Adapteplus, Dijital Pazarlama Yönetimi, Veri Odaklı Dijital Pazarlama

Adapteplus paketimiz ile işinize yarayacak çözümler sunmaktayız. Veri odaklı dijital pazarlama paketimiz, tanınsın ya da tanınmasın bir markayı güçlendirmenize, hedef pazarınızla daha güçlü bağlar oluşturmanıza ve web trafiğini uygun potansiyel müşterilere dönüştürmenize yardımcı olacak tek bir uyumlu sistemde koordine ediyor.

 • Adapteplus, Dijital Pazarlama Yönetimi, Veri Odaklı Dijital Pazarlama

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   Adapteplus, Dijital Pazarlama Yönetimi, Veri Odaklı Dijital Pazarlama

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Veri Odaklı Dijital Pazarlama Çalışmaları

   Adapteplus Veri odaklı dijital pazarlama paketi, İş hedeflerinizi belirler ve bu hedeflere nasıl ulaşacağınıza dair bir plan hazırlamanıza olanak tanır. Bu planları hazırlarken size web sitenizin tasarımı ve kurulumu dışında grafik tasarım, e-ticaret/satış, Organik Medya, Ücretli Medya, Veri Odaklı Dijital Pazarlama, Teknik & Destek ve Altyapı Teknik Özellikler gibi konularda hizmet verilecektir.

   Adapteplus Dijital Pazarlama Nasıl Bir Çözümdür?

   İster yeni bir ürün piyasaya sürüyor olun, isterse kurulmuş bir ürün olsun hedeflerinize uzun vadede ulaşabilmek için kısa vadede neyi başaracağınızı bilmeniz için bir eylem planınız olması gerekir. Bu şekilde rekabet avantajı elde edersiniz ve yatırım getirinizi elde edersiniz.

   Adapteplus Sunulan Özellikler Hakkında Detaylı Açıklamalar

   Adapteplus Veri odaklı dijital pazarlama paketinde size sunulan hizmetler şunlardır:

   Web Yazılım/Tasarım/Geliştirme

   Web sitenizin wordpress alt yapısı ile özgün ve ihtiyaçlarınıza uygun bir site kurulumu, web sitenizde olacak 24 sayfanın şablon tasarımları, sayfa açılımı, ve yine web sitenizde 30 adet kategori açılımı, modül eklenmesi, teknik ayarların yapılması, teknik seo işlemleri ( Google Pageinsight, Site Performans İşlemleri) ve ödeme sistemleri ile işlemler yapılmaktadır.

   Grafik Tasarım

   Siteniz için 6 adet slayt tasarımı 12 adet banner tasarımı,Google reklamlarında kullanılacak olan 12 tane reklam banner görseli ve 12 adet sosyal medya banner tasarımı yapılacaktır.

   E-Ticaret/Satış

   Adapteplus Veri odaklı dijital pazarlama paketimizde, satış yapılacak olan web sitenizde E-Ticaret mağaza yazılımı ve tasarımının yanı sıra 10 adet ürün kategorileri ve yazılarının yazılması, 30 adet ürün girişi ve bu girilen ürünlerden ürünlerle ilgili 10 adet içerik yazısı yazılacaktır.

   Organik Medya

   Web sitenizin Google aramalarında en üst sıralarda olmasını sağlayacak  Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti verilecektir. Ayrıca Google işlemleriniz için Google hesap açılımları yapılacak şifreleri ile size teslim edilecek. Blog Yönetimi/Pazarlamacılığında da size  örnek olarak 4 adet blog yazısı paylaşılacaktır.

   Ücretli Medya

   Web sitenizin potansiyel müşterilere ulaşması için yapılacak olan  Google Ads/Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığında  sizin için 3 adet örnek kampanya oluşturacağız ve bu konuda 1 ay destek sağlayacağız.

   Sosyal Medya

   Adapte Plus Veri Odaklı Dijital Pazarlama paketinde sosyal medya yönetimimizde mevcuttur.

   Bunun içeriğinde İnstagram, Facbook, Twitter, Pinterest, Linkedin, Youtube ve  Alt Hesap Sosyal Medya Yönetimi mevcuttur. Yönettiğimiz her hesapta aylık 10 paylaşım bize aittir.

   Veri Odaklı Dijital Pazarlama

   Oluşturulan reklam yönetimleri sonrası analiz ve raporlarımızı sunacağız.

   Teknik & Destek

   Web sitenizi yaptıktan sonra bir sorun yaşamayın diye 12 ay hosting yani barındırma desteği sağlayacağız. 30 adet mail yönetiminiz bize ait olacak ve 2 ay teknik destek sağlayacağız.

   Altyapı Teknik Özellikler

   Veri odaklı dijital pazarlama paketinde size  Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 8000 GB’a kadar destek sağlanmakta. Sınırsız Web Alanı / Database Alanı , Blog / İçerik Yönetim Alanı, Kargo Yönetimi, Akıllı SEO Yönetim Araçları, Bayi (B2B) Altyapısı, Promotion Bar / Exit Offer,  Hediye Çeki / Puan Sistemi,  Google Rich Snippets, Mobil (Responsive) Tasarım, Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri gibi hizmetler sunacağız.

   Web Yazılım/Tasarım

   Altyapı Kurulumu, Modüllerin Eklenmesi, Sayfa Şablonlarının Tasarımı, Sayfaların Açılması, Kategorilerin Açılması, Teknik Ayarların Yapılması, Teknik Seo İşlemleri

   Grafik Tasarım

   Slayt Tasarımı, Banner Tasarımı, Reklam Banner Tasarımı, Sosyal Medya Banner Tasarımı

   E-Ticaret/Satış

   E-Ticaret Mağaza Yazılımı/Tasarımı, Ürün Kategori ve Yazıları, Ürünlerin Girişi, Ürün İçerik Yazıları, Ürünlerin Yorum İşleri, Ürünler İçin Düşüş Sayfaları, Ürün Video Üretimi, Marka Geliştirme, Tedarikçi Geliştirme, Ürün Geliştirme, Call Center Satışları

   Organik Medya

   Seo (Arama Motoru Optimizasyonu), Google İşlemleri, İçerik Yönetimi/Pazarlamacılığı, Blog Yönetimi/Pazarlamacılığı, Alt Alan Geliştirme, Viral Kampanyalar, Dijital Halkla İlişkiler, Organik Video Pazarlama, E-Posta Pazarlama, Fotoğraf Çekimleri (Ürün veya Kurumsal), Sektörel Alan/Forum/Portal Yönetimi, Call Center Çalışmaları

   Ücretli Medya

   Diğer Medya Reklam Çalışmaları, Google Ads/Reklam Yönetimi / Pazarlamacılığı, Facebook Ads/Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Instagram Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Pinterest Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Linkedin Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Ücretli Video Tanıtım Çalışmaları / VPR, Youtube Ücretli Kanal Çalışmaları

   Sosyal Medya

   Alt Hesap Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Yönetimi*, Instagram Yönetimi*, Linkedin Yönetimi*, Pinterest Yönetimi*, Twitter Yönetimi*, Youtube Yönetimi*

   Pazaryeri Yönetimi

   Trendyol Yönetimi, Hepsiburada Yönetimi, N11 Yönetimi, Gittgidiyor Yönetimi, Amazon Yönetimi, Sektörel Pazaryerleri

   Veri Odaklı Pazarlama

   İşi Araştırma Süreci, Strateji Kurma, Strateji Yönetme, Analiz, Raporlama, Data İşleme, Dönüşümleri Arttırma, Veri Toplama

   Müşteri İletişimi

   Dijital Müşteri Yönetimi, Müşteri Aramaları (Call Center), Müşteri Anketleri, Müşteri Ziyaretleri

   Teknik & Destek

   Barındırma (Hosting), Mail Yönetimi, Teknik Destek*

   Altyapı Teknik Özellikler

   Yıllık Trafik/Sunucu Kullanımı, Blog / İçerik Yönetim Alanı, Web Alanı / Database Alanı, Kargo Yönetimi, Bayi (B2B) Altyapısı, Akıllı SEO Yönetim Araçları, Promotion Bar / Exit Offer, Hediye Çeki / Puan Sistemi, Google Rich Snippets, Facebook Store, Google Merchant Center Entegrasyonu, Mobil (Responsive) Tasarım, Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

   0 Değerlendirme

   0.00 Ortalama Puan
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Adapteplus, Dijital Pazarlama Yönetimi, Veri Odaklı Dijital Pazarlama”

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Yorumlar

   İlk yorumu yapan siz olun!

   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler