Diji Allegro – Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Planı

Diji Allegro (Diji Ellegro); dijital kanallarda bilinirlik ve trafik çalışmalarının hızlı şekilde ilerlediği çalışmadır. Hızlı dönüşümler elde ederek neşeli planlamalar yürüteceğimiz bu çalışmada Ücretli Medya Kanalları, Sosyal Medya, İçerik Yönetimi ve Organik Medya kanalları kullanılmaktadır.

Diji Allegro çalışmasını orta hareketlilikte, neşeli heyecan uyandıran bir müzik gibi düşünebilirsiniz.

Diji Allegro özelliklerini incelemek için aşağıya inebilirsiniz ya da aklınıza takılan sorular için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Diji Allegro - Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Planı

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   Diji Allegro - Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Planı

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Diji Allegro, hızlanarak neşelenmek diyebiliriz. Dijital Medya ve Pazarlama Çalışmalarında hızlı geri dönüşler almak markanız/kuruluşunuz için kıymetlidir. Hız kazanacağınız çalışmaları ve yürütülmesini biz sizin için planlıyoruz. 

   Dijital pazarlama ajansı, dijital danışmanlık şirketi arayışınızı Adapte Dijital ile çalışarak bitirebilirsiniz.

   Allegro Nedir?

   Diji Dijital Medya ve Pazarlama, Allegro ise hızdır. Diji Allegro ise dijital medya kanallarının ve pazarlama araçlarının kullanıldığı (Google Ads, Sosyal Medya, Seo) ve dönüşümlerinin hızlı alındığı pakettir.

   Diji Allegro Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Paketinin İçeriği Nedir?

   Dijital Medya ve Pazarlama araçları dendiğinde aklınıza gelenler neler? Hangi kanallar nasıl kullanılmalı, dönüşüm nedir gibi sorularınızı biz sizin için planladık. Diji Allegro çalışma planında İyon – Allegro kullanılmaktadır.

   İyon – Allegro, iş araştırma sürecinden başlayarak fotoğraf çekim de dahil olarak ilerliyor. İyon – Allegro hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

   Dijital Pazarlama içerisinde bulunan organik çalışmaların hızlı ilerleyişi ise Orme – Allegro paketi ile gerçekleşiyor. İç ve dış link çalışmaları, sektörel siteler gibi ilerleyen işleyiş hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

   Dijital pazarlamanın en önemlilerinden olan Ücretli Medya kanalları da Diji Allegro’nun içerisinde. Allegro’nun hızlı anlamına geldiğine değinmiştik. Ume – Allegro, Google Ads ve diğer reklam çalışmalarının hızlı dönüşümler alacak şekilde devam etmesidir. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

   Dijital Medya platformlarımızdan bir diğeri olan Sosyal Medya, Some – Allegro olarak paketin içerisindedir. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

   Bu çalışmalar aylık olarak yürütülür ve ayın onunda raporlanır.

   Allegro Nedir?

   Allegro, canlı, neşeli ve hızlı tempoyu belirten evrensel genel kabul görmüş bir müzik terimidir. İtalyanca’da “neşeli” anlamına gelen Allegro, parçanın “hızlı” okunacağını gösterir. Metronom’a göre, dakikada 120’den 168’e kadar olan birim vuruşlarıdır.

   Neden planlanmış paketimizin adını “Allegro” olarak isimlendirdik?

   Adapte Dijital, internet üzerinden ya da diğer dijital kanallar üzerinden yapılan planlı çalışmaları veya pazarlama çalışmalarını hız ve performans odaklı konumlar.

   Her paket planda yapılan iş benzer çerçevededir fakat hız ve yoğunluğu farklıdır.

   İçerik Yönetimi

   İyon Allegro Çalışma Planı uygulanır

   Organik Medya

   Orme Allegro Çalışma Planı uygulanır

   Ücretli Medya

   Ume Allegro Çalışma Planı uygulanır

   Sosyal Medya

   Some Allegro Çalışma Planı uygulanır

   Veri ve Kitle Yönetimi

   Aylık basit raporlama ve kitle yönetimi

   Yönetim

   1 Aylık, 4 Aylık, 8 Aylık, 12 Aylık

   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler