Ume Presto

Ücretli Medya ve Reklam Yönetim Paketi

Ücretli Medya ve Reklam Yönetimi için büyük ve rahat bütçeler ayırmak isteyen büyük işletmelerin tercihi

Ücretli medya ve reklam yönetimi ile dijital dönüşüm gerçekleştirir, dijital gelişiminizi sağlar.

Ücretli Medya ve Reklam Yönetiminizi Doğru Stratejiler ile Başlatın

Her işletme kendi tarzında benzersizdir ve farklı gereksinim, bütçe ve hedeflere sahiptir. Bildiğimiz bu gerçekten yola çıkarak çalışma planımız Ume Presto’yu size sunuyoruz. Paketimizi “bir müzik eserinin çok hızlı ilerlemesi” durumundan esinlenerek isimlendirdik. 

Ücretli Medya ve Reklam Yönetimi İçin Tam Kapsamlı Çalışmalar Sunar

Dijitale Başla
Online

Ume Presto Özel Planlı Çalışma Paketi Ne Sunuyor?

Adapte Dijital Ücretli Medya ve Reklam Paketlerinin Birbirinden Farkı Nedir?

Yaptığımız tüm işleri beklentilere, hedeflere ve sonuçlarına göre değerlendirdik.

5 farklı sınıfa böldük. Talep edilen bütçenin üstünde çalışmayı göze aldık.

Her pakete dijital dönüşümün olmazsa olmaz tüm özelliklerini bütçe ölçeğinde hizmet olarak ekledik. İstenen sonucun büyüklüğüne, sonuca duyulan ihtiyacın şiddetine göre iş planı, ek daha özel işler ve bütçe belirledik.

Paketleri bütçe olarak birbirinden ayıran en temel belirleyiciler işinizin ve hedefinizin niteliğidir.

Paketlerimizi telefon konuşma paketlerine benzetebilirsiniz. Konuşmanızı sağlayacak ana özellikler vardır. Konuşma ve özellik yoğunluğuna göre bütçeniz artar. Adapte Dijital paketlerinde de buna benzer bir sistem vardır.

Hangi iletişim yolu size uygunsa Adapte Dijital ile iletişim kurun ve istediğinizi anlatın. Hedefe adım adım ilerletecek en uygun başlangıcı birlikte yapalım.

Daha Az İş Yükü Olan, Üst Sınıf ve Size Özel Planlı Çalışma Paketi

Türkiye'de Az Bütçeye Uygun İlk ve Tek Tam Kapsamlı Dijital Yönetim Paketi

Ume Presto, ihtiyacınız olan dönüşümün hız ve performansına göre ayarlanmıştır.

Hızlı Karar İçin Telefon veya Online Toplantıya Ne Dersiniz?

Dijital Pazarlama Paketleri ve Dijital Pazarlama Fiyatları

Dijital pazarlama paketleri kategorimizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Dijital pazarlama paketleri 5 farklı tempoda sunuldu. Bir işletmenin amacına ulaşması için dijitalde yapması gereken operasyonların hepsi paketler içinde görev olarak yerine getiriliyor. İşletmelerin bütçeleri oranında amacına ulaşmasını sağlıyor.

Dijital pazarlama fiyatları 5 farklı düzeyde tempoyla oldukça uygundur. her tempo fayda/fiyat performansında etkili sonuçlar getirebilir. Dijital pazarlama hizmetlerimiz dijital PR ajansı arayanlara da hitap etmektedir. Dijital Pr çalışmaları ve pazarlama çalışmaları aynı araç ve yöntemlerle yapılır. Dijital Pr paketleri farklı kategoride aynı ürünler olarak bunu anlayabilmeniz için sunulmuştur.

ADAGİO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

Dijital pazarlama paketidijital PR paketi ADAGİO, en yavaşa tempoda çalışmayı size sunar. Çalışmalarınız dar kitleyi hedefliyor, dar bir bütçeye sahipseniz ADAGİO sizi amacınıza ulaştırabilir. ADAGİO dijital pazarlama paketi için terimi tıklayın ve sayfasından inceleyin. Dijital pazarlama fiyatları araştırması yapanlar için en uygun fiyat başlangıcı terim üzerinden tıklayıp gidebileceğiniz üründedir.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 2749 TL ile 14499 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

İşletmeler ve markalar için yepyeni web sitesi veya dijital pazarlama performans arttıran müşteri odaklı kalıcı ve sürdürülebilir çalışmalardır.

Adagio Dijital Pazarlama Paketimizi anlattığımız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz, tercih etmenizde yardımcı olabilir.

Adapte Dijital operasyonlarını Verimli Dijital Model ile yönetiyor.

Verimli Dijital Model ile geliştirilmiş bir hizmet sunuyor Adapte Dijital. Dijital danışmanlık hizmetimiz işletmenizi hız şekilde büyütür.

Dürüst, şeffaf ve sorumluluk sahibi iş ortağı için bu sayfalarımızı inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Adapte Dijital İstanbul Beylikdüzü’nden tüm Türkiye ve yurt dışında ki firmaların tercih ettiği en iyi dijital pazarlama ajansı olmak için çok çalışıyor. Kurucumuz Gürbüz Özdem’in Verimli Dijital Model üzerine yazısını okuyabilirsiniz.

ANDANTE · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

ANDANTE hem dijital pazarlama paketi hem de dijital PR paketidir. Andante müzik tempolarından yarı yavaş bir tempoyu ifade eder. Adapte Dijital farklı bütçelere sahip işletmelerin işini yönetebilmek için hizmetleri ihtiyacın şiddet ve yoğunluğuna göre grupladı ve sunuyor. ANDANTE dijital pazarlama paketi için detaylı bilgiyi sayfasından edinebilirsiniz.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 3.249,00 TL ile 17.749,00 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

MODERATO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

MODERATO Dijital Pazarlama ve Dijital PR paketi paketi daha orta hız ile yoğunlukta çalışma ile dijital operasyon yönetmek isteyenler için uygundur. 

Dijital pazarlama paketi Moderato, tüm hizmetlerin kararında sunulduğu etkili hizmetler bütünüdür.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 4.249,00 TL ile 23.149,00 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

ALLEGRO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

ALLEGRO Dijital Pazarlama ve Dijital PR paketi daha orta hız ile yoğunluktan biraz daha fazla çalışmaya ihtiyacı olan dijital operasyonlar için uygundur. Dijital PR ve pazarlama paketini inceleyebilirsiniz.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 5.749,00 TL ile 31.349,00 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

PRESTO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

PRESTO Dijital Pazarlama ve Dijital PR paketi çok hız ile yoğunlukta çalışmaya ihtiyacı olan dijital operasyonlar için uygundur. Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi sayfamızdan videomuzu izleyip ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 6.749,00 TL ile 36.749,00 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler