HAKKIMIZDA

Merkezi Sağlam, Geniş Bir Kadro

Arama motoru pazarlaması (google seo, google reklam), dijital reklam, pazarlama, sosyal medya ve içerik yönetiminde...

DEĞERLERİMİZ

Dürüst, üretken ve disipliner

Dürüstlük temelli ilke ve değerlerimizin rotasında uzun bir yolculuktayız. Yıllar önce başlamış olduğumuz işimizde iş ahlakımızın verdiği güç ile gururlandığımız işler yaptık ve daha iyilerine inancımızla yürüyoruz.

Web tasarım, arama motoru pazarlaması (Seo, Google Reklam) ve sosyal medya vs. araçları etkin kullanmanızı sağlayan, dijital işlerinizi yapan pazarlama ajansıdır. Güzel web siteleri, ayrıcalıklı tasarımlar ve bir çok yeni yaklaşımları keşfedip uygulayarak dijitalde işlerinizi yapıyoruz.

0 +

'den fazla iş ürettik

0 +

Proje tamamladık

0M +

Sayısız sözcük ürettik

0 +

İçilen Kahveler

ÇÖZÜMLERİMİZ

Google seo, reklam, dijital pazarlama, sosyal medya ve içerik yönetimi

Tasarım & Geliştirme

Tasarım & Geliştirme

İş, marka, ürün tanıtımı ve satışta; amacınıza yönelik kitleye ulaşmanız için web sitesi ve kullanıcı uyumlu tasarımlar geliştiririz.

Google Pazarlama

Google Pazarlama

Üretken çalışanlarımız, web trafiğinizi, dönüşümlerinizi artırmanıza ve bilinirliğinize yardımcı oluruz. Kelime ve terim çalışmaları yaparız.

Google Ads (Reklam)

Google Ads (Reklam)

Dünyada tanıtım ve kitleye ulaşım çok kanallı bir yaklaşım istemektedir. Google Reklam ile internet kullanan %90 kişiye ulaşırız.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Kitlenize ulaşmayı sağlayan platformlarla insanlarla iletişim ve bağ kurmanıza yardımcı oluruz. Bu, web sitenizin trafiğini artıracaktır.

Pazarlama Analizi

Pazarlama Analizi

Pazar ve pazarlama analizi, ürün ve kitlenizin buluşmasını sağlamak için ölçümlerle hareket etmenizi yardım etmektedir.

İçerik Pazarlaması

İçerik Pazarlaması

İçerik (ürün yazısı, blog yazısı, reklam metni, video senaryo, sloganlar vs.) oluşturma, strateji ve kampanyalarla sonuç alırsınız.

Parlak etkileyici fikirler üreten, akıllı ve iyi tasarlanmış, yenilikçi deneyimler ile dönüşüm sağlayan büyük düşünürleriz. Amacımız, dijitalleşmek isteyen kurumların ekonomik refahını ve dijital yaşam kalitesini arttırarak iyileştirmektir.

Dürüstlük
Şeffaflık ve eşitlik
Disiplinlilik ve sorumluluk
Karşılıklı anlayış ve kazan kazan

Adapte Dijital

Başlıca Web Projeleri