Diji Moderato – Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Planı

Diji Moderato (Diji Moderatov); dijital kanallarda yapılan çalışmaların orta hızda dönüşümler alacağı şekilde planlanan çalışmadır. Orta hızda dönüşümler, hızlı dönüşümlerin temeli olacaktır.

Dijital dönüşümlerinizin orta tempoda ve canlı ilerleyeceği Diji Moderato hakkında detaylara göz atın.

Uzun açıklama kısmına göz atarak Diji Moderato hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, aklınıza takılanlar içinse bizi hemen arayabilirsiniz.

Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Diji Moderato - Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Planı

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   Diji Moderato - Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Planı

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Dijital kanallardan (Google Ads, Sosyal Medya) orta hızda dönüşümler alarak hızlı dönüşümlerin temelini atma planlamasıdır. Orta hızda dönüşümler, dijital bilinirlik ile içeriklerinizi zenginleştirme ve müşteri odaklı davranan çalışma ile kazanılır.

   Dijital pazarlama ajansı, dijital danışmanlık şirketi arayışınızı Adapte Dijital ile çalışarak bitirebilirsiniz.

   Diji Moderato Nedir?

   Diji Moderato orta hızda dönüşümler elde edilen Dijital Medya ve Pazarlama çalışmasıdır. Orta hızda dönüşümler elde ederek gelişmeler göstereceğiniz Diji Moderato; İçerik Yönetimi, Ücretli Medya kanallarını kullanmaktadır.

   Diji Moderato Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Paketinin İçeriği Nedir?

   Dijital Medya araçlarının ve pazarlama kanallarının kullanıldığı Diji Moderato orta hızda geri dönüşler alır. Çalışma paketinde bilinirlik önemlidir, trafik alarak markanızı/işletmenize orta seviyede hız katar. Google Ads, Sosyal Medya hesapları gibi kanalları kullanılır.

   Dij Moderato; bölge, sektör ve kelime analizi yaparak içeriklerde dönüşüm alabilecek çalışmalar yapar. Diji Moderota’da kullanılan İyon – Moderato hakkında bilgi almak için tıklayınız.

   Ücretli Medya Google işlemleri ve Google Ads yönetimi gerçekleştirir. Bilinirlik ve trafik için Ücretli Medya önemlidir. Diji Moderato’da kullanılan Ume – Moderato hakkında bilgi almak için tıklayınız.

   Hızlı dönüşümler için Sosyal Medya Kanallarını da kullanan Diji Moderato, Some Moderato planını uygular. Some Moderato hakkında bilgi almak için tıklayınız.

   Diji Moderato aylık olarak yönetilir ve bir ayın sonunda raporlama yapılır.

   Moderato Nedir?

   Moderato, tek başına kullanıldığında orta hızda bir tempoyu belirten, parçanın orta hızda çalınacağını ya da söyleneceğini gösteren evrensel genel kabul görmüş bir müzik terimidir..

   İtalyanca “orta hızda” anlamında olup eserin orta hızda okunacağını belirtir. Metronom’a göre dakikada 108’den 120’e kadar olan birim vuruşlarıdır.

   Neden planlanmış paketimizin adını “Moderato” olarak isimlendirdik?

   Adapte Dijital, internet üzerinden ya da diğer dijital kanallar üzerinden yapılan planlı çalışmaları veya pazarlama çalışmalarını hız ve performans odaklı konumlar.

   Her paket planda yapılan iş benzer çerçevededir fakat hız ve yoğunluğu farklıdır. 

   İçerik Yönetimi

   İyon Moderato Çalışma Planı uygulanır

   Ücretli Medya

   Ume Moderato Çalışma Planı uygulanır

   Veri ve Kitle Yönetimi

   Aylık basit raporlama ve kitle yönetimi

   Yönetim

   1 Aylık, 4 Aylık, 8 Aylık, 12 Aylık

   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler