Web Sitesi Yönetimi

Web sitenizi şirket merkeziniz, pazarlama biriminiz vb. birimleriniz gibi yönetelim.


Web tasarım ajansı yazımızı okuyun

Dijital Danışmanlık

Dijitalleşmeyi, dijitalin eşsiz imkanlarını dijital danışmanlık ajansıyla yönetin ve kazanın.


Dijital danışmanlık yazımızı okuyun

Google Ads Yönetimi

Google Ads, eşsiz bir Google aracıdır. Tanıtım, pazarlama, veri ve müşteri toplama da rakipsizdir.


Google Ads Danışmanlığı’nı okuyun

Tanıtım ve Pazarlama

Biz işletmelerin tanıtım ve pazarlamasını dijital yoldan en uygun bütçelerle sağlıyor ve yönetiyoruz.


Dijital tanıtım ve pazarlamayı öğrenin

Her işletme kâr amacı gütse de öncelikli varlık nedeni insan ihtiyaçlarını gidermektir. İşletme ne ürettiğini, nasıl üretmeye devam etmesi gerektiğini bildiğinin yanında güncele göre davranış geliştirebilmelidir. Çünkü günümüz insanı çok hızlı karar değiştirip, çok hızlı değişebilen noktadadır. Bu sebepledir ki işletmenin türü veya boyutu ne olursa olsun dijitali kullanmalı, bununla yetinmeyip, en doğru şekilde kullanacak danışmanlık ajansıyla çalışmalıdır. Biz o; dijital danışmanlık ajansı Adapte Dijital’iz. İşletmelere web sitelerini, dijital pazarlama altyapılarını, veri ve data kullanım araçlarını sağlarız. İşletmelere reklamlarını, tanıtımlarını, pazarlamalarını en iyi şekilde yapmaları için yardımcı oluruz. Trafik arttırır, yönlendirmelerine yardımcı oluruz. Kullanıcı davranışlarını, değişimleri takip etmelerini, bilgi ve veri madenciliği, sektörel araştırmaları dijitalden maliyeti düşük şekilde yapabilmelerini sağlarız. Potansiyel gelişimi, müşteri edinme, müşterileri elinizde tutma ve yeni eğilimler hakkında hızlı bilgi sağlamak, harekete geçmek için dijitali kullanın, dijital danışmanlık alın.

Daha hızlı ve sağlıklı yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Dijital Danışman Kılavuzunuz Olmaya Hazır!
Merhaba Değerli İş Ortağımız,

Dijitalleşen dünyada markanızın ve işinizin potansiyelini en üst seviyeye taşımak için sizinle birlikte çalışmaya hazırız! Etkili dijital stratejiler belirlemek ve bu stratejileri hayata geçirmek için sizden alacağımız bilgilerle, özelleştirilmiş çözüm önerileri ve yol haritaları sunmayı hedefliyoruz.

Bu form aracılığıyla:

Dijital pazarlama ve operasyonel süreçlerinizde hangi alanlarda iyileştirme yapabileceğinizi belirleyebilir,
Markanızın dijital varlığını güçlendirebilir,
Dijitalleşme sürecinizde karşılaşabileceğiniz zorluklara karşı proaktif stratejiler geliştirebilirsiniz.

Lütfen başvuru formumuzu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak dijital dönüşüm stratejilerinizde bize rehberlik etmeye yardımcı olun. Dijital dünyada liderliğinizi nasıl sağlayabileceğimizi keşfetmeye hazır mısınız?

[Lütfen Formu Doldurun]
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital'den veya Adapte Dijital'in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.
Bu form, web tasarım hizmeti almayı düşünen yöneticilere yöneliktir ve onların ihtiyaçlarını, beklentilerini ve tercihlerini belirlemeye yardımcı olmak içindir. Bu formla, web tasarım ajansımız, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti sunabilmemizi sağlayabilir. Bu formu düzenlemek ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmekten lütfen çekinmeyin.

Konusunda en iyilerle çalışıyor ve yeni kuruluşları büyütüyoruz.

Web sitesi tasarımı ve dijital varlık geliştirme çalışmaları ve dijital danışmanlık yaptığımız seçilmiş müşterilerimiz.

Elkateks, yurt içi ve yurt dışı geniş ürün yelpazesiyle toptan kumaş ürünleri satan köklü bir firma. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sabun Fabrikam, kişiye özel üretimden toptan satışa, kurumsal hediye sabunlarından aromaterapi ürünlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan bir firma.

Beylikdüzü Kozmetik, kadın, erkek ve çocukların saç ve cilt bakım ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli ve sağlıklı ürünlerin satıldığı e-ticaret sitesi.

Ledbox City, yurt içi işletmelere özel led aydınlatmalı tabelalar tasarlıyor ve üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın yurt içi bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Mobilya Montaj Ustası, ev ve ofisleriniz için ihtiyaç duyduğunuz mobilya montajı hizmetini, hızlı ve etkin bir biçimde montaj hizmeti sunan bir firmadır. 

Gmways, uzun yılların getirdiği sektör tecrübemizle yeni nesil ambalaj çözümleri ile katma değerli satış yapmak isteyen girişimciler…

Mia Proje,  yurt dışında konut sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyen müşterilerine, dünyanın dört bir yanında özel konut projeleri ile lüks ve konforlu evleri başarılı bir şekilde teslim eden bir inşaat firmasıdır.

Renk Kaplama, doğal ve yapay ahşap kaplama ürünleri ve  yapı malzemeleri üretim, satışı yapan bir firmadır. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Birlik Grup İnşaat  2.000’in üzerinde konut, otel ve ofis projelerini başarılı bir şekilde teslim eden seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

Edubooking, Londra merkezli öğrenci ve eğitim kurumlarını buluşturan listeleme projesidir. Dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Armonia, İstanbul’un bir çok ilçesinde düğün, davet ve organizasyon mekanları işleten bir markadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Sonled, yurt içi ve yurt dışı kapsamlı, işletmelere özel aydınlatma projeleri tasarlıyor ve üretiyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Es Tea Çay, eşsiz lezzetiyle Türkiye’nin bilinen markalarının arasından sıyrılması için çalışıyoruz. Verimli Dijital Model ile kurumsal, marka, bilinirlik ve marketinden satışlarını arttırıyoruz.

Texpin, tekstil geri dönüşümü endüstriyel uygulamalar için çivili hassas mühendislik ürünleri üreten bir firmadır. Verimli Dijital Model ile kurumsal, marka, bilinirliklerini arttırıyoruz.

Elora, son derece kaliteli kumaşlardan örgü iplikleri üreten ve satan bir firmadır. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık yapıyoruz.

Orasil, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik silgi, silme ve parça bez ile temizlik ürünleri sunuyor. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

E-Bağcı, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik ürünleri bağ, fidan ve meyvecilere bağlama ürünleri olarak sunuyor. Verimli Dijital Model ile markanın dijital danışmanlığını yapıyoruz.

Vizyonshop, yapı markettir. Geri dönüşümden elde edilen temizlik, bağ, bahçe ürünlerini satmaktadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Elka Kapitone, kapitone üretiminde yılların firmasıdır. Eşsiz bir desen havuzuna sahiptir. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Önlüks, konusunda Türkiye lideridir diyebiliriz. Kişiye, işletmeye ve markaya özel, önlükler tasarlıyor. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti verdik.

Forest Yapı, orman ürünleri ve yapı malzemeleri üretim/tedarik işletmesidir. İşletmeden işletmeye dijital pazarlama ve dijital PR operasyonlarını yöneten dijital danışmanlık ajansıyız.

Jess Diamond, pırlanta ve altın takı markasıdır. Markamız için web sitesi kurulumundan itibaren web ve dijital pazarlama çalışmalarında marka sahibi işletme ile birlikte çalıştık.
Mixxit Turkey, Avrupa’nın iyi hazır giyim markaları için Türkiye’de danışmanlık veren etkili ve üretken bir markadır. Verimli Dijital Model Mixxit Turkey için yeni müşteriler buluyor.

Türkan Baykuş, bizce eşsiz ürünler üreten üreticiden daha ziyade bir sanatçıdır. Üretimlerini inceleyince sizde hak vereceksiniz. Web ve dijital çalışmalarında çözüm ortaklığımız sürüyor.

Düğün Burada, düğün mekanından düğün yazılarına her şeyin olacağı listeleme projesidir. Projenin kurulumu ve temelini atıp, işletmeye devrettik, işletme yönetiminde devam ediyor.

Vizyon Tekstil, tekstil için kumaş ve iplik üretimi yapan bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Süslü Collection, el yapımı ve özel tasarım bebek, gelin, damat düğün veya tören ürünlerini üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın hem yurt içi-yurt dışı bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Signature Groupe, bir çok farklı sektörde ithalat-ihracat yapan bir işletmedir. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Karawan Care, cilt ürünleri üreten kozmetik markasıdır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik üretim, geliştirme ve yönetimi, başlangıç aylarında reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağladık.

Trionel Tekstil, tekstil için kumaş üretimi ve satışı yapan bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Sema Kumrulu Akademi, okuma, okuma becerileri, hızlı okuma ve okuma kültürü konularında hizmet veren bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz. 

Triochem, tekstil kumaşları için kimyasal üretimi ve satışı yapan bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz. 

Geylani, orman ürünleri ve yapı malzemleri üretim/tedarik işletmesidir. İşletmeden işletmeye dijital pazarlama, dijital PR operasyonlarını yöneten dijital danışmanlık ajansıyız. 

Mezeköy, Keyifli yemeklerin taptaze mezeleri . Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik üretim, geliştirme ve yönetimi, başlangıç aylarında reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satışlarını arttırıyoruz.

Pratikya.com, ev & yaşam kategorisi, robotik ve yeni nesil ürünler başta olmak üzere pratik çözümler sunuyor. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Bence Kirala, Türkiye’nin ilk kiralama platformudur. Yazılım, tasarım ve içerik çalışmaları ile projeyi müşterimiz adına yönetiyoruz. Türkiye’nin lider projeleri…

London Translate, Londra merkezli uzman tercüman kadrosu ile kaliteli hizmet vermektedir.  Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Kozmanya, kozmetik markalarının ve ürünlerin bir araya geldiği kozmetik cumhuriyetidir. Web tasarımından marka bilinirliğine dijital danışmanlık ajansı olarak hizmet veriyoruz.

Visa Booking, tüm vize işlemleriniz için kaliteli hizmet vermektedir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Trifour Giyim, yurtdışı ve yurtiçi giyim sektöründe çok adetli ürün üreten bir firma. Web ve dijital pazarlama için işletme ile birlikte çalışıyoruz.

 

Lumochem, tekstil kimyasal, boya ve masterbatch firmaları için global olarak ham madde tedariği yapan bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Türkiye’de çubuk sürücü imalatını başlatan, pazar lideri %100 yerli sermayeli RED MAKİNE. Verimli Dijital Model ile web ve dijital danışmanlık ajansı hizmetleri veriyoruz.

700’E YAKIN WEB SİSTEMİ KURDUK,
TÜM REFERANSLARIMIZA VE DETAYLARA ULAŞMAK İÇİN

Vaka İncelemesi: Orasil

Dijitalde iş yönetim modelimizin adı Verimli Dijital Model‘dir. Verimli Dijital Model kullanarak geliştirdiğimiz ve en sevdiğimiz ikiz markalardan birisidir “ORASİL”.

5/5

Dijital dönüşüm müşterimiz olan tekstil firmasına ait Orasil markasından paylaşıma izinli olduğumuz başlıca bilgilerden paylaşalım. Müşterimizin diğer markaları gibi Orasil markası için de 2020 yılı başında bilinirlik ve pazarlama hizmetimizi vermeye başladık.

Orasil markası tekstil artıklarından geri dönüşüm uygulanarak temizlik bezidir. Tekstil atıklarından piyasası oluşmamış bir ürün grubunun arama terimlerini oluşturmaktan satış aşamasına kadar gelişimini sağlamış bulunmaktayız.

Markayı aylık maksimum 50 bin TL. cirodan teslim aldık ve 2023 yılında aylık 1 milyon TL. ortalamayı tutturan noktaya taşıdık. Bilmenizi isteriz ki; bunu sadece aylık 20 bin TL. gibi çok düşük bir reklam bütçesi ile yapıyoruz.

Orasil’de hedefimiz tüm endüstride kullanılan temizlik bezi liderliğidir. Ve bu liderlik ile Avrupa bölgesinde markayı öne çıkarmaktır. 2024 yılında sadece bu markamızda aylık 2,5 milyon TL. seviyesinde bir ciro ve bilinirlik hedeflemekteyiz.

İşletmeniz ve markanız için yaratıcı, üretken, özverili ve katkı sunmak için çok çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Web sitesi: orasil.com

Tanıtım, Pazarlama, Danışmanlık 44
Tanıtım, Pazarlama, Danışmanlık 45
5/5
Bir çok marka sitemizin yapılmasından dijital pazarlamamızın yönetilmesine Gürbüz Özdem ve ekibinden destek aldık. Dijital departmanımız diyebilirim.
Tanıtım, Pazarlama, Danışmanlık 46
Şerif Çulcu
Kurucu / Motto Cosmetics
5/5
Adapte Dijital benim yetiştiğim bir kurum. Yıllardı E-Ticaret yöneticiliği yaptığım kurum ve markalarının danışmanlık ve denetim ajansı. Şimdi de işlettiğim Mezeköy'ün dijital danışmanlık ajansı. Ailemin parçası, çok sevdiğim insanlardan oluşan çok değerli bir kurum.
Tanıtım, Pazarlama, Danışmanlık 47
Gizem Ekiz
İşletme Yöneticisi / Mezeköy

Tanıtım ve Pazarlamaya Google Ads İle Başlayın 3 Ay %50 İndirimli Yönetelim

Tanıtım ve pazarlama çalışmalarını Google Ads ile başlatalım. 3 aylık yönetim çalışmalarımızı %50 indirimli yönetelim. Çalışmaları başlatmak ve denemek için başlangıç bütçemizi öneriyoruz.

BAŞLANGIÇ TEMPOLU BÜTÇE

(3 AY BOYUNCA %50 İNDİRİMLİ YÖNETİM)
50.000 ₺ Google Ads Bütçesi Dahil
 • %70'lik Google Ads Bütçesi
 • Dijital strateji: Pazarlama programı
 • Ücretli Medya: Google Ads kurulumu ve yönetimi
 • Sosyal Medya: 1 sosyal ağda kurumsal destek
 • İçerik Paz.: Ayda 1 konuda 2 SEO uyumlu içerik
 • Web sitesi bakımı ve teknik SEO: Temel
 • Dijital Analiz: Teknik Uygulama
 • Performans: KPI'ların ölçümü ve yeniden aksiyon
 • E-posta Pazarlama: 1 aylık posta (İsteğe bağlı)
 • Aylık değerlendirme görüşmesi
 • Aylık Raporlama
 • VNİS(Verimli Net İş Saati) Gösterge Süresi: 20 Saat

Daha fazla web, dijital danışmanlık, Google Ads, tanıtım ve pazarlama kaynağı için bloğumuza göz atın.

"Nerde hareket, orda bereket"

“Hareket berekettir”, “harekette bereket vardır” bu sözün bir çok söylem biçimi var. Büyümek, gelişmek, kazanmak, kâr etmek, yok olmamak, mutlu olmak vb. ne varsa ihtiyacımız ve amacımız olan harekete geçmeden mümkün değildir. Trafiği artırın, işi hareketelendirin.

verimli dijital model

İşiniz Ne Olursa Olsun Sizi Bilen Çok Olsun

İşinize göre bilinirliğiniz varsa daha çok artsın, yoksa baştan sona çoğalsın. Web sitesini, sosyal medya gibi dijital araçları bilinilirlik ve trafik için doğru şekilde kullanın ve sonuç alın. Piyasaydı, savaştı, oydu, buydu olan bitenden korkup, donup kalmaktansa harekete geçip, kendimizi bizi arayanlara gösterip çözümler üretelim. Dijitalin nimetlerinden faydalanalım. Dijital danışmanlık nedir yazımızı okuyabilirsiniz.

Tanıtım, Pazarlama, Danışmanlık 52
Teşhis ve keşif

Dijital danışmanlık faaliyetleri için alanda keşif ve tespit sürecini tamamlarız, stratejik programa yardımcı oluruz.

Tanıtım, Pazarlama, Danışmanlık 53
Teknik, dijital strateji ve hizmet tasarımı

Teknik ve dijital stratejilere dayanarak hizmetimizi tasarlar, çalışma programını çıkarırız.

Tanıtım, Pazarlama, Danışmanlık 54
Yarat, büyüt ve dönüştür

Müşteri profilleri, uygun içerikler yaratır, ilgiyi çeker ve büyütür, müşteriye ve kaynağı kâra dönüştürürüz.

5/5
Çağımız dijital çağ, bu çağda geride kalamazsınız. Düşünmek için çok zaman harcayamazsınız. Sürekli gelişen pazarlama dünyasında geride kalırsanız yaşayamazsınız. Neyse ki biz varız. Yapay zeka, makine öğrenmesi, veri analitiği gibi gelişmiş teknolojileri kullanarak, işletmelerin daha akıllı kararlar almasına, müşteri davranışlarını daha iyi anlamasına ve pazarlama kampanyalarını daha etkili yürütmesine yardımcı oluyoruz.
Tanıtım, Pazarlama, Danışmanlık 55
ADAPTE DİJİTAL
Dijital Danışmanlık Ajansı

İşletme ve Markaların Sahip Olması Gerekenler

Pazarlama veya dijital ekibiniz olsun ya da olmasın, ister yeni kurulan bir işletme olun, ister yıllardır faaliyet gösteren bir işletme, dijital danışmanlık ajansına öyle ya da böyle ihtiyacınız var. Kâr amacı güden bir işletmeyseniz dijital danışmanlık hizmeti sizin için elzemdir. Biz sizin için, müşteri ihtiyaçlarını anlama, stratejik planlama, uygulama ve sürekli iyileştirmeleri yapıyoruz. İş modelinize, sektörünüze, amaçlarınıza ve mevcut dijital varlıklarınıza göre dijital strateji geliştirip aşağıdaki dijital bölümleri yönetiyoruz.

Kurumun, İşletmenin, Markanın Kimliği

İnsanların kolayca anlayacağı ve hiç unutmayacağı net ifadeleriniz ve söylemleriniz var mı ve bunlar her yerde insanların karşısına çıkıyor mu?

Satış & Pazarlama Amaçları
ve Net Hedefleri

Pazarlama stratejiniz, satış hedefleriniz, müşteri profilleriniz bunlar çerçevesi belli ve bu çerçeveye göre dijitalleşmeniz tamam mı?

Tanıtım & Medya & İletişim
(Pr, İtibar Yönetimi)

İşletmelerin veya markaların tanıtım, medya ve iletişim stratejileri baştan tasarlanırsa, planlanırsa her şey daha iyi sonuç alır, siz de öyle mi?

Müşteri Profili/Hedefler ile Amaçlanan Sonuçlar

Müşteri profili belirleme ve profillere göre trafik elde edip, akışı yönlendirebilme çalışmalarını şirket kültürüne katabiliriz.

İçerik Üretimi, Geliştirilmesi
ve Yönetimi

Tüm bu bölümlerin hepsine kan olan, can veren şey içeriktir. Bildiğimiz her şey bir içerikten meydana gelir. İçeriğinizi iyiden yaratır, iyi de yönetiriz.

Web Sitesi Geliştirme ve Yönetim

Web sitesi yaşayan ve sürekli geliştirilmeye zorunlu bir araçtır. Müşteri datası kazanmak ve bu datalardan verim elde etmek istemez misiniz?

Google ADS Reklam Yönetimi
ve SEO

Listeleme (Seo, Sem), Dijital Medya ve Pazarlama: Google Ads hesabı dijital çağda gelişmek isteyen işletmeler için olmazsa olmaz araçtır.

Sosyal Medya ve Dijital Platformların Yönetimi

Sosyal medya ve dijital platform çalışmalarının işletme marka değeri ve prestijini desteklemekte çok önemli olduğunu bilirsiniz, size bunu sağlarız.

Kullanılan Dijital Araç ve Teknolojiler

Kullanılan dijital araç ve teknolojiler üzerine değerlendirme yapabilecek dijitalleşme deneyimlerimiz ve deneyimli profesyonellere sahibiz.

Kitle İletişimi, Analizi, Değerlendirilmesi ve Yönetimi

Kitle iletişimi, analizi, değerlendirmesi ve yönetimini tüm yönlerini dikkate alarak sizin için yapıyoruz. Yorumların değerlendirilmesi, dikkate ve işleminde yanınızdayız.

Veri Analizi, Değerlendirilmesi
ve Yönetimi

Veri analiz ve yönetimi hakkında denetim, değerlendirme ve yorumlarımızı hedeflenen metrik ve KPI’lar üzerinden çalışma sırasında programa alarak yapıyoruz.

Rakip Araştırması ve
Rekabet Analizi

Rakipler üzerinden veri elde edip, onların çalışmalarından fayda sağlayacak satış ve pazarlama çalışmaları oldukça iyi sonuçlar getiriyor.

İş Yönetim Disiplinimiz

Dijital danışmanlık ajansımızın iş yönetim süreci disiplinli şekilde işler. Müşterimizin ihtiyaçlarını anlamakla başlar, stratejik planlama, uygulama ve sürekli iyileştirme aşamalarının gerçekleştirilmesiyle sürer. Amacımız, müşterimize özgü geliştirilmiş dijital stratejinin, amaçlanan sonuçlara daha iyi şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Tüm aşamalarımız ve disiplinimiz sözleşemeye ek olarak müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. Amaçlanan sonuçların daha iyisine ulaşacak, verimlilik, kârlılık güden, kararlı ve istikrarlı çalışma programı taahhüt ediyoruz.

Müşteri Analizi

Müşterilerin ihtiyaçlarını, hedeflerini ve pazar pozisyonlarını derinlemesine anlama süreci.

Strateji Geliştirme

Hedeflere ulaşmak için özel, etkili dijital pazarlama ve iş stratejileri tasarlama.

Program Aşaması

Stratejiye dayalı ayrıntılı eylem planları oluşturarak, kaynakları ve zamanlamaları belirleme.

Uygulama Süreci

Planlanan dijital pazarlama taktiklerini ve kampanyaları dikkatle ve etkin bir şekilde uygulama.

Performans İzleme

Uygulanan stratejilerin etkinliğini ölçmek ve analiz etmek için sürekli veri takibi.

Geri Bildirim Alımı

Müşteri ve pazar geri bildirimlerini toplayarak, stratejilerin etkinliğini değerlendirme.

Veri Analizi ve Değerlendirilmesi

Çalışmalarımızı ölçmek için belirlediğimiz metriklerin elde ettiği veriler ve diğer verilerin analizini çıkarır, değerlendiririz.

Sürekli İyileştirme

Stratejilerde ve uygulamalarda gerekli iyileştirmeler yaparak, sürekli optimizasyon ve adaptasyon.

Tanıtım, Pazarlama, Danışmanlık 56

İşletmelerin İhtiyaç ve Amaçlarına Ulaştıracak, Özelleştirilmiş Çalışma Programı, Bütçelendirilmesi ve Uygulayacak Ekibimiz Hakkında Samimi Bilgilendirmemiz

Ajansımız Adapte Dijital, dijital danışmanlık hizmeti deneyimlerinden doğan, iş, adam ve saate göre müşteri ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış çalışma programlarını özelleştirdiği bütçeler ile sunuyor. Aşağıda Verimli Dijital Model‘e uygun şekilde üç bütçe önerisi sunuyoruz. Ancak, her müşterinin benzersiz amaç ve ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Amaçların, ihtiyaçların farklı içerik ve reçetelere muhtaç olduğunun bilincinde olduğunuzu da biliyoruz. Özelleştirilmiş çalışma programları ve bütçelerin sizi hızlı ve daha uzağa taşıyabileceğine inanın ve bizi arayın, konuşalım, anlaşalım ve ulaştıkça, ufku uzağa taşıyalım.

Adapte Dijital’de yaklaşımımız, müşterilerimizin amaçlarına, istediği sonuçlara inan ve odaklan, dijital varlıklarını geliştir, birlikte akılcı programla, etkili çalış, verimli bütçe yönet, karlılığa ve istenen sonuçlardan daha iyisine ulaş.

Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Cevabı basit ancak bir o kadar da zor, bulunmaz nimet, bulunmaz Hint kumaşı: değerlere bağlı ve ilkeli olmak! Değerlerimiz ve ilkelerimizi kurumsal sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Biz Adapte Dijital ailesi içerisinde bulunan her birimiz, liderimiz, kurucumuz Gürbüz Özdem’in öğrettiklerine, anlayışa bağlı, dürüst ve güvenilir insanlarız. Bizim kurumumuz: dürüst ve güvenilir insanların çalıştığı, bağlı olduğu kurumdur.

 

BİLİNCİNDE OLUN TAVSİYEMİZDİR:

Bir kişinin,

Bir kurumun,

Bir işletmenin, sahibinin,  yöneticisinin veya çalışanının güvenirliliği test edilmeden:

Görünen diğer söyledikleri ve fiziki özelliklerinin hiçbirisi: 

Hiç bir işe yaramaz.

Güvenilir ve dürüst olanın yaptıkları iyiliğinize ve işinize yarar!

Çalışma Program ve Bütçelerimiz

Özelleştirilmiş paketlerin sunulması, Adapte Dijital’in müşteri memnuniyetine verdiği önemi de gösteriyor. Her paket, müşterinin sektörüne, pazar konumuna ve uzun vadeli hedeflerine göre şekillendiriliyor. Bu süreçte, ajansın deneyimli uzmanları, müşteriyle yakın çalışarak en uygun çözümleri belirliyor ve uyguluyor. İşletmelerin dijital dönüşüm yolculuğunda güçlü bir ortak olan Adapte Dijital, bu sayede müşterilerine rekabet avantajı sağlayacak, ölçülebilir ve sürdürülebilir sonuçlar elde etmelerine yardımcı oluyor.

BAŞLANGIÇ TEMPOLU BÜTÇE

50.000 ₺ Google Ads Bütçesi Dahil
 • %70'lik Google Ads Bütçesi
 • Dijital strateji: Pazarlama programı
 • Ücretli Medya: Google Ads kurulumu ve yönetimi
 • Sosyal Medya: 1 sosyal ağda kurumsal destek
 • İçerik Paz.: Ayda 1 konuda 2 SEO uyumlu içerik
 • Web sitesi bakımı ve teknik SEO: Temel
 • Dijital Analiz: Teknik Uygulama
 • Performans: KPI'ların ölçümü ve yeniden aksiyon
 • E-posta Pazarlama: 1 aylık posta (İsteğe bağlı)
 • Aylık değerlendirme görüşmesi
 • Aylık Raporlama
 • VNİS(Verimli Net İş Saati) Gösterge Süresi: 20 Saat

ORTA TEMPOLU BÜTÇE

80.000 ₺ Google Ads Bütçesi Dahil
 • %70'lik Google Ads Bütçesi
 • Video Düzenleme: Müşteri tarafından sağlanan, stok veya çekilmiş 2 video
 • Dijital strateji: Pazarlama programı
 • Ücretli Medya: Google Ads kurulumu ve 2 kampanya yönetimi
 • Sosyal Medya: 1 sosyal ağda kurumsal destek
 • İçerik pazarlaması: Ayda 1 konuda 3 SEO uyumlu içerik
 • Web bakımı ve teknik SEO: İleri Düzey
 • Dijital Analiz: Teknik Uygulama
 • Performans: KPI'ların ölçümü ve yeniden aksiyon
 • E-posta Pazarlama: 1 aylık posta (İsteğe bağlı)
 • Aylık takip görüşmesi
 • Aylık Raporlama
 • VNİS(Verimli Net İş Saati) Gösterge Süresi: 43 Saat

İDEAL TEMPOLU BÜTÇE

120.000 ₺ Google Ads Bütçesi Dahil
 • %70'lik Google Ads Bütçesi
 • Dijital strateji: Pazarlama programı
 • Video prodüksiyonu ve düzenleme: Şirket içi kayıt ve ağlar için ve ücretli parçalar oluşturma imkanı ile ayda 2 video
 • Ücretli Medya: Google Ads kurulumu ve 5 kampanya yönetimi
 • Sosyal Medya: 2 sosyal ağda kurumsal destek
 • Tasarım: Yaratıcılıkların ve özel tasarımların yaratılması
 • İçerik pazarlaması: Ayda 1 konuda 5 SEO uyumlu içerik
 • Web bakımı ve teknik SEO: Premium
 • Dijital Analiz: Teknik Uygulama
 • Performans: KPI'ların ölçümü ve yeniden aksiyon
 • E-posta Pazarlama: Otomasyonlar ve yoğun gönderim
 • Aylık takip görüşmesi
 • Aylık Raporlama
 • VNİS(Verimli Net İş Saati) Gösterge Süresi: 60 Saat

Yeni profesyonel, kurumsal web sitesi kurulum ve tasarım çalışma programlarımızın bütçesi dünya standartlarının altında ülkemiz şartlarına özel, makul ve karşılıklı hakkaniyete uygun olarak 1.000 $‘dan başlıyor.

(Not: Lütfen; bizi, çalışma programlarımızı, bütçelerini, tembel, asalak, işini yapmayacak, bitiremeyecek, yalancı olan, uyduruk, asılsız fiyatlar ve bu fiyatları verenler ile karıştırıp, karşılaştırıp, kıyaslayamayın.)

ÖZEL TALEPLERDEN OLUŞAN PROGRAMLAR

Dijital projeniz için özelleştirilmiş program ve
bütçelendirmesini isteyebilirsiniz.
 • Ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına göre çalışma programını belirleyip, en makul olacak bütçelendirmeyi size sunacaktır.
 • İstek ve ön bilgilendirmenize göre ücretsiz denetimini yapacak ve bu denetim sonucuna göre size özel teklifi sunacaktır.

BÜYÜK ÖLÇEKLİ ÇALIŞMALAR İÇİN PROGRAMLAR

Her işletme benzersiz dijital olgunluk seviyesindedir.
 • İşletmenizin ihtiyaçları çok öncelikli ve hızlı gelişime ihtiyaç duyuyor olabilir. Bunu anlamak için hem denetim hem de eğitim isteyebilirsiniz.
 • Alacağını eğitim ve yapacağımız kapsamlı denetimler sonucunda danışmanlık, çalışma programı ve bütçe çıkarabiliriz.

Yeni profesyonel, kurumsal web sitesi kurulum ve tasarım çalışma programlarımızın bütçesi dünya standartlarının altında ülkemiz şartlarına özel, makul ve karşılıklı hakkaniyete uygun olarak 1.000 $‘dan başlıyor.

(Not: Lütfen; bizi, çalışma programlarımızı, bütçelerini, tembel, asalak, işini yapmayacak, bitiremeyecek, yalancı olan, uyduruk, asılsız fiyatlar ve bu fiyatları verenler ile karıştırıp, karşılaştırıp, kıyaslayamayın.)

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Kapalı Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler