Dijital Denetçi

Dijital Denetçilik

Dijital denetçilik hizmetlerinde dijital denetçinin genel rolü, kurumsal ihtiyaçları iletmek, dijital faaliyetleri denetlemek, çalışanların performansını denetlemek, rehberlik sağlamak, destek sağlamak, gelişim ihtiyaçlarını belirlemek ve her birinin başarılı olması için personel ile kuruluş arasındaki karşılıklı ilişkiyi yönetmektir.

Dijital Denetçilik 1
Dijital Denetçilik 2

Danışmanlık

Dijital denetçilik aşamasında danışmanlık, dijital faaliyetleri, reel ve dijital çevrenin incelenmesi, bilgi toplanması ile yönlendirmeler…

Dijital Denetçilik 3

Denetmenlik

Dijital denetçi, hata veya hile kaynaklı “önemli yanlışlık” risklerini belirlemek, değerlendirmek ve böylece işletmeye kazanç sağlamak…

Dijital Denetçilik 4

Stratejistlik

Dijital denetçiliğin temel amacı, dijital faaliyetlerin sonuçlarından ortaya çıkan raporlara göre görüş beyan edebilmek ve stratejiler sunmaktır.

Dijital Denetçilik ile Kazanırsınız

Dijital denetçilik hizmetlerine ne dersiniz?

Dijital denetçiliğin yapılması, sonuçlarının değerlendirilmesi ve raporlanarak işletme yetkililerine sunulması size oldukça avantaj sağlar.

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.