Kariyerinizi ilerletmek, yeni beceriler kazanmak veya merakınızı beslemek istiyorsanız, Akademi kategorisi tam size göre. Bu kategori altında, geniş bir yelpazedeki konularda eğitim materyalleri ve kaynaklar bulunmaktadır. İster iş hayatında liderlik becerilerinizi geliştirin, ister hobilerinize yeni bir boyut katın, Akademi kategorisi size bilgi ve öğrenme fırsatları sunar.

1 sonuç

  • Sırala
    ...
Filtreler
Kategoriler
  • Korumalı: EĞİTİM: Google Ads İle Hizmet Pazarlamaya Yönelik Kampanya Kurulum Eğitimi 11.520 

    Google Ads ile Etkili Hizmet Pazarlama: Hizmet Satışlarını Arttırma Taktikleri

    Firmaların hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak ve etkili bir şekilde pazarlamak isteyen yöneticiler için “Google Ads İle Hizmet Pazarlamaya Yönelik Kampanya Eğitimi” sunuyoruz. Bu 3 saatlik eğitimde, Google Ads kullanarak hedef kitlenize nasıl ulaşabileceğinizi ve reklam bütçenizi en verimli şekilde nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz. Hemen kaydolun ve hizmet pazarlamanızı bir üst seviyeye taşıyın!

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.