Adapteglobe, Veri Odaklı Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi

Adapteglobe, Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi paketimiz ile temelinizi güçlendirdikten sonra mükemmel bir başlangıç yapacağız. Size pratik teknik destek ve ölçülebilir veriler sunacağız. Veri Odaklı Dijital Pazarlama Süreç Yönetiminde temel odak nokta, SEO ve Sosyal Medya reklamlarınız için sağlam bir strateji oluşturmak ve yürütmektir.

 • Adapteglobe, Veri Odaklı Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   Adapteglobe, Veri Odaklı Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Veri Odaklı Dijital Pazarlama Çalışmaları

   Günümüzde dijital pazarlama süreci, işletmenin çevrimiçi tanıtımı için devrim niteliğinde bir eğilim haline gelmiştir. Birçok kullanıcı bu hizmetlerden faydalanıyor ve böylece kendi işlerini başarı yönünde alıyor. Web Yazılım/Tasarım/Geliştirme, Grafik Tasarım, E-Ticaret/Satış, Organik Medya,Ücretli Medya, Sosyal Medya, Veri Odaklı Dijital Pazarlama, Teknik & Destek, Altyapı Teknik Özellikler gibi hizmetler sunacağız.

   Adapteglobe, Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi Nasıl Bir Çözümdür?

   Veri odaklı dijital pazarlama ajansı Adapte Dijital olarak, birçok dijital pazarlama hizmeti verdik. Ve yine Adapteglobe Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi Paketimiz ile vereceğimiz hizmetler müşterilerimizin daha fazla trafik çekerek daha fazla müşteri ilgisi kazanmalarına yardımcı olacak.

   Adapteglobe Sunulan Özellikler Hakkında Detaylı Açıklamalar

   Adaptesglobal Veri Odaklı Dijital Pazarlama Süreci paketinde size hangi konularda nasıl yardımcı olacağımızı düşünüyorsanız? Bu açıklamamız size yardımcı olacaktır.

   Web Yazılım/Tasarım/Geliştirme

   Adapteglobe paketinde Web sayfanızın altyapı kurulumundan başlayıp sitenize ait tüm işleri bize emanet edeceksiniz. 36 adet sayfa şablonlarınızın hem Türkçe hem de istediğiniz 1 yabancı dil tasarımı, sayfa açılımı ve yine hem Türkçe hem de yabancı dil ile ilgili 40 adet kategori açılımı bize ait olacak. Sitenize modül eklemesi, Teknik Ayarların Yapılması, Teknik Seo İşlemleri (Google Pageinsight, Site Performans İşlemleri) ve Ödeme Sistemi İşlemleri ile ilgili hizmet verilecektir.

   Grafik Tasarım

   Adapteglobe Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi paketinde markanız için kurumsal kimlik çalışması ve logo tasarımı yapacağız. Hem Türkçe hem de Yabancı dil olmak üzere 18 adet slayt tasarımı yapacak ve buna ek olarak 40 adet Türkçe ve Yabancı dil ile Banner Tasarımı yapacağız. Sizi tanıtacak olan internet reklamlarında kullanabilin diye 40 adet reklam banner tasarımı ile 40 adet sosyal medya banner tasarımı yapacağız.

   E-Ticaret/Satış

   E-Ticaret Mağaza Yazılımı/Tasarımı ile beraber 60 adet Ürün Kategorisi ve bu Kategorilerin Yazısı (Türkçe ve 1 Yabancı Dil) yazılacaktır. Size örnek olsun diye 80 adet Ürün Girişi (Türkçe ve 1 Yabancı Dil), 40 adet Ürünün Türkçe İçerik Yazısı, 20 Ürüne Yorum İşlemi ve son olarak da 20 tane Ürün Düşüş Sayfası (kampanya sayfası) oluşturulacaktır.

   Organik Medya

   Adapteglobe Veri Odaklı Dijital Pazarlama Süreç Yönetim paketinde sitenizin trafiğini arttırmak için Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması yapacağız. Google işlemleri ve 16 adet (Türkçe, 1 Yabancı Dil)  Seo uyumlu Blog Yönetimi/ Pazarlamacılığı hizmeti vereceğiz. 20 kare ürün ya da kurumsal fotoğraf çekimi de uygulanacaktır.

   Ücretli Medya

   Google Ads/Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığında 6 adet örnek kampanya reklam oluşturup bu reklamlar için size uzmanlarımız 3 ay destek verecekler.

   Facebook Ads/Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı ve Instagram Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı içinde 1 kampanyaya 2 ay destek sağlanacaktır.

   Sosyal Medya

   İnstagram, Facebook, Twitter ve Pinterest hesaplarınızın yönetimi 3 ay bizde olacak. Paylaşılan gönderiler, içerikleri biz hazırlayacağız.

   Veri Odaklı Dijital Pazarlama

   Yapılan reklamlar ile ilgili size topladığımız verilerle ilgili 3 ay boyunca Analizlerimizi, Raporlarımızı, Data İşlemelerimizi ve Dönüşüm Arttırma desteklerimizi paylaşacağız.

   Teknik & Destek

   Yapılan web sitenizde herhangi bir sorun yaşamayın diye 12 ay boyunca Hosting (Barındırma) işlemi bize ait olacak. 30 adete kadar olan maillere destek sağlayacağız. Tüm bu işlemlerle ilgili size 2 ay destek sağlayacağız.

   Altyapı Teknik Özellikler

   Ve son olarak Adaptespecial Veri Odaklı Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi paketimizde Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 8000 GB’ a kadar. Sınırsız Web Alanı / Database Alanı, Blog / İçerik Yönetim Alanı, Kargo Yönetimi, Akıllı SEO Yönetim Araçları, Bayi (B2B) Altyapısı, Promotion Bar / Exit Offer,  Hediye Çeki / Puan Sistemi,  Google Rich Snippets, Mobil (Responsive) Tasarım, Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri gibi hizmetler sunacağız.

   Web Yazılım/Tasarım

   Altyapı Kurulumu, Modüllerin Eklenmesi, Sayfa Şablonlarının Tasarımı, Sayfaların Açılması, Kategorilerin Açılması, Teknik Ayarların Yapılması, Teknik Seo İşlemleri

   Grafik Tasarım

   Slayt Tasarımı, Banner Tasarımı, Reklam Banner Tasarımı, Sosyal Medya Banner Tasarımı

   E-Ticaret/Satış

   E-Ticaret Mağaza Yazılımı/Tasarımı, Ürün Kategori ve Yazıları, Ürünlerin Girişi, Ürün İçerik Yazıları, Ürünlerin Yorum İşleri, Ürünler İçin Düşüş Sayfaları, Ürün Video Üretimi, Marka Geliştirme, Tedarikçi Geliştirme, Ürün Geliştirme, Call Center Satışları

   Organik Medya

   Seo (Arama Motoru Optimizasyonu), Google İşlemleri, İçerik Yönetimi/Pazarlamacılığı, Blog Yönetimi/Pazarlamacılığı, Alt Alan Geliştirme, Viral Kampanyalar, Dijital Halkla İlişkiler, Organik Video Pazarlama, E-Posta Pazarlama, Fotoğraf Çekimleri (Ürün veya Kurumsal), Sektörel Alan/Forum/Portal Yönetimi, Call Center Çalışmaları

   Ücretli Medya

   Diğer Medya Reklam Çalışmaları, Google Ads/Reklam Yönetimi / Pazarlamacılığı, Facebook Ads/Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Instagram Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Pinterest Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Linkedin Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Ücretli Video Tanıtım Çalışmaları / VPR, Youtube Ücretli Kanal Çalışmaları

   Sosyal Medya

   Alt Hesap Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Yönetimi*, Instagram Yönetimi*, Linkedin Yönetimi*, Pinterest Yönetimi*, Twitter Yönetimi*, Youtube Yönetimi*

   Pazaryeri Yönetimi

   Trendyol Yönetimi, Hepsiburada Yönetimi, N11 Yönetimi, Gittgidiyor Yönetimi, Amazon Yönetimi, Sektörel Pazaryerleri

   Veri Odaklı Pazarlama

   İşi Araştırma Süreci, Strateji Kurma, Strateji Yönetme, Analiz, Raporlama, Data İşleme, Dönüşümleri Arttırma, Veri Toplama

   Müşteri İletişimi

   Dijital Müşteri Yönetimi, Müşteri Aramaları (Call Center), Müşteri Anketleri, Müşteri Ziyaretleri

   Teknik & Destek

   Barındırma (Hosting), Mail Yönetimi, Teknik Destek*

   Altyapı Teknik Özellikler

   Yıllık Trafik/Sunucu Kullanımı, Blog / İçerik Yönetim Alanı, Web Alanı / Database Alanı, Kargo Yönetimi, Bayi (B2B) Altyapısı, Akıllı SEO Yönetim Araçları, Promotion Bar / Exit Offer, Hediye Çeki / Puan Sistemi, Google Rich Snippets, Facebook Store, Google Merchant Center Entegrasyonu, Mobil (Responsive) Tasarım, Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

   0 Değerlendirme

   0.00 Ortalama Puan
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Adapteglobe, Veri Odaklı Dijital Pazarlama Süreç Yönetimi”

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Yorumlar

   İlk yorumu yapan siz olun!

   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler