Verimli Dijital Model İçin Referanslarımız

Verimli Dijital Model kullanarak, web sitesi üretimi-yönetimi, içerik üretimi-yönetimi, listeleme yönetimi (Seo vs.), dijital pazarlama ve medya, sosyal medya yönetimi, pazaryeri ve satış yönetimi, kitle iletişi-yönetimi, veri yönetimi sunduğumuz ve dijital yönetimine devam ettiğimiz müşterilerimizi inceleyebilirsiniz.

Jess Diamond

Jess Diamond, pırlanta ve altın takı markasıdır. Markamız için web sitesi kurulumundan itibaren web ve dijital pazarlama çalışmalarında marka sahibi işletme ile birlikte çalışıyoruz.

Rephoner

Rephoner.com yenilenmiş cep telefonu yanında aksesuarları Avrupa’ya satan bir projemiz. Proje alt alta bir çok site barındırmaktadır. Web ve dijital yönetimini yapıyoruz.

İdealist Yapı

İdealist Yapı, Türkiye’nin az sayıda A Belgesi sahibi seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

İdeal Yapı

İdeal Yapı, İdealist Yapı ile aynı gruba aittir. Türkiye’nin az sayıda A Belgesi sahibi seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

Mixxit

Mixxit Turkey, Avrupa’nın iyi hazır giyim markaları için Türkiye’de danışmanlık veren etkili ve üretken bir markadır. Verimli Dijital Model Mixxit Turkey için yeni müşteriler buluyor.

Lambavar

İdeal Yapı, İdealist Yapı ile aynı gruba aittir. Türkiye’nin az sayıda A Belgesi sahibi seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

Es Tea Çay

Es Tea Çay, eşsiz lezzetiyle Türkiye’nin bilinen markalarının arasından sıyrılması için çalışıyoruz. Verimli Dijital Model ile kurumsal, marka, bilinirlik ve marketinden satışlarını arttırıyoruz.

Armonia Davet

Armonia, İstanbul’un bir çok ilçesinde düğün, davet ve organizasyon mekanları işleten bir markadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Sonled

Sonled, yurtiçi ve yurtdışı kapsamlı, işletmelere özel aydınlatma projeleri tasarlıyor ve üretiyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Pratikya

Pratikya.com, ev & yaşam kategorisi, robotik ve yeni nesil ürünler başta olmak üzere pratik çözümler sunuyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

E-Bağcı

E-Bağcı, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik ürünleri bağ, fidan ve meyvecilere bağlama ürünleri olarak sunuyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Önlüks

Önlüks, konusunda Türkiye lideridir diyebiliriz. Kişiye, işletmeye ve markaya özel, önlükler tasarlıyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve sipariş edindiriyoruz.

Süslü Collection

Süslü Collection, el yapımı ve özel tasarım bebek, gelin, damat düğün veya tören ürünlerini üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın hem yurt içi-yurt dışı bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Düğün Burada

Süslü Collection, el yapımı ve özel tasarım bebek, gelin, damat düğün veya tören ürünlerini üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın hem yurt içi hem de yurt dışı bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Orasil

Orasil, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik ürünleri silgi, silme ve parça bez ile temizlik ürünleri isteyenlere sunuyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Vizyonshop

Vizyonshop, yapı markettir. Geri dönüşümden elde edilen temizlik, bağ, bahçe ürünlerini satmaktadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, satış, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Ustaoğlu Orman

Ustaoğlu Orman, işlenmiş kereste, ahşap ürünlerinde üretim ve satışı yapan köklü bir firmadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Kapalı Havuz

Kapalı Havuz, Beylikdüzü bölgesinde yüzme havuzu başta olmak üzere spor kompleksidir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Çok İyiler

Çok İyiler, temizlik elemanları olmak üzere personel sağlama girişimi ve projesidir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Reglage

Reglade, cilt ürünleri üreten kozmetik markasıdır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik üretim, geliştirme ve yönetimi, başlangıç aylarında reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağladık.

Elka Kapitone

Elka Kapitone, kapitone üretiminde yılların firmasıdır. Eşsiz bir desen havuzuna sahiptir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve sipariş sağlıyoruz.

Tayfur Mimarlık

Tayfur Mimarlık, iç mimarlık firmasıdır. Verimli Dijital Model ile web sitesi tasarımı, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve iş alımları edindirdik. Bir çok kaliteli referans elde etmesini sağladık.

Doğaköyü Çatalca

Doğaköyü Çatalca, Çatalca’da kahvaltı ağırlıklı sosyal alandır. firmasıdır. Çatalca Kahvaltı gibi bir çok değerli kelimede üste taşıdık. Web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve ziyaret sağladık.

Ömür Psikoloji

Ömür Psikoloji, bireysel psikoloji üzerine hizmet veren psikologtur. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi, reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve danışan sağladık.

Katkımızı Sunduğumuz Projeler

Verimli Dijital Model veya yazılım, web sitesi çalışmaları, içerik yönetimi, listeleme, dijital medya ve pazarlama, satış, sosyal medya ile katkı sunduğumuz projeleri inceleyebilirsiniz.

Alıştırma Projelerimiz

Yetiştirmek için verimli dijital model veya yazılım, web sitesi çalışmaları, içerik yönetimi, listeleme, satış, sosyal medya da becerileri artsın diye üretip yayına aldığımız projelerimiz.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler