Referanslarımız

Web & Dijital Pazarlama Öne Çıkan Referanlarımız

Verimli Dijital Model kullanarak geliştirdiğimiz dijital pazarlama referanslarımızdan seçilmiş örnekler.

Verimli Dijital Model

Abc Dent & Beauty

Verimli Dijital Model

Jess Diamond

Verimli Dijital Model

İdealist Yapı

Verimli Dijital Model

Es Tea Çay

Jess Diamond

Jess Diamond, pırlanta ve altın takı markasıdır. Markamız için web sitesi kurulumundan itibaren web ve dijital pazarlama çalışmalarında marka sahibi işletme ile birlikte çalışıyoruz.

Türkan Baykuş

Türkan Baykuş, bizce eşsiz ürünler üreten üreticiden daha ziyade bir sanatçıdır. Üretimlerini inceleyince sizde hak vereceksiniz. Web ve dijital çalışmalarında çözüm ortaklığımız sürüyor.

Rephoner

Rephoner.com yenilenmiş cep telefonu yanında aksesuarları Avrupa’ya satan bir projemiz. Proje alt alta bir çok site barındırmaktadır. Web ve dijital yönetimini yapıyoruz.

İdealist Yapı

İdealist Yapı, Türkiye’nin az sayıda A Belgesi sahibi seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

İdeal Yapı

İdeal Yapı, İdealist Yapı ile aynı gruba aittir. Türkiye’nin az sayıda A Belgesi sahibi seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

Mixxit

Mixxit Turkey, Avrupa’nın iyi hazır giyim markaları için Türkiye’de danışmanlık veren etkili ve üretken bir markadır. Verimli Dijital Model Mixxit Turkey için yeni müşteriler buluyor.

Lambavar

İdeal Yapı, İdealist Yapı ile aynı gruba aittir. Türkiye’nin az sayıda A Belgesi sahibi seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

Es Tea Çay

Es Tea Çay, eşsiz lezzetiyle Türkiye’nin bilinen markalarının arasından sıyrılması için çalışıyoruz. Verimli Dijital Model ile kurumsal, marka, bilinirlik ve marketinden satışlarını arttırıyoruz.

Armonia Davet

Armonia, İstanbul’un bir çok ilçesinde düğün, davet ve organizasyon mekanları işleten bir markadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Sonled

Sonled, yurtiçi ve yurtdışı kapsamlı, işletmelere özel aydınlatma projeleri tasarlıyor ve üretiyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Pratikya

Pratikya.com, ev & yaşam kategorisi, robotik ve yeni nesil ürünler başta olmak üzere pratik çözümler sunuyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

E-Bağcı

E-Bağcı, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik ürünleri bağ, fidan ve meyvecilere bağlama ürünleri olarak sunuyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

ABC Dent & Beauty

ABC Dent & Beauty, konusunda uzman ve çok iyi olan Levent Abacı, Şirin Abacı’nın kurduğu markadır. Markanın kurumsal kimliği, web siteleri (com, com.tr)ve dijital PR’sinde iş birliğimiz sürüyor.

Süslü Collection

Süslü Collection, el yapımı ve özel tasarım bebek, gelin, damat düğün veya tören ürünlerini üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın hem yurt içi-yurt dışı bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Düğün Burada

Süslü Collection, el yapımı ve özel tasarım bebek, gelin, damat düğün veya tören ürünlerini üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın hem yurt içi hem de yurt dışı bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Orasil

Orasil, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik ürünleri silgi, silme ve parça bez ile temizlik ürünleri isteyenlere sunuyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Vizyonshop

Vizyonshop, yapı markettir. Geri dönüşümden elde edilen temizlik, bağ, bahçe ürünlerini satmaktadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Ustaoğlu Orman

Ustaoğlu Orman, işlenmiş kereste, ahşap ürünlerinde üretim ve satışı yapan köklü bir firmadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Kapalı Havuz

Kapalı Havuz, Beylikdüzü bölgesinde yüzme havuzu başta olmak üzere spor kompleksidir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Reglage

Reglade, cilt ürünleri üreten kozmetik markasıdır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik üretim, geliştirme ve yönetimi, başlangıç aylarında reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağladık.

Elka Kapitone

Elka Kapitone, kapitone üretiminde yılların firmasıdır. Eşsiz bir desen havuzuna sahiptir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve sipariş sağlıyoruz.

Doğaköyü Çatalca

Doğaköyü Çatalca, Çatalca’da kahvaltı ağırlıklı sosyal alandır. firmasıdır. Çatalca Kahvaltı gibi bir çok değerli kelimede üste taşıdık. Web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve ziyaret sağladık.

Önlüks

Önlüks, konusunda Türkiye lideridir diyebiliriz. Kişiye, işletmeye ve markaya özel, önlükler tasarlıyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve sipariş edindiriyoruz.

Hemen Başlayalım

Rakipsiz olmaya ne dersiniz?

Müşterileri hedeflemek, erişiminizi genişletmek, trafik çekmek, dönüşümleri artırmak ve etkiyi ölçmek için pazarlama stratejisi ve modeli.

Gelişimine Katkıda Bulunduğumuz Müşterilerimiz

Keratin Market

Keratin Market, keratin veya saç bakımı ürünleri satışı yapacak olanlar için oldukça uygun bir domain ve sitedir. Site 2019 yılından itibaren çalışmaktadır. İyileştirmesi yapılınca istenilen performansa hızlıca ulaşacaktır. Web sitesi satın alınmaya hazırdır.

Derman Aktar

Derman Aktar, aktar ve doğal ürünler satmak istiyorsanız hem domain hem de çalışmış olmasından dolayı tercih edebilirsiniz. Tasarımını istediğiniz özelliklerde geliştirir teslim ederiz. Web sitesi hazır ve sağlam temellidir. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Oyuncuya

Oyuncuya.com, anahtar kelimeden ve hedef kitleden oluşan geleceği olan bir projedir. Bu site ile oyun ve oyuncu ihtiyaçları üzerine ürün satabilirsiniz. Oyuncu kitlesinin uğrak alanı yapabilmek çok kolaydır. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik yüksek performans yakalayabilirsiniz.

Kendin Yap Marketi

Kendin Yap Marketi, kendin yap kelimesi ve akımı üzerine kurulmuştur. Kendin Yap kavramı batıda çok gelişmişken ülkemizde yolunun en başındadır. En başında olmasına rağmen tüm işe yarar kelimelerinin hacmi yüksektir. Proje hakkında geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Kendinyapcılar

Kendinyapcilar, kendin yap kelimesi, akımı ve kitlesi üzerine kurulmuştur. Kendin Yap kavramı batıda çok gelişmişken ülkemizde yolunun en başındadır. En başında olmasına rağmen tüm işe yarar kelimelerinin hacmi yüksektir. Proje hakkında geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Buyingo

Buyingo, çok yaşlı bir domaine sahiptir. Bu web sitesi bizim çok eski bir e-ticaret projemizdir. Şimdi domainde yurtdışına ürün satabilecek bir yapı kuruludur. Yurtdışına ürün satmak isteyenler için iyi bir seçim olabilir. Site için bizi arayabilirsiniz.

Dijital Etki

Dijital Etki, dijital ile başlayan domainlerin ne kadar öenmli olduğunu bilenler için oldukça değerlidir. Tam bir anahtar kelime ve kitle domainidir. Bu siteyi blogtan, e-ticarete, e-dergiye, dijital ürünler mağazasına çevirebilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. 

Robot Uzmanı

Robot Uzmanı, blog, e-ticaret, kitle alanı üzerine geliştirmiş güzel bir proje web sitesidir. Bu siteyi blogtan, e-ticarete, e-dergiye, dijital ürünler mağazasına çevirebilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz.

Elektronikya

Elektronikya, anahtar kelime domainidir. Bu site ile elektronik olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Tırnak Bakım Yağı

Tırnak Bakım Yağı, anahtar kelime domainidir. Bu site ile tırnak bakım ürünlerini kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Ağda Marketi

Ağda Marketi, anahtar kelime domainidir. Bu site ile ağda ve bakım ürünlerini kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Bakım Sırları

Bakım Sırları, çok geniş kapsama sahip bir domaindir. Satılık web sitesi projesi arayanlar için kaçırılmayacak bir projedir. Güzellik, oto bakım ve bakımın geçerli olduğu her alanda iş yapabilir. Proje üzerine görüşmek için bizi arayabilirsiniz. 

İyi Kiralık

Iyikiralik.com kiralamayı hayal eden çok güzel bir projedir. Piyasada geçen bir çok şampuan siteye girilmiştir. Site üzerine çalışıldığında hemen istenileni vermeye başlayabilir. Kiralama üzerine proje arayanlar için iyi bir satılık web sitesi olabilir.

Robotuma.com

Robotuma, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok robot ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Eğitim Araçların

Eğitim Araçların, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok eğitim araçları ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Şampuanix

Sampuanix.com şampuanlar satmayı hayal eden çok güzel bir projedir. Piyasada geçen bir çok şampuan siteye girilmiştir. Site üzerine çalışıldığında hemen istenileni vermeye başlayabilir. Kozmetik projesi arayanlar için iyi bir satılık web sitesi olabilir.

Doğal Yağım

Doğal Yağım, anahtar kelime domainidir. Bu site ile doğal yağı odağınıza alıp diğer doğal olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Dijitalciler

Dijitalciler, sitesini yaşama geçirmemizin ana odağı hem kitlede hem üründe hakim bir proje ortaya koyabilmekti. Yepyeni bir alana dahil olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir projedir. Hem blog, hem e-ticaret, hem de kitle oluşum projesi olarak devam ettirilebilir. anahtar kelime domainidir. 

Peyzajcılar

Peyzajcılar, bu proje peyzaj kelimesini odağına alıp peyzajcılar kitlesiyle yakınlık, aidiyet kurma üzerine kuruldu. Peyzajcılık üzerine biraz araştırma yapmak değerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Çalışmanın niteliği, geleceği ve diğer bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

Wellofito

Wellofito, welness, fitness, fitoterapi üzerine kurulmuş tüm detaylarıyla hazır bir web site projesidir. Bu site ile iyiliği, doğal ürünleri odağınıza alıp diğer doğal olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. İyilik, esenlik üzerinden kitleler üretip, kitleler yönetebilirsiniz. Detaylar için lütfen bizi arayın.

Filtreler.com

Filtreler, bu hazır web sitesi projesi filtreler üzerinedir. Çok geniş çaplı ve etkileyici bir projedir. Projenin etki alanı, dönüşüm tahminleri ve nasıl geliştirilirse inanılmaz değerliliği konusunda bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Proje hakkında kapsamlı ve detaylı konuşmak için lütfen bizi arayın.

Saç Uzmanım

Saç Uzmanım, anahtar kelime domainidir. Bu site ile saç üzerine bir çok şey yapabilirsiniz. Biz projeyi 3 hedef gelir modeli üzerine tasarladık. Bu modeller sitede yoğun çalışma ile geliştirildiğinde çok değerli sonuçlar sağlar. Proje üzerine görüşmek için bizi arayabilirsiniz. 

Elemantor

Elemantor, eleman bulma sitesidir. Bu siteyi blogtan, e-ticarete, e-dergiye, dijital ürünler mağazasına çevirebilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Proje üzerine görüşmek için bizi arayabilirsiniz. 

Saç Uzatan

Saç Uzatan, anahtar kelime domainidir. Saç uzatma kadınları arasında oldukça önemli bir konudur. Blog, e ticaret web sitesi olarak değerlendirmek bir çok dönüş sağlar. Bu site ile doğal olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Saç Bakım Yağı

Saç Bakım Yağı, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok saç bakım ürününü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Saç Bakım Setleri

Saç Bakım Setleri, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok saç bakım ürününü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Led Xenon Far

Led Xeon Far,anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok led, xenon, far ve oto ürününü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Keyifbox

Keyifbox, anahtar kelime domainidir. Bu site ile keyifli bir çok içeriği yayınlayablirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Gümüş Ürünler

Gümüş Ürünler, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok gümüş ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Makyaj Malzemelerin

Makyaj Malzemelerin, makyaj ürünleri satışı yapacak olanlar için oldukça uygun bir domain ve sitedir. İyileştirmesi yapılınca istenilen performansa hızlıca ulaşacaktır.

Çalışmış Yaşlı Web Siteleri

Çalışmış Hazır Web Siteleri

Anahtar kelime, kitle, müşterileri hedeflenmiş projelenmiş ve kurulmuş hazır web siteleri çok işe yarar. Hızlı aksiyon için tercih etmek oldukça akıllıcadır. Erişiminizi genişletmek, trafik çekmek, satış artırmak ve etkiyi arttırmak için bu web sitelerini tercih edebilirsiniz.

İş Hacminizi Öğrenmek İster Misiniz?

Satılık Hazır Web Siteleri

Hazır web siteleri projemiz konusunda ve kitlesinde iyi olabilecek şekilde kuruldu. Tercih ve taleplerden sonra Adapte Dijital hizmetlerinden de etkili şekilde yararlanılmasını taahhüt ediyoruz. Projelerde etkili dijital danışmanınız ve bir çok dijital biriminiz size destek oluyor olalacak.

5/5

Satılık web siteleri bir çok konuda fayda ve avantaj sağlamaktadır. Anahtar kelimeden ve hedef kitleye ulaşan, geleceği olan sağlam projeler çok işinize yarayacaktır. Hazır web sitelerde hedeflenen sonuçlara ulaşmak hızlı olacaktır. Hemen aldığınız sonuçlardan yola çıkarak daha etkili ve işe yaracak kararlar almanız kolay olacaktır. Biz projelerimizi talep edenlere makul seviyelerden ücretlerle  teslim etmek istiyoruz. Talepleriniz için lütfen bizi arayın.