• ADAGİO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi 23.799,00 

  Adagio temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda başlangıç seviyesidir. Başlangıç seviyesi dijitalin ilk seviyesidir, işletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeye, geliştirmeye başlayabilmesine çok iyi olanak sağlar.

  Adapte Dijital başlangıç seviyesi olan ADAGIO‘da bile bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Temel bir bütçe ile yavaş ve öğrene öğrene atılan adımlarla dijital gelişim sağlamak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

 • Web Sitesi Geliştirme ve Google Ads Yönetim (Seo-Sem) Hizmeti 7.799,00 70.599,00 

  “Merhaba,

  Bizimle çalıştığınızda, profesyonel bir web sitesi geliştirme hizmetinden yararlanabilir ve Google Ads yönetiminde uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

  Web sitesi geliştirme hizmetimiz, sitenizin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanır ve kullanımı kolay bir şekilde optimizeler. Ayrıca, arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde etmek için SEO (Search Engine Optimization) çalışmaları da gerçekleştiririz.

  Size Özel Teklifimiz Var!

  Değerlendirmek İçin Lütfen Arayın

  Google Ads yönetim hizmetimiz ise, reklamlarınızı en etkili şekilde yönetir ve hedef kitlenizle doğru iletişim kurmanızı sağlar. Böylece, potansiyel müşterilerinizi sitenize çekmenizi ve satışlarınızı artırmanızı destekleriz.

  Eğer bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bu hizmet paketimizi satın alabilirsiniz. Eğer sorularınız varsa, lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçin.

  Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz için teşekkür ederiz ve size en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

  İyi günler,

  Adapte Dijital

 • Web Sitesi Yönetimi Eğitimi 19.799,00 

  Web Sitesi Yönetimi Eğitimi, Adapte Dijital genel hizmetler dışında sadece Web Sitesi Yönetimi Eğitimi hizmeti almak isteyenler için sunuldu. Hizmet paketimiz makul ve işe yarar ölçekte operasyonlara göre sunuluyor. Fayda/Fiyat oranın yüksek performanslı bir hizmettir.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler