Dijital Denetim Hizmeti

Dijital Denetim

Dijital denetim amaç olarak çalışanların performansını denetlemek, rehberlik sağlamak, destek sağlamak, gelişim ihtiyaçlarını belirlemek ve her birinin başarılı olması için personel ile kuruluş arasındaki karşılıklı ilişkiyi verimli kılmayı hedefler.

Dijital faaliyetlerin denetlenmesi ile çalışanlarınızı, yöneticilerinizi ve destek aldığınız dış kaynakların faaliyetlerini ölçmek ve denetlemek istemez misiniz?

Denetçilik

Dijital denetim, hata veya hile kaynaklı “önemli yanlışlık” risklerini belirlemek, değerlendirmek ve böylece işletmeye kazanç sağlamak…

Stratejistlik

Dijital denetimin sonucunda amaç ve ihtiyaçlara göre yeni yol haritası ve strateji geliştirmek. Yeni KPI paketlerine göre dijital faaliyetleri yerine getirmek.

Danışmanlık

Dijital denetim aşamasında danışmanlık, dijital faaliyetleri, reel ve dijital çevrenin incelenmesi, bilgi toplanması ile yönlendirmeler…

Dijitalleşmeye Yatırdığınız Kaynaklarınız Verimli Kullanılıyor Mu?

Dijitalleşmenin dönüşümü oluyor mu, olacak mı?

Dijitalleşme ve dijital faaliyetler için yol haritanız doğru mu?

Dijital araçlarınız, yöntemleriniz, stratejiniz ve pratikleriniz size bir yere götürecek mi?

Bütçe, zaman ve insan kaynağınız daha verimli kullanılabilir mi?

Çalışanlarınızın, çalışmalarının ve bugüne kadar dijitalleşme için atmış olduğunuz adımların, dijital yatırımların başarılı olup, olmadığını bilmeliyiz. Bilip yeniden iyileştirme ve geliştirmelerimizi yapabilmeliyiz.

Dijital Faaliyetler ve Alanları

 • Web Sitesi Üretimi ve Yönetimi
 • İçerik Üretimi ve Yönetimi
 • Listeleme Yönetimi
 • Dijital Medya ve Pazarlama
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetimi
 • Kitle İletişim ve Yönetimi
 • Veri ve Müşteri Yönetimi
 • Dijital Dönüşüm & BT

Dijital analiz ve değerlendirmeler sonucunda dijital danışmanlığımız ile işletme işleyişine katkı ve yön veriyoruz.

Dijital Denetimcilik

Dijital Denetim Hizmetleri

Dijital denetim uzmanı, denetçi; işletme amaç ve denetim iddiaları üzerine “önemli yanlışlık” risklerinin değerlendirilmesine dayanak oluşturmak ve hata-hile gibi faktörleri tespit etmek amacıyla risk değerlendirme prosedürleri yürütülür.

Dijital Denetim Verimli ve Uzun Ömürlü Kılar

Dijital Denetim Hizmetleri ve Verimlilik

Dijital dönüşüm, web, dijital pazarlama, medya ve PR çalışmalarını kapsayan dijitalleşme faaliyetlerin denetimi sonucunda teknik ve stratejik destek veriyoruz. Dijital operasyonlarınızda çalışanlarınızı, yöneticilerinizi ve destek aldığınız dış kaynakların faaliyetlerini ölçmek ve denetlemek istemez misiniz?

Adapte Dijital, dijital denetim için dijital faaliyetlerinizi gözden geçirir, performansınızı ölçer, hataları tespit eder, verilerden elde ettiği görüleriyle stratejinizi belirler, sunar ve programlar.

Dijital faaliyetlerin içerisinde olan E-Fatura, E-Arşiv ve E-Defter sonuçlarının ve gerçekleştirilen dijital faaliyetlerin denetlenmesi işletme kaynaklarının boşa akmaması için çok önemlidir. Dijital faaliyetlerin denetlenmesini işinde uzman Adapte Dijital ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital faaliyetlerinizin denetimiyle kaynaklarınıza verimlilik getiriyoruz.

Dijital denetim ile işletme amaç ve ihtiyaçlarına uygun strateji, yeni yol haritasına sahip olacaksınız. Bu yol haritasına göre ekiplerinizi ve çözüm ortaklarınızı yönlendirebilecek, dijital varlıklarınızı daha verimli yönetebileceksiniz.

Ticaret çoğunlukla dijital ortamda dijital araçlar üzerinden ilerliyor. İşletmeler e-ticaret yapsın ya da yapmasın çoğu işlemini web sitesi üzerinden işletiyor. Yapılan bu işlemleri personelleriniz veya yöneticileriniz gerçekten doğru mu yapıyorlar? Ya da bu işlemler başka pratiklerle daha doğru yapılabilir mi? Dijital denetim işte buradan itibaren işi devralıyor ve işletmeye kaynak kullanımında kazanç sağlatıyor.

Dijital iç kontrol, analiz ve değerlendirmenin ihtiyaç olduğu bilinci kurum kültürüne kazandırılmalıdır.

Dijital Denetim İle Verimlilik

Verimlilik ve Süreklilik İçin Dijital Denetim

Dijital denetim hizmetlerimiz işletmenizin sürdürmüş olduğu veya başlayacağı faaliyetleri verimli ve sürdürülebilir kılar.

İşletme doğru dijital ihtiyaçlarla mı yönetiliyor?

Her işletmenin dijital ihtiyacı birbirinden farklıdır ve çözümleri farklı ele alınmalıdır. İşletmenin dijital faaliyetlerinde yer alan çalışanların, dış kaynaklarının yeterliliğinin denetiminden eğitimine işletmelere destek veriyoruz. Hedefimiz hem çalışanların hem işletmenin yatırdığı kaynakların verimli şekilde işlemesi.

5/5

Dijital denetim, kurumsal ihtiyaçları iletmek, çalışanların performansını denetlemek, rehberlik sağlamak, destek sağlamak, gelişim ihtiyaçlarını belirlemek ve her birinin başarılı olması için personel ile kuruluş arasındaki karşılıklı ilişkiyi yönetmektir.

Dijital denetiminin temel amacı, dijital faaliyetlerin sonuçlarından ortaya çıkan raporlara göre görüş beyan edebilmek için, denetlenen işletmenin iç kontrolü dâhil işletme ve çevresini tanımak suretiyle, hata veya hile kaynaklı “önemli yanlışlık” risklerini belirlemek, değerlendirmek ve böylece “önemli yanlışlık” riski olarak değerlendirilen risklere karşı yapılacak işlerin tasarlanması ve uygulanması için bir dayanak oluşturmaktır.

Dijital denetimin 3 temel aşamasının özeti şöyledir:

 • İşletme, dijital faaliyetleri, reel ve dijital çevrenin incelenmesi, bilgi toplanması ile denetim risklerinin belirlenmesi, değerlendirilmesi
 • Dijital kanıtların toplanması, prosedürlerin belirlenmesi ve uygulanması
 • Dijital ve denetim sonuçlarının değerlendirilip, raporlanması

Hemen Başlayalım

Rakipsiz olmaya ne dersiniz?

Müşterileri hedeflemek, erişiminizi genişletmek, trafik çekmek, dönüşümleri artırmak ve etkiyi ölçmek için pazarlama stratejisi ve modeli.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler
Call Now ButtonHemen Bizi Arayın