E Ticaret Danışmanlığı: Verimli ve Etkili Yönetim

Adapte Dijital, E Ticaret Danışmanınız

E Ticaret danışmanı, uzmanı projenizde satışlarınızın artışı ve müşteri ömrünün artışı için çalışır. Adapte Dijital, 2015 yılından bu yana süren web, e ticaret ve dijital pazarlama çalışmalarıyla her ölçekte işletme için işletme özelinde modeller sunuyor.

Dijital pazarlama

Güvenilir E-Ticaret Danışmanınız Adapte Dijital

E ticaret danışmanlık hizmetimiz ile e ticaret sitesinden başlayarak tüm pazarlama çalışmalarınızı yönetiriz.

Ürün fotoğraf çekimi, video çekimi, düzenlemeleri gibi görsel çalışmalar. Ürün girişlerinin kullanıcı ve SEO uyumlu yapılması gibi uzmanlık gerektiren tüm işler için bizimle çalışın.

Adapte Dijital, dijital pazarlama ajansıdır. Web sitesi yönetimi, Seo, içerik pazarlaması, Google Reklam, Instagram Reklam, kitlenizin olduğu her yerde olmak için diğer tüm dijital ihtiyaçlarınızı yönetiriz.

E Ticaret Danışmanınız Olarak Neler Yapıyoruz?

E Ticaret Danışmanı Adapte Dijital, Tüm Satış Sürecinizi Yönetir

E Ticaret danışmanlığı ile uzmanlarımız üründen müşteri geri bildirimlerine kadar destek verir. Ürününüz satma olasılıklarının tespiti, kitlesinin büyüklüğü veya ulaşabilme yollarını sizin yerinize keşfeder ve yönetir.

Adapte Dijital‘in dürüstlük öncelikli ilkeleri ile tanışın, dijital pazarlama çalışmalarınızı işinizi büyüterek yürütelim.

Dijital pazarlama

E Ticaret Danışmanlığı İle Destek Veriyoruz

Dürüst ve Sağlam Pazarlama Stratejileri ile İşinizi Büyütelim

E Ticaret danışmanlığımızın en başında ürün girişleri ve dijital reklam gelmektedir. Dijital reklamlar ile işinizi potansiyel müşterilerinize duyururuz ve markanız için bilinirlik sağlarız.

Tüm bu çalışmalarımızın yanında web sitenizin düzenlenmesini ve pazarlama çalışmalarına uygunluğunu kontrol eder, gerekli iyileştirme çalışmalarını yaparız.

Sektörel Çalışmalar

Her sektörün ve işletmenin kendine has özellikleri vardır, e ticaret danışmanlığı işletmenin özel ihtiyaca uygun çalışılır.

Google Cloud Sunucu

Hız ve yüksek güvenlik için Google Cloud sunucu kullanıyoruz. Web siteniz dünyanın en güvenilir sunucusunda barınıyor.

Sitenin Tasarımı

Hedef kitle, sektör, işletme isteği, prestije ve arama motoruna uyumlu tasarım. Doğru e-ticaret sitesi hizmeti için uzmanımıza danışın.

SEO Optimizasyonu​

E ticaret danışmanlığı kullanıcı deneyimine göre SEO uyumlu yaparız. İşe yarar terimlere göre trafik çekilir.

İçerik Yönetimi

E Ticaret danışmanlığı yaparken/yönetirken ihtiyaç duyulan pazarlama, PR, kurumsal, yasal ve zorunlu içerikleri üretiriz.

Sosyal Medya Yönetimi

E Ticaret danışmanlığı hizmetimiz Sosyal Medya yönetiminizi de yapar. Instagram, Pinterest ve tüm etkili alan kullanımı için Adapte Dijital ile çalışın.

Analiz ve Raporlama​

Her e ticaret danışmanlığı hizmeti analiz edilmeli ve tüm sonuçlar raporlanmalıdır, dijital pazarlamanın gelişimi için iyi bir sistem sağlar.

Yazılım ve Teknik Destek

E Ticaret danışmanlığı çalışmaları için kullanılan araçlar yaşayan bir organizmadır, yaşamın ayrılmaz parçasıdır, bakım ister.

Adapte Dijital ile Çalışın Doğru E Ticaret Danışmanlığı Alın

E ticaret danışmanlığı, işinizin ve müşterilerinizin gelişimi için özel olarak, işletmenize özel stratejiler kurularak yapılır. Çalışmalara başlanılmadan önce yapılan tüm araştırmalar ile birlikte işinizin büyümesi için ön görüler, hazırlıklar yapılır. 

Adapte Dijital, Dijital Pazarlama Hizmeti Ajansı ile çalışarak işinizi büyütebilirsiniz.

E Ticaret Danışmanı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Danışmanlık veya uzmanlıklar firmaların tecrübeleri ile doğru orantılı ilerler.

İşinizi ve müşterilerinizi geliştirmek istiyorsanız gerçekten tüm alanlarda size destek olacak uzman ve tecrübeli bir ajans ile çalışmalısınız. 

Adapte Dijital, e ticaret danışmanlığını yürütürken ön görülü çalışmaları ile birlikte analiz yapar.

Yaptığımız analizler ile işinizi nasıl geliştireceğimizi sizler ile paylaşır ve çalışmalarımızı sürdürürüz.

Dürüst & Güvenilir

Adapte Dijital’in tek stratejisi var: Dürüst ve Güvenilir Olmak.

Şeffaf

Özü sözü birdir. Her iş maddesi gerçekten işinize yarayacak.

Sonuç Odaklı

Web sayfası paketleri ulaşmak istediğiniz sonuca odaklanır.

Bütçe & Kazanç Dengesi

Web sayfası paketlerine yatırdığınız bütçeniz hemen geri dönsün.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir e-ticaret sitesi var, hedef kitlenizdeki müşteri, potansiyel müşteri ve prestijiniz için yapılan işlemlerin hepsinde yol gösterici olabilmektir. İnternete bağlanılan her cihaza yapılan bir pazarlamadır.

E Ticaret danışmanlığı, E ticaret yapan bireysel ya da kurumsal firmaların işe başlarken en doğru kararı alabilmek, ürün girişlerinin seo uyumlu şekilde sağlayabilmek ve reklam modelleri hakkında geniş bir bilgiyle hareket etmek için gereklidir.

Ürün girişleri, yazılım, tasarım, arama motoru optimizasyonu (SEO), Ücretli Medya, Sosyal Medya, İçerik Pazarlaması, Geliştirme İşlemleri ve E-Posta Pazarlaması gibi sistemleri kullanır.

E Ticaret Danışmanlığınızı Adapte Dijital ile Çalışın

İnternet hala yepyeni bir iş.
Düşünün iPhone daha 10 yaşında!
Vakit kaybetmeden internette yerinizi alın, müşterilerinizi bağlayın…

Değerli müşterimiz, işinizi doğru hedef kitle ile buluşturun. Adapte Dijital paketleri hedef kitlenizi potansiyel müşteri veya kullanıcıya dönüştürür. Profesyonel web sitesi çalışması istiyorsanız bu paketlerle başlayın zaman kaybetmeyin.

Web sitesi ile hedef kitlenize ulaşıp potansiyel müşterinizden telefon, iş, kayıt, satış vs. benzeri dönüşümler elde etmek için iyi hazırlanmış çalışma planlarıdır.

Kafa karıştıran, zaman kaybettiren iş yüklerinden uzak, net ve ölçülü iş planları.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, şartlarınızın en olgun olduğu yerden başlayın. İşinizi müşterilerinize iyi anlatan ve beklentilerinizi karşılayan bir site geliştirmeyi isteyin.

Hızlı Karar İçin Telefon veya Online Toplantıya Ne Dersiniz?

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler