Adapte Dijital

Google
Reklam Ajansı

Google reklam ajansı Adapte Dijital, Google’ın reklam platformlarını kullanarak reklam yayınlamak istediğiniz şirketiniz, markanız ve ürün/hizmetiniz hizmet veren bir kuruluştur. Google reklam ajansı hizmetlerimiz: Google Ads üzerinde Google Search, Google Display Network, YouTube gibi Google platformlarını kullanarak reklam kampanyaları oluşturur, yönetir ve optimize ederiz.

Google Reklam Ajansı 1
Google Reklam Ajansı 2

Google reklam ajansı Adapte Dijital, şirketinizin Google reklamlarını daha etkili ve verimli hale getirmek için çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetler arasında:

  • Anahtar kelime araştırması ve seçimi
  • Reklam kampanyası yaratma ve yönetimi
  • Reklam yerleşimleri optimize etme
  • Reklam performansı analizi
  • Medya planlaması ve satın alması
  • SEO ve dijital pazarlama stratejileri gibi hizmetler yer alır.

Google reklam ajansı Adapte Dijital, müşterilerine daha yüksek ROI elde etmelerine olanak sağlamak için reklamlarının performansını izler ve optimize eder. Ayrıca, müşterilerimize sürekli olarak destek ve danışmanlık hizmeti sunarız.

Google Reklam Ajansı 3

Web

Web sitesinden başlıyoruz. En iyi altyapıyı gelecekte ihtiyacınız olabilecek tüm olasılıklara göre kuruyor ve geliştiriyoruz.

Google Reklam Ajansı 4

Medya

Dijital medyanın tüm alanlarında var olmanızı sağlıyoruz. Organik, ücretli ve sosyal medyanızı yönetiyoruz.

Google Reklam Ajansı 5

Pazarlama

Kitlenize, hedeflerinize göre tüm dijital pazarlama araçlarının kullanımının etkisini görmeye hazır olun.

Google Reklam Ajansı Hizmetleri

Google Reklam Ajansı Süreci "Verimli Dijital Model" İle Yönetir

Google Reklam Ajansı Adapte Dijital şirketler için reklam yönetim sürecini “Verimli Dijital Model” ile yönetir. Verimli ve Sürekli Dijital Gelişim Modelidir. Web sitesi, içerik, reklam, medya, sosyal medya, seo, sem, kitle, müşteri ve veri yönetimi Google Reklam Ajansı hizmetlerini yerine getirir.

Google Reklam Ajansı hizmetleri hepsi bir arada. Tüm dijital pazarlama hizmetlerini en iyi şekilde verebilen ender ajanslardan birisiyiz.

Google Reklam Ajansı süreci, genellikle şu aşamaları içerebilir:

İnceleme ve Analiz

Müşterilerimizle birlikte, hedeflerini, mevcut reklam kampanyalarını ve rakip analizlerini inceleriz. Bu bilgileri kullanarak, müşterilerimize özel bir reklam stratejisi oluştururuz.

Anahtar Kelime Araştırması

Müşterilerimize uygun olarak, anahtar kelime araştırması yaparız ve en uygun anahtar kelimeleri seçeriz. Bu anahtar kelimelerle oluşturduğumuz reklam kampanyaları, müşterilerimize daha fazla trafik ve dönüşüm elde etmelerine yardımcı olur.

Reklam Kampanyası Oluşturma

Seçtiğimiz anahtar kelimelerle, etkili ve verimli reklam kampanyaları oluştururuz. Bu kampanyalar, Google Search, Google Display Network, YouTube gibi Google platformlarını kullanarak yapılır

Reklam Yerleşimleri Optimize Etme

Reklam kampanyalarımızı, müşterilerimize en etkili şekilde sunmak için reklam yerleşimlerini optimize ederiz.

Performans Analizi

Reklam kampanyalarımızın performansını sürekli olarak izleriz ve gerektiğinde optimize ederiz. Bu sayede, müşterilerimize maksimum ROI elde etmelerine yardımcı oluruz.

Destek ve İzleme

Müşterilerimize sürekli destek sağlar ve kampanyaların performansını izleriz. Bu sayede, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunarız.

Kitle & Veri Yönetimi

Dijital hizmetlerimiz sizin ve kitlenizin ilişkisini sağlar ve sürdürür. Kitleniz ile iletişimizi doğru kurar ve sonuçları yönetirseniz…

Hemen Sizi Arayalım
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital'den veya Adapte Dijital'in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.

Google Reklam Ajansı Adapte Dijital

Google Reklam Ajansı olarak, müşterilerimize en etkili ve verimli Google reklam kampanyalarını sunuyoruz. Danışmanlarımız, müşterilerin hedeflerine uygun olarak özel bir reklam stratejisi oluşturur ve uygular. Anahtar kelime araştırması yapar, reklam kampanyalarını oluşturur, reklam yerleşimlerini optimize eder ve reklam performansını analiz eder.

Medya planlaması ve satın alması, SEO, e-ticaret ve dijital pazarlama stratejileri gibi konularda da uzmanlaşmış danışmanlarımızla müşterilerimize sürekli destek sağlarız. Google Reklam Ajansı ayrıca, müşterilerimize sürekli olarak kampanyaların performansını izler ve gerektiğinde optimize ederiz.

Google Search, Google Display Network, YouTube gibi Google platformlarını kullanarak, müşterilerimize daha yüksek ROI elde etmelerine yardımcı oluruz. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize Google reklamlarının yönetimini, analizini ve optimize edilmesini sağlarız ve müşterilerimize maksimum ROI elde etmelerine yardımcı oluruz.

Verimli Dijital Model

Verimli Dijital Model, dijital medya ajansı Adapte Dijital‘in geliştirdiği metodolijidir. Dijitalleşmeyi ve yönetimini sürdürebileceğiniz en iyi yöntemler birliğidir.

Google Reklam Ajansı 6

Kurulum ve Tasarım

Sağlam temel, sağlıklı kurulum ve etkileyici tasarım. Uzun ömürlü sistem…

Google Reklam Ajansı 7

Medya ve Pazarlama

Verimli bütçe yönetimiyle kitlenizi genişletir ve ziyaret arttırıyoruz

Google Reklam Ajansı 8

Kitle ve Dönüşüm

Yeni kullanıcıların kazanılması ve kitlenizin geliştirilmesi.

Vaka İncelemesi: Orasil

Verimli Dijital Model kullanarak geliştirdiğimiz dijital pazarlama projelerinden seçilmiş örnekler.

5/5

Dijital dönüşüm müşterimiz olan tekstil firmasına ait Orasil markasından paylaşıma izinli olduğumuz başlıca bilgilerden paylaşalım. Müşterimizin diğer markaları gibi Orasil markası için de 2020 yılı başında Dijital PR ve pazarlama hizmetimizi vermeye başladık.

Orasil markası tekstil artıklarından geri dönüşüm uygulanarak temizlik bezidir. Tekstil atıklarından piyasası oluşmamış bir ürün grubunun arama terimlerini oluşturmaktan satış aşamasına kadar gelişimini sağlamış bulunmaktayız.

Markayı aylık maksimum 50 bin TL. cirodan teslim aldık ve 2022 yılında aylık 500 bin TL. ortalamayı tutturan noktaya taşıdık. Bilmenizi isteriz; bunu sadece aylık 4 bin TL. gibi çok düşük bir reklam bütçesi ile yaptık.

Orasil’de hedefimiz tüm endüstride kullanılan temizlik bezi liderliğidir. Ve bu liderlik ile Avrupa bölgesinde markayı öne çıkarmaktır. 2024 yılında sadece bu markamızda aylık 2,5 milyon TL. seviyesinde bir ciro ve bilinirlik hedeflemekteyiz.

İşletmeniz ve markanız için yaratıcı, üretken, özverili ve katkı sunmak için çok çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.