Diji Presto -Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Planı

Diji Presto (Diji Presto); dijital medya ve pazarlama araçlarını kullanarak en hızlı şekilde dönüşümler almanız için planlanmış çalışmadır. Belli bir ivme kazanan, daha da hızlanmak isteyenler için uygun bir pakettir.

Dijital dönüşümlerinizin bu hızını heyecanlı metal bir gitar solosu gibi düşünebilirsiniz.

Çabuk dönüşümler elde ederek ilerlemek isteyenlerin tercihi olan Diji Presto’yu nasıl planladığımızı merak ediyorsanız aşağıdan okuyabilirsiniz.

Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Diji Presto -Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Planı

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   Diji Presto -Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Planı

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Diji Presto en hızlı şekilde dönüşüm elde etmek isteyenlerin tercih ettiği bir çalışma planıdır. Dijital Medya ve Pazarlama kanallarının kullanıldığı ve dönüşümlerin hızlı olduğu bir planlamanın içerisinde neler var diyorsanız devam edin.

   Dijital pazarlama ajansı, dijital danışmanlık şirketi arayışınızı Adapte Dijital ile çalışarak bitirebilirsiniz.

   Diji Presto Nedir?

   Dijital Medya ve Pazarlama kanallarının hızı dönüşümler elde ederek çalışmasıdır. Dijitalleşme de trafik ve bilinirlik önemlidir. Diji Presto bunları en hızlı şekilde dönüşüm alabilmeniz için planlamıştır.

   Diji Presto Dijital Medya ve Pazarlama Çalışma Paketinin İçeriği Nedir?

   Diji Presto içerisinde uygulanan İçerik Yönetimi İyon – Presto paketidir. İyon – Presto paketinde düşüş sayfalar, blog yazıları ve ürün girişleri bulunur. Bunlar sektör, kitle, analiz ve rakip hesaplamalar şeklinde planlanır ve sunulur. İyon – Presto hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayabilirsiniz. 

   Diji Presto’nun önemlilerinden bir tanesi Ücretli Medyadır. Ücretli Medya yönetimi ve kullanımı hızın önemli dağılımını taşır. Ume – Presto çalışma paketi; Google İşlemleri, Google Ads yönetimi ve reklamların hızla dönüşüm alacağı şekilde planlanır ve yürütülür. Ume – Presto hakkında daha fazlası için tıklayınız.

   Sosyal Medya platformları Dijital Medya da önemlidir. Hesapların açılması, planlanması ve kitlenize, sektörünüz uygun içeriklerin üretilmesi gerçekleştirilir. Some – Presto hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

   Kitlenizi organik olarak hedeflemek ve içeri çekmekse Organik Medya ile mümkündür. Organik Medya çalışması nedir diyecek olursanız, iç ve dış link çalışmaları, sektörel site kayıtları ve mail çalışmalarını içerir. Orme – Presto hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

   Çalışmalarınızın hızla ilerlediği planların içerisinde bulunduğu Diji Presto hakkında aklınıza takılanlar için lütfen bizi arayın.

   Presto Nedir?

   Presto, bir müzik yapıtının çok çabuk bir tempoyla çalınacağını belirten evrensel genel kabul görmüş bir müzik terimidir. İtalyanca’da “çabuk, hızlı” anlamına gelmektedir. Metronoma göre, dakikada 168’den 192’ye kadar olan birim vuruşlarıdır.

   Neden planlanmış paketimizin adını “Presto” olarak isimlendirdik?

   Adapte Dijital, internet üzerinden ya da diğer dijital kanallar üzerinden yapılan planlı çalışmaları veya pazarlama çalışmalarını hız ve performans odaklı konumlar.

   Her paket planda yapılan iş benzer çerçevededir fakat hız ve yoğunluğu farklıdır.

   İçerik Yönetimi

   İyon Presto Çalışma Planı uygulanır

   Organik Medya

   Orme Presto Çalışma Planı uygulanır

   Ücretli Medya

   Ume Presto Çalışma Planı uygulanır

   Sosyal Medya

   Some Presto Çalışma Planı uygulanır

   Veri ve Kitle Yönetimi

   Aylık basit raporlama ve kitle yönetimi

   Yönetim

   1 Aylık, 4 Aylık, 8 Aylık, 12 Aylık

   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler