Verimli Dijital Model: Veridiji

İşletmenizin potansiyelini ortaya çıkarın

Dijitalin her noktasında  Verimli Dijital Model’i kullanarak, müşterilerimizin operasyonlarını rekabetçi avantaja dönüştürmesini sağlıyoruz.

Verimli Dijital Model (Veridiji); Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyacı olan web sitesi ve dijital pazarlama çalışmalarını verimli yönetmek için Adapte Dijital’in geliştirdiği modeldir.

Verimli Dijital Model (Veridiji) ile web siteniz yoksa kullanıcı/müşteri uyumlu yepyeni bir site tasarımı, web siteniz varsa iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını yapıp, en verimli dijital yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.

Verimli Dijital Model; web sitenizi veya dijital alanınızı merkeze alarak dijital pazarlama ile birlikte tüm dijital sürecinizi yönetir.

Verimli Dijital Model Süreci Nasıl Yönetir?

  1. döneminde 23 iş gününü alanın geliştirilmesi veya iyileştirmesine ayırır.
  2. döneminde aşağıdaki inceleyebileceğiz iş bölümlerinden aylık görevlendirmeler ile 6 aylık yönetim gerçekleştirir.
  3. döneminde elde ettiği verimliliğe dayalı veriler ile yeni bir iş programı ve bütçe yapar ve 12 ay yönetir.

Web Sitesi Tasarımı
Verimli Dijital Model, web siteniz yoksa amacınıza ve hedef kitlenize göre web sitenizi tasarlar. Amacınızı, kullanıcınızı ve gelecek tahminlerini verimlilik esaslarına göre yapar.
Verimli dijital model ile web tasarımı, lütfen inceleyin.

Web Sitesi İyileştirme & Geliştirme
Verimli Dijital Model, web siteniz varsa daha iyi verim elde edebilmek için hali hazırda olan web sitenizi içerik ve tasarımsal olarak iyileştirir ve geliştirir.
İyileştirme ve geliştirme için lütfen inceleyin.

Dijital Pazarlama
Verimli Dijital Model, en etkin şekilde dijital pazarlamanızı yapar. Dijital ortamlardaki PR ve satış kanallarında varlığınızı arttırır. Hedef kitlenize ulaşıp çevrenizi genişletmek için gereken performans ve verimlilik çalışmalarınızı yönetir.
Dijital Pazarlamada Ne Yapıyoruz, Lütfen inceleyin …

İçerik, Grafik ve Video Üretimi
Verimli Dijital Model; web sitesinden, reklama, sosyal medya hesaplarına ve dijitalde kitlenizin ulaşacağı her kanala içerik ve grafik üretir. Verimlilik için sonuçlarını ölçer ve daha iyisine odaklanır.
Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Sosyal Medya ve Kitle Yönetimi
Sosyal medya hesaplarının açılışı, düzenleme, iyileştirme, paylaşım, organik takipçi kazandırma ve kitle yönetimi çalışmalarını yapar.
Sosyal Medya İçin Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Ücretli & Organik Medya
Google Ads, Facebook Ads ve diğer dijital reklam kanallarının yönetimi, SEO, organik çevre geliştirme çalışmalarını yapar ve geliştirir.
Tüm iş başlıkları için lütfen tıklayın.

İş ve Marka Geliştirme
İşiniz, markanız ve işletmeniz için çalışmalar yapıyoruz. Çalışmalar ile müşterilerinizin, kullanıcılarınızın ihtiyacını anlayıp ona uygun alternatif çözümleri üreterek gelişiminize destek olur.
İş ve marka geliştirmeyi lütfen inceleyin.

[dt_default_button link=”url:tel%3A%2F%2F%2B905355648008″ size=”big” btn_width=”btn_full_width” animation=”bounceInUp” icon=”JTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTIyZmFzJTIwZmEtcGhvbmUtc3F1YXJlLWFsdCUyMiUzRSUzQyUyRmklM0U=”]Hemen Bizi Arayın[/dt_default_button]
Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler