Adapte Dijital: Dijital Danışmanlık Ajansı, dijital dünyada yerinizi sağlamlaştırır. Dürüstlük, adil olmak, sorumluluk, şeffaflık, tutarlılık, gönüllülük ve güvenirlik ilkeleri çerçevesinde hizmet veriyoruz. Web tasarımından dijital pazarlama sistemlerine kadar her şeyi kapsayan profesyonel bir dijital danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Kurucu ortaklarımız Gürbüz Özdem ve Mehmet Şenol tarafından 2015 yılında kurulan Megesoft yazılım ve dijital pazarlama şirketi ile başladığımız yolculuğumuz başladı. Gürbüz Özdem “Gelenekselden Dijitale” sloganı ile Adapte Dijital‘i 2019 yılında kurdu.

Sektörde uzmanlaşmış ve tecrübeli bir ekip ile birlikte, işletmelerin dijital dünyada verimli ve sürdürülebilir bir şekilde yer almalarını sağlamak için çalışıyoruz. Dijital pazarlama stratejilerinden web tasarımına, sosyal medya yönetiminden SEO’ya kadar her alanda hizmet veriyoruz.

Ancak en önemlisi, dürüstlük, adil olmak, sorumluluk, şeffaflık, tutarlılık, gönüllülük ve güvenirlik ilkeleri çerçevesinde çalışıyoruz. Siz de dijital dünyada güvenle yer almak istiyorsanız, Adapte Dijital ile iletişime geçin.

Hakkımızda 2

Dürüst

Dürüstlük en temel ve şaşmaz ilkemizdir. Evrensel ilkeler ışığında yaşıyor ve işimizi yapıyoruz.

Hakkımızda 3

Üretken

İşimizde, müşterilerimizin amaçlarını gerçekleştirmede üretken bir yaklaşım sergileyerek çalışıyoruz.

Hakkımızda 4

Disipliner

Usta, çırak disiplinine bağlı kalarak işlerimizi adil şekilde programlandırıyor ve yerine getiriyoruz.

5/5
Bir çok marka sitemizin yapılmasından dijital pazarlamamızın yönetilmesine Gürbüz Özdem ve ekibinden destek aldık. Dijital departmanımız diyebilirim.
Hakkımızda 5
Şerif Çulcu
Kurucu / Motto Cosmetics
5/5
Adapte Dijital benim yetiştiğim bir kurum. Yıllardı E-Ticaret yöneticiliği yaptığım kurum ve markalarının danışmanlık ve denetim ajansı. Şimdi de işlettiğim Mezeköy'ün dijital danışmanlık ajansı. Ailemin parçası, çok sevdiğim insanlardan oluşan çok değerli bir kurum.
Hakkımızda 6
Gizem Ekiz
İşletme Yöneticisi / Mezeköy
Hakkımızda 7

Dijital Danışmanlık ve Dijitalleşme

Dijitalleşme sürecinde güvenilir ajans ve insan bulmak oldukça zor. Dijital danışmanlık ve dijitalleşme daha yolunun çok başında ve çok genç.

Bu yüzden bir çok güvensiz ve kötü örnekle karşılaşabiliyorsunuz. Haliyle zarara uğrayabiliyorsunuz. Peki neden böyle! Çünkü işi bilen sayısı hala çok az ve standartlar yeni yeni oluşmakta.

Bir çok insan işi çok iyi biliyormuş gibi anlatıyor ve kendisini öyle tanıtıyor. Dijital danışmanlığa ihtiyacı olan işletme ve insanlarda sihirli bir değnek arıyor.

Çalışma programı, yeterli kaynak bulma, bütçeleme, yatırım, yatırım getirisi, prestij yani saygınlık ve üretim gibi kavramları boş verip, düşünmek istemeyip, ol dedim olsun isterim kafasıyla beklentiye giriyor ve kandırılmaya açık hale geliyorlar.

Dijital Danışmanlık Hizmetinde Önemli Olan Nedir?

Birlikte Başarı ve Gelişim İçin

Kim olduğumuz ve nasıl düşündüğümüz? Yaptığımız şeyi yapmak için her sabah neden yataktan kalktığımız?

Bu soruları her müşterisi için soran ve cevabı için azimli, kararlı çalışan bir ekip Adapte Dijital.

Yaptığımız işte gerçekten çok iyi kalmak istiyoruz. Eksik kalan taraflarımızı hızlı geliştirip birlikte çalıştığımız tüm ortak çalışma arkadaşlarımız ile en iyi sonuçlar ile hizmet vermek istiyoruz. 

İşin başından itibaren anlamlı, sürdürülebilir bir iş “süreci ve gelişimi” sağlamak ve sonra her gün, her ay, her yıl üzerinde geliştirmeye devam etmek görevimizdir.

Her gün müşterilerimiz için neyi kutluyoruz?

Adım adım artan kazançlarını…

Parlak etkileyici fikirler üreten, akıllı ve iyi tasarlanmış, yenilikçi deneyimler ile dönüşüm sağlayan büyük düşünürleriz. Amacımız, dijitalleşmek isteyen kurumların ekonomik refahını ve dijital yaşam kalitesini arttırarak iyileştirmektir.

 Dürüstlük
✓ Şeffaflık ve eşitlik
✓ Disiplinlilik ve sorumluluk
✓ Karşılıklı anlayış ve kazan kazan

Verimli Dijital Model

Web tasarım ajansı Adapte Dijital iş ve müşteri gelişimi için Verimli Dijital Model’i üretti. Verimli Dijital Model; verimli ve sürekli dijital delişim modelidir.

Web sitesi, içerik, reklam, medya, sosyal medya, seo, sem, kitle, müşteri ve veri yönetimi eksiksiz dijital pr/pazarlama hizmetlerini yerine getirir.

Profesyonel, kurumsal web tasarım ajansı hizmetleri ve dijital hizmetlerin hepsi bir arada. Tüm dijital pazarlama hizmetlerini en iyi şekilde verebilen ender ajanslardan birisiyiz.

verimli dijital model
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.