İyon Allegro – İçerik Pazarlaması ve Yönetimi Çalışma Planı

İyon Allegro (Ellogro); çalışma planımızda işletmenizin ve markanızın içerik yönetimi ve pazarlaması potansiyel müşterileriniz ve hedef kitlenizin diline uygun, anlaşılır şekilde hazırlanır. Bu sayede hedeflediğiniz kitlelerle etkileşiminiz daha hızlı ve etkili olur. İyon Allegro paketimizi tüm enstrümanların kullanıldığı orta hızda bir müzik olarak düşünebilirsiniz.

İyon Allegro çalışma planımız ile içerikleriniz ve içerik pazarlaması çalışmalarınız etkileşimlerin arttığı ve hedef kitlenize ulaşacağınız şekilde tüm araçlar kullanılarak hazırlanır. Daha hızlı etkileşim almak ve hedef kitlesine ulaşmak isteyen müşterilerimiz için tavsiye ettiğimiz çalışma planımızla sizde hedef kitlenize ulaşın.

Hızlı ilerlemeler ve dönüşümler ile ilerlemek isteyenlerin tercihi İyon Allegro hakkında daha fazla bilgi almak için okuyunuz.

Dahası ve merak ettikleriniz için bizi mutlaka arayın.

Web tasarım paketleri için genel sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • İyon Allegro - İçerik Pazarlaması ve Yönetimi Çalışma Planı

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   İyon Allegro - İçerik Pazarlaması ve Yönetimi Çalışma Planı

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   İyon Allegro sizi insanların gözünde canlandıracak ve hatırlatacak duyguların dijital dilidir. İnsanların size güven duyması için, heyecanlanması için çalışmalar yapar. İyon Allegro hızlı şekilde ilerlemenin olduğu bir çalışma planıdır. İçeriklerinizin planlanması ve araştırması ise önemli bir kısmıdır. Oturtacağınız dil, kitleniz ve hissettireceğiniz duygu burada belirlenir.

   Dijital pazarlama ajansı, dijital danışmanlık şirketi arayışınızı Adapte Dijital ile çalışarak bitirebilirsiniz.

   İyon Allegro Nedir?

   Hızlı şekilde ilerleme kaydeden İçerik Yönetimi ve Pazarlamasıdır. İçerik yönetimi müşteri odaklı ve hissettirmek istediğiniz duygunun kelimeler ile aktarılmasıdır işletmenizin ya da markanızın imajını çizecek olan içeriktir.

   İyon Allegro İçerik Pazarlaması ve Yönetimi Çalışma Planı İçeriği Nedir?

   İyon Allegro; işletmenizin/markanızın bölgesi, sektörü, rakip analizi ve kelimelerinin araştırma süreciyle başlar. 

   Araştırmalar sonucunda içerikleriniz için bir planlama yaparız. Yapılan planlamalar ile hızlı çalışmalar gerçekleştirip duygunuzu kullanıcıya hissettirmek isteriz. Kullanacağımız içerikler sizin akılda nasıl kalacağınız için önemlidir.

   Bu planlama içerisinde sayfalarınızın (28-33 sayfa) içerikleri üretilir, girişi sağlanır. Sektörünüze uygun ürün veya kurumsal olacak şekilde bir fotoğraf çekimi planlanır. Fotoğraflarınız görsel açısından önemlidir. (30-40 adet)

   Hedeflediğiniz kitlenin dikkatini çekecek, merak uyandıracak sektörünüz işleri ile ilgili blog yazıları üretilir. Üretilen 12 adet blog yazısının girişi sağlanır ve 24 adet yorum yapılır.

   Sitenizin içerisindeki ürünlerin de kullanıcı odaklı, müşterinizin işte bunu almalıyım diyeceği şekilde içerikleri üretilir. Ürünleriniz kategorilere ayrılır ve kategorilerinizin açıklamaları yazılır. 

   Açılan kategorilerinize 24 adet ürün girişi yapılır ve 24 ürünün açıklamaları ürününüzü anlatacak ve pazarlayacak şekilde yazılır. Ürünlerinize 24 adet yorum girişi yapılır.

   İlgi çeken ürün ve hizmetiniz için 3 düşüş sayfası yapılır. Düşüş sayfasında ikna edici şekilde içerikler üretilir ve girilir. İçerik pazarlamasının önemli kısımlarından olan YouTube için video üretimi gerçekleştirilir.

   1 adet ürün tanıtım ve 1 adet reklam tanıtım videosu içeriği üretilir. Müşteri odaklı içerik pazarlaması ürünlerde önemlidir.

   İyon Allegro için aklınıza takılan ya da daha fazla merak ettikleriniz için bizi arayabilirsiniz.

   Allegro Nedir?

   Allegro, canlı, neşeli ve hızlı tempoyu belirten evrensel genel kabul görmüş bir müzik terimidir. İtalyanca’da “neşeli” anlamına gelen Allegro, parçanın “hızlı” okunacağını gösterir. Metronom’a göre, dakikada 120’den 168’e kadar olan birim vuruşlarıdır.

   Neden planlanmış paketimizin adını “Allegro” olarak isimlendirdik?

   Adapte Dijital, internet üzerinden ya da diğer dijital kanallar üzerinden yapılan planlı çalışmaları veya pazarlama çalışmalarını hız ve performans odaklı konumlar. 

   İşi Araştırma Süreci

   Bölge, Sektör, Kitle, Rakip Analizi ve Kelime Araştırma

   Fotoğraf Çekimleri

   Ürün veya Kurumsal 20-30 Adet

   İçerik Planlama

   Müşteri Odaklı İçerik Pazarlaması

   Tüm Sayfa Yazılı İçeriklerin Üretimi

   28-33 Sayfa

   Tüm Sayfa Yazılı İçeriklerinin Girişi

   28-33 Sayfa

   Blog Yazılarının Üretimi

   12 Adet

   Blog Yazılarının Girişi

   12 Adet

   Blog Yazılarının Yorum İşleri

   24 Adet

   Ürün Kategori ve Yazıları

   Kategori Açılması ve Açıklamalarının Yazılması

   Ürünlerin Girişi

   24 Ürün

   Ürün İçerik Yazıları

   24 Ürün

   Ürünlerin Yorum İşleri

   24 Yorum

   Ürünler İçin Düşüş Sayfaları

   3 Sayfa

   Youtube Ürün Tanıtım Videoları

   1 Adet

   Youtube Reklam Tanıtım Videoları

   1 Adet

   Yönetim

   1 Aylık, 4 Aylık, 8 Aylık, 12 Aylık

   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler