Adaptespecial, Veri Odaklı Dijital Pazarlama

Adaptespecial paketimiz ile Adapte Dijital’in, Veri Odaklı Dijital Pazarlama uzmanlığının sizin için çalışmasını sağlayın. Uygulamalı teknik desteğe sahip bir dijital pazarlama danışma programı olarak tasarlanan Adaptespecial Veri Odaklı Dijital Pazarlama paketimiz, sizin dijital pazarlama çalışmalarınızdan gerçek ve ölçülebilir veriler elde etmenizi sağlar. SEO ve sosyal reklamlarınız için teknik kurulum ve stratejiyi ele alıp daha sonra da bol miktarda uzman desteği ile size yardımcı olacağız.

 • Adaptespecial, Veri Odaklı Dijital Pazarlama

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   Adaptespecial, Veri Odaklı Dijital Pazarlama

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Veri Odaklı Dijital Pazarlama

   Pazarlama stratejiniz konusunda kasıtlı olmak, başarılı bir işletmenin zorunlu bir parçasıdır. Biz size bu yolda başarılı olun diye Web Yazılım/Tasarım/Geliştirme, Grafik Tasarım, E-Ticaret/Satış, Organik Medya,Ücretli Medya, Sosyal Medya, Veri Odaklı Dijital Pazarlama, Teknik & Destek, Altyapı Teknik Özellikler ile yardımcı olacağız.

   Adaptespecial Dijital Pazarlama Nasıl Bir Çözümdür?

   Adaptespecial Veri Odaklı Dijital Pazarlaması, SEO ve dijital reklamcılık kombinasyonu ile işletmenize daha fazla potansiyel müşteri çekmek için gelen bir pazarlama metodolojisi uygular. Yaklaşımımız sizi, yüksek hedefli kampanyalar yoluyla geçerli potansiyel müşteriler sunarken alanınızda bir düşünce lideri olarak belirler.

   Adaptespecial Sunulan Özellikler Hakkında Detaylı Açıklamalar

   Adaptespecial Veri Odaklı Dijital Pazarlama paketinde size hangi konularda nasıl yardımcı olacağımızı düşünüyorsanız? Bu açıklamamız size yardımcı olacaktır.

   Web Yazılım/Tasarım/Geliştirme

   Sitenizin alt yapı kurulumundan tutunda başlangıçta yapılacak her şey bize ait. Bunlar; 24 adet sayfa şablon tasarımı, sayfa açılımı, sitenizle ilgili 40 adet kategori açılımı, sitenize modül eklemesi, Teknik Ayarların Yapılması, Teknik Seo İşlemleri ( Google Pageinsight, Site Performans İşlemleri) ve Ödeme Sistemi İşlemleri ile ilgili hizmet verilecektir.

   Grafik Tasarım

   Sizin için Kurumsal Kimlik Çalışması, Logo Tasarımı yapacağız. Siteniz için 9 adet Slayt Tasarımı ve 20 adet Banner Tasarımı hazırlayacağız. Reklamlarınızda kullanabilin diye 20 adet Reklam Banner Tasarımı ve yine 20 adet Sosyal Medya Banner Tasarımı hazırlanacak.

   E-Ticaret/Satış

   E-Ticaret Mağaza Yazılımı/Tasarımı ile beraber 20 adet Ürün Kategorisi ve bu Kategorilerin Yazısı yazılacaktır. Size örnek olsun diye 40 adet Ürün Girişi, 20 adet Ürün İçerik Yazısı, 20 Ürüne Yorum İşlemi ve son olarak da 5 tane Ürün Düşüş Sayfası (kampanya sayfası) oluşturulacaktır.

   Organik Medya

   Adaptespecial Veri Odaklı Dijital Pazarlama paketinde sitenizin trafiğini arttırmak için Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması yapacağız. Google işlemleri ve 8 adet Seo uyum Blog Yönetimi/ Pazarlamacılığı hizmeti vereceğiz.

   Ücretli Medya

   Google Ads/Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığında 6 adet örnek kampanya reklam oluşturup bu reklamlar için size uzmanlarımız 2 ay destek verecekler.

   Facebook Ads/Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı ve Instagram Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı içinde 1 kampanyaya 1 ay destek sağlanacaktır.

   Sosyal Medya

   İnstagram, Facebook, Twitter ve Pinterest hesaplarınızın yönetimi 2 ay bizde olacak. Paylaşılan gönderiler, içerikleri biz hazırlayacağız.

   Veri Odaklı Dijital Pazarlama

   Yapılan reklamlar sonra sizinle oturup Analizlerimizi ve Raporlarımızı paylaşacağız.

   Teknik & Destek

   Yapılan web sitenizde herhangi bir sorun yaşamayın diye 12 ay boyunca Hosting (Barındırma) işlemi bize ait olacak. 30 adete kadar olan maillere destek sağlayacağız. Tüm bu işlemlerle ilgili size 2 ay destek sağlayacağız.

   Altyapı Teknik Özellikler

   Ve son olarak Adaptespecial Veri Odaklı Dijital Pazarlama paketimizde Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 8000 GB’ a kadar. Sınırsız Web Alanı / Database Alanı, Blog / İçerik Yönetim Alanı, Kargo Yönetimi, Akıllı SEO Yönetim Araçları, Bayi (B2B) Altyapısı, Promotion Bar / Exit Offer,  Hediye Çeki / Puan Sistemi,  Google Rich Snippets, Mobil (Responsive) Tasarım, Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri gibi hizmetler sunacağız.

   Web Yazılım/Tasarım

   Altyapı Kurulumu, Modüllerin Eklenmesi, Sayfa Şablonlarının Tasarımı, Sayfaların Açılması, Kategorilerin Açılması, Teknik Ayarların Yapılması, Teknik Seo İşlemleri

   Grafik Tasarım

   Slayt Tasarımı, Banner Tasarımı, Reklam Banner Tasarımı, Sosyal Medya Banner Tasarımı

   E-Ticaret/Satış

   E-Ticaret Mağaza Yazılımı/Tasarımı, Ürün Kategori ve Yazıları, Ürünlerin Girişi, Ürün İçerik Yazıları, Ürünlerin Yorum İşleri, Ürünler İçin Düşüş Sayfaları, Ürün Video Üretimi, Marka Geliştirme, Tedarikçi Geliştirme, Ürün Geliştirme, Call Center Satışları

   Organik Medya

   Seo (Arama Motoru Optimizasyonu), Google İşlemleri, İçerik Yönetimi/Pazarlamacılığı, Blog Yönetimi/Pazarlamacılığı, Alt Alan Geliştirme, Viral Kampanyalar, Dijital Halkla İlişkiler, Organik Video Pazarlama, E-Posta Pazarlama, Fotoğraf Çekimleri (Ürün veya Kurumsal), Sektörel Alan/Forum/Portal Yönetimi, Call Center Çalışmaları

   Ücretli Medya

   Diğer Medya Reklam Çalışmaları, Google Ads/Reklam Yönetimi / Pazarlamacılığı, Facebook Ads/Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Instagram Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Pinterest Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Linkedin Reklam Yönetimi/Pazarlamacılığı, Ücretli Video Tanıtım Çalışmaları / VPR, Youtube Ücretli Kanal Çalışmaları

   Sosyal Medya

   Alt Hesap Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Yönetimi*, Instagram Yönetimi*, Linkedin Yönetimi*, Pinterest Yönetimi*, Twitter Yönetimi*, Youtube Yönetimi*

   Pazaryeri Yönetimi

   Trendyol Yönetimi, Hepsiburada Yönetimi, N11 Yönetimi, Gittgidiyor Yönetimi, Amazon Yönetimi, Sektörel Pazaryerleri

   Veri Odaklı Pazarlama

   İşi Araştırma Süreci, Strateji Kurma, Strateji Yönetme, Analiz, Raporlama, Data İşleme, Dönüşümleri Arttırma, Veri Toplama

   Müşteri İletişimi

   Dijital Müşteri Yönetimi, Müşteri Aramaları (Call Center), Müşteri Anketleri, Müşteri Ziyaretleri

   Teknik & Destek

   Barındırma (Hosting), Mail Yönetimi, Teknik Destek*

   Altyapı Teknik Özellikler

   Yıllık Trafik/Sunucu Kullanımı, Blog / İçerik Yönetim Alanı, Web Alanı / Database Alanı, Kargo Yönetimi, Bayi (B2B) Altyapısı, Akıllı SEO Yönetim Araçları, Promotion Bar / Exit Offer, Hediye Çeki / Puan Sistemi, Google Rich Snippets, Facebook Store, Google Merchant Center Entegrasyonu, Mobil (Responsive) Tasarım, Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

   0 Değerlendirme

   0.00 Ortalama Puan
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Adaptespecial, Veri Odaklı Dijital Pazarlama”

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Yorumlar

   İlk yorumu yapan siz olun!

   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler