Satılık Web Sitesi

Satılık Web Sitesi

Satılık web sitesi arayanlar için çalışmış olduğumuz projeleri sunabiliriz. Aşağıda listelediğimiz projeleri, talep halinde baştan tekrar iyileştirip teslim edebiliriz. Yıllanmış linkleri ve altyapısı olan bu siteler konusunda size en iyi şekilde hizmet eder. Satılık hazır web sitesi arayanlar için projeler…

Satılık web sitelerini kimler, neden tercih edebilir?

Satışta olan web sitelerimiz anahtar kelime odaklı domain ve ürünlerden oluşmaktadır. Yılı veya yılları geçirmiş domainlerdir. Ürün ve konusunda çalıştığı için Google tarafından önemsenir ve iyileştirme/geliştirme çalışmalarından sonra yeni başlayan bir siteden daha avantajlı duruma sahip olur. Sitelerimiz altyapıları ve diğer gerekli çalışmaları yapılmış şekilde hazırdır.

Tercih edildiğinde hedeflenen duruma göre tasarımda yeni istekler, e-ticaret-web danışmanlığı, pazarlama, Google Seo ve dijital danışmanlık desteğimizi de yanında hizmet olarak alacaksınız.

Yatırım için proje arayanlar, konusu bu sitelere yakın olan işletmeler ve dijitalde proje geliştirmek isteyenler için çok iyi bir başlangıç olabilir. Detay için bizi arayabilirsiniz.

Keratin ve Saç Bakımı Ürünleri İçin

Keratin Market

Şampuan ve Kozmetik Ürünler İçin

Şampuanix

Aktar ve Doğal Ürünler İçin

Derman Aktar

Doğal yağ ve ürünler satmak için

Doğal Yağım

Keratin Market

Keratin Market, keratin veya saç bakımı ürünleri satışı yapacak olanlar için oldukça uygun bir domain ve sitedir. Site 2019 yılından itibaren çalışmaktadır. İyileştirmesi yapılınca istenilen performansa hızlıca ulaşacaktır. Web sitesi satın alınmaya hazırdır.

Derman Aktar

Derman Aktar, aktar ve doğal ürünler satmak istiyorsanız hem domain hem de çalışmış olmasından dolayı tercih edebilirsiniz. Tasarımını istediğiniz özelliklerde geliştirir teslim ederiz. Web sitesi hazır ve sağlam temellidir. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Oyuncuya

Oyuncuya.com, anahtar kelimeden ve hedef kitleden oluşan geleceği olan bir projedir. Bu site ile oyun ve oyuncu ihtiyaçları üzerine ürün satabilirsiniz. Oyuncu kitlesinin uğrak alanı yapabilmek çok kolaydır. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik yüksek performans yakalayabilirsiniz.

Kendin Yap Marketi

Kendin Yap Marketi, kendin yap kelimesi ve akımı üzerine kurulmuştur. Kendin Yap kavramı batıda çok gelişmişken ülkemizde yolunun en başındadır. En başında olmasına rağmen tüm işe yarar kelimelerinin hacmi yüksektir. Proje hakkında geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Kendinyapcılar

Kendinyapcilar, kendin yap kelimesi, akımı ve kitlesi üzerine kurulmuştur. Kendin Yap kavramı batıda çok gelişmişken ülkemizde yolunun en başındadır. En başında olmasına rağmen tüm işe yarar kelimelerinin hacmi yüksektir. Proje hakkında geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Buyingo

Buyingo, çok yaşlı bir domaine sahiptir. Bu web sitesi bizim çok eski bir e-ticaret projemizdir. Şimdi domainde yurtdışına ürün satabilecek bir yapı kuruludur. Yurtdışına ürün satmak isteyenler için iyi bir seçim olabilir. Site için bizi arayabilirsiniz.

Dijital Etki

Dijital Etki, dijital ile başlayan domainlerin ne kadar öenmli olduğunu bilenler için oldukça değerlidir. Tam bir anahtar kelime ve kitle domainidir. Bu siteyi blogtan, e-ticarete, e-dergiye, dijital ürünler mağazasına çevirebilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. 

Robot Uzmanı

Robot Uzmanı, blog, e-ticaret, kitle alanı üzerine geliştirmiş güzel bir proje web sitesidir. Bu siteyi blogtan, e-ticarete, e-dergiye, dijital ürünler mağazasına çevirebilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz.

Elektronikya

Elektronikya, anahtar kelime domainidir. Bu site ile elektronik olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Tırnak Bakım Yağı

Tırnak Bakım Yağı, anahtar kelime domainidir. Bu site ile tırnak bakım ürünlerini kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Ağda Marketi

Ağda Marketi, anahtar kelime domainidir. Bu site ile ağda ve bakım ürünlerini kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Bakım Sırları

Bakım Sırları, çok geniş kapsama sahip bir domaindir. Satılık web sitesi projesi arayanlar için kaçırılmayacak bir projedir. Güzellik, oto bakım ve bakımın geçerli olduğu her alanda iş yapabilir. Proje üzerine görüşmek için bizi arayabilirsiniz. 

İyi Kiralık

Iyikiralik.com kiralamayı hayal eden çok güzel bir projedir. Piyasada geçen bir çok şampuan siteye girilmiştir. Site üzerine çalışıldığında hemen istenileni vermeye başlayabilir. Kiralama üzerine proje arayanlar için iyi bir satılık web sitesi olabilir.

Robotuma.com

Robotuma, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok robot ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Eğitim Araçların

Eğitim Araçların, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok eğitim araçları ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Şampuanix

Sampuanix.com şampuanlar satmayı hayal eden çok güzel bir projedir. Piyasada geçen bir çok şampuan siteye girilmiştir. Site üzerine çalışıldığında hemen istenileni vermeye başlayabilir. Kozmetik projesi arayanlar için iyi bir satılık web sitesi olabilir.

Doğal Yağım

Doğal Yağım, anahtar kelime domainidir. Bu site ile doğal yağı odağınıza alıp diğer doğal olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Dijitalciler

Dijitalciler, sitesini yaşama geçirmemizin ana odağı hem kitlede hem üründe hakim bir proje ortaya koyabilmekti. Yepyeni bir alana dahil olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir projedir. Hem blog, hem e-ticaret, hem de kitle oluşum projesi olarak devam ettirilebilir. anahtar kelime domainidir. 

Peyzajcılar

Peyzajcılar, bu proje peyzaj kelimesini odağına alıp peyzajcılar kitlesiyle yakınlık, aidiyet kurma üzerine kuruldu. Peyzajcılık üzerine biraz araştırma yapmak değerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Çalışmanın niteliği, geleceği ve diğer bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

Wellofito

Wellofito, welness, fitness, fitoterapi üzerine kurulmuş tüm detaylarıyla hazır bir web site projesidir. Bu site ile iyiliği, doğal ürünleri odağınıza alıp diğer doğal olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. İyilik, esenlik üzerinden kitleler üretip, kitleler yönetebilirsiniz. Detaylar için lütfen bizi arayın.

Filtreler.com

Filtreler, bu hazır web sitesi projesi filtreler üzerinedir. Çok geniş çaplı ve etkileyici bir projedir. Projenin etki alanı, dönüşüm tahminleri ve nasıl geliştirilirse inanılmaz değerliliği konusunda bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Proje hakkında kapsamlı ve detaylı konuşmak için lütfen bizi arayın.

Saç Uzmanım

Saç Uzmanım, anahtar kelime domainidir. Bu site ile saç üzerine bir çok şey yapabilirsiniz. Biz projeyi 3 hedef gelir modeli üzerine tasarladık. Bu modeller sitede yoğun çalışma ile geliştirildiğinde çok değerli sonuçlar sağlar. Proje üzerine görüşmek için bizi arayabilirsiniz. 

Elemantor

Elemantor, eleman bulma sitesidir. Bu siteyi blogtan, e-ticarete, e-dergiye, dijital ürünler mağazasına çevirebilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Proje üzerine görüşmek için bizi arayabilirsiniz. 

Saç Uzatan

Saç Uzatan, anahtar kelime domainidir. Saç uzatma kadınları arasında oldukça önemli bir konudur. Blog, e ticaret web sitesi olarak değerlendirmek bir çok dönüş sağlar. Bu site ile doğal olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Saç Bakım Yağı

Saç Bakım Yağı, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok saç bakım ürününü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Saç Bakım Setleri

Saç Bakım Setleri, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok saç bakım ürününü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Led Xenon Far

Led Xeon Far,anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok led, xenon, far ve oto ürününü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Keyifbox

Keyifbox, anahtar kelime domainidir. Bu site ile keyifli bir çok içeriği yayınlayablirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Gümüş Ürünler

Gümüş Ürünler, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok gümüş ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Makyaj Malzemelerin

Makyaj Malzemelerin, makyaj ürünleri satışı yapacak olanlar için oldukça uygun bir domain ve sitedir. İyileştirmesi yapılınca istenilen performansa hızlıca ulaşacaktır.

Çalışmış Yaşlı Web Siteleri

Çalışmış Hazır Web Siteleri

Anahtar kelime, kitle, müşterileri hedeflenmiş projelenmiş ve kurulmuş hazır web siteleri çok işe yarar. Hızlı aksiyon için tercih etmek oldukça akıllıcadır. Erişiminizi genişletmek, trafik çekmek, satış artırmak ve etkiyi arttırmak için bu web sitelerini tercih edebilirsiniz.

Hemen Sizi Arayalım

Satılık Hazır Web Siteleri

Hazır web siteleri projemiz konusunda ve kitlesinde iyi olabilecek şekilde kuruldu. Tercih ve taleplerden sonra Adapte Dijital hizmetlerinden de etkili şekilde yararlanılmasını taahhüt ediyoruz. Projelerde etkili dijital danışmanınız ve bir çok dijital biriminiz size destek oluyor olalacak.

5/5

Satılık web siteleri bir çok konuda fayda ve avantaj sağlamaktadır. Anahtar kelimeden ve hedef kitleye ulaşan, geleceği olan sağlam projeler çok işinize yarayacaktır. Hazır web sitelerde hedeflenen sonuçlara ulaşmak hızlı olacaktır. Hemen aldığınız sonuçlardan yola çıkarak daha etkili ve işe yaracak kararlar almanız kolay olacaktır. Biz projelerimizi talep edenlere makul seviyelerden ücretlerle  teslim etmek istiyoruz. Talepleriniz için lütfen bizi arayın.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler