha 10 yaşında!
Vakit kaybetmeden internette yerinizi alın, müşterilerinizi bağlayın…

Değerli müşterimiz, işinizi doğru hedef kitle ile buluşturun. Adapte Dijital paketleri hedef kitlenizi potansiyel müşteri veya kullanıcıya dönüştürür. Profesyonel Ücretli Medya çalışması istiyorsanız bu paketlerle başlayın zaman kaybetmeyin.

Web sitesi ile hedef kitlenize ulaşıp potansiyel müşterinizden telefon, iş, kayıt, satış vs. benzeri dönüşümler elde etmek için iyi hazırlanmış çalışma planlarıdır.

Kafa karıştıran, zaman kaybettiren iş yüklerinden uzak, net ve ölçülü iş planları.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, şartlarınızın en olgun olduğu yerden başlayın. İşinizi müşterilerinize iyi anlatan ve beklentilerinizi karşılayan bir site geliştirmeyi isteyin.

Hızlı Karar İçin Telefon veya Online Toplantıya Ne Dersiniz?

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler