E-Ticarete Adapte Hizmeti Nedir

E-Ticarete Adapte Hizmeti

E-Ticarete Adapte Hizmeti‘ni değerlendirirken dikkatle aklınıza not alın. E-ticaret bir site işinden öte bir sistem işidir. Müşteri kazanmak, müşteri ömrünü uzun tutmak ve kar etmenin yolu sistemi iyi kurup, iyi işletebilmekle olur.

E-ticaret sitesi veya sisteminin kurulumu, işletme işi üründen başlayıp müşteri sorununa kazar çözebilen hizmetler ile yapılırsa sizi karşılıksız bırakmaz ve mutlu eder.

Sunduğumuz e-ticaret fiyatları bu sistemden beklentilere göre tahmini aşamaların iş yüküne göre hesaplanıp sunulmuştur, her aşama istenen dönüşümün şiddetini ifade eder.

Örnek: Ürününüzün sipariş değeri 150 TL. ve bu müşteri her ay bu alımı tekrarlayabilir. Bu müşteriden günde kaç tane istiyoruz? Bu müşterinin edinme başına maliyetini hesaplayıp, stratejimizi kurmalıyız.

Güvendiğiniz, iyi olduğunuz ürün/hizmetiniz varsa bu yöntemimiz size kazandırır.

Müşterilerimizi “sen işini kur, insanlar gelir” varsayımından uzak tutuyoruz. Çekirdek müşteri grubumuzu katabileceğimiz insanları belirliyor ve çeşitli yollarla onlara ulaşıp çekirdek müşterimiz yapıyoruz. Kendini anlattıran bir ürün/hizmetimiz varsa büyümek için geliştirmelerimizi yapıyoruz.

Değerli Artılarımız

 1. Eğitim
 2. Fotoğraf
 3. Video

E ticaret sitesi paketlerini inceleyin

E-Ticaret Adapte Hizmeti Nedir?

E-Ticarete Adapte Hizmeti, ürün ve müşteri buluşmasından başlayıp, marka yönetimi boyunca süren ve çok işinize yarayacak olan tüm çalışmalarımızın üst başlığıdır.

Araştırmadan müşteri memnuniyetine kadar olan süreci en iyi şekilde işletebilmek için vardır.

Biz yıllardır çok farklı konularda yorulmadan bir çok tecrübe biriktirmiş Adapte Dijital‘in güçlü yapısı içerisinde çalışan insanlarız. Birikmeye devam eden tecrübemizi; e-ticarete adapte hizmeti ve benzeri hizmet kalemleriyle tüm taraflara fayda sağlamak için cömertçe paylaşmak istiyoruz.

Dijital dönüşüm uzmanı, dijital dönüşüm danışmanlığı için arayıştaysanız bu hizmet tam size göre, değerlendirin ve bizimle iletişime geçin. Fiyat bilgisi alıp daha çok karşılaştırma niyetindeyseniz içindekiler kısmından E-Ticarete Adapte Hizmeti Fiyatları‘na tıklayıp bilgi alabilirsiniz. Lütfen bu hizmetimizi sıradan yazılım paketleriyle karşılaştırıp, yanılgıya düşmeyin.

Okumak için vaktim yok daha sağlıklı ilerleyecek şekilde bize hızlı bilgi verin yardımcı olun derseniz, arayın görüşelim veya online görüşme için zaman belirleyelim: Telefon Et.→

E-Ticarete Adapte Hizmeti’ni anlatan bu yazımızı sıkılmadan detaylıca okumanız için en sade şekilde yazmaya çalıştık, anlaşılamadığımız ve yabancı gelen kavram veya konularda detay isterseniz lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

E-Ticarete Adapte Hizmeti Ne İşe Yarar?

E-Ticarete Adapte Hizmeti, çevrimiçi ve çok kanallı satışa yeni başlayan, başlamış fakat ilerleyişinde sıkıntı görüp arayışta olanlar için sunduğumuz hizmetin adıdır. E-ticarete adapte hizmetimiz süreci en başından alıp, adım adım stratejik ve taktiksel programını yapar ve sizin işinizi geliştirir. E-Ticarete Adapte Hizmeti en baştan başlayan ve adım adım ilerleyerek gelişim sağlayan dijital dönüşüm danışmanlığıdır.

Gerçek bir gelişimi sürdürmek için, dijital dünyanın tüm araçlarını anlık heveslere denk gelen şekilde değil, uzun soluklu, köklü çalışmalar halinde kullanmalıyız.

E-ticaret nedir, sıcak satıştan farkı nedir kısaca bakıp adım adım süreci anlatalım.

E Ticaret Sitesi Tasarımı, Fiyatları, Soru ve Cevapları yazımız çok işinize yarayacak, lütfen okuyun.

E-ticaret Nedir, Geleneksel Ticaretten Farkı Ne Olabilir?

E-Ticarete Adapte Hizmeti E-ticaret nedir sorusuna cevap bir hizmettir. Peki e-ticaret nedir ve sıcak satış dediğimiz geleneksel ticaretten hangi farklarıyla öne çıkar, kısa bir bakış ile göz atalım.

E-ticaret, satış ve pazarlamanın dijital ortamlar üzerinden en hızlı şekilde yapılması olarak tanımlanır. Ortam ve satış kanalları:

 • kendi web siteniz,
 • pazaryerleri,
 • sosyal medya
 • ve diğer çok kanallı satışa aracı yerlerdir.

E-ticaretin geleneksel ticaretten en belirgin farkları;

 • çok hızlı, geniş kapsamlı ve anlık ölçülebilir,
 • bir çok müşteriyle hemen buluşabilirsiniz,
 • geri dönüşlerden yararlanarak daha iyi ürünler üretebilirsiniz,
 • müşteri datalarınıza farklı seçenekler sunarak cirolarınızı arttırabilirsiniz,

buna benzer bir çok size özel kazanımları elde edebilirsiniz. E-Ticarete Adapte Hizmeti ile bu ölçümleri birlikte yapalım.

E-Ticarete Adapte Hizmeti için detaylı bilgiyi telefon ya da online görüşme ile alabilirsiniz.

Destek & Yardım – Adapte Dijital

E-Ticarete Adapte Hizmeti Aşamaları

E-ticarete Adapte Hizmeti’mizi kuruluş, grafik tasarım, içerik çalışmaları, organik ve ücretli medya, veri ve kitle analizi halinde adım adım işlemler gruplarına ayırdık. Bu bölümler bir e-ticaret projesinin olmazsa olmazlarıdır.

Bizim fiyatlandırma önerimizde düzey ifadesiyle karşılaşacaksınız. Bu düzeyler bütçenize göre tüm bu sürecin düşükten yükseğe yoğunlukta yönetilebilmesi için üretilmiştir.

E-Ticarete Adapte Hizmeti (Dijital Dönüşüm Danışmanlığı) için en başta bilmeniz ve yapmanız gereken bütçelemedir.

E-Ticarete Adapte Hizmeti: Kuruluş

E-Ticarete Adapte Hizmeti’nde Kuruluş adımı, araştırma yapıp, stratejik yaklaşımımızı belirleyip taktiklerimizin program ve bütçeye bağlama aşamasıdır. Bütçeleme yapabilmek için yardım ve destek talep edebilirsiniz.

Kuruluş olarak adlandırdığımız e-ticaret sürecinin başlangıç adımında bir yol haritası oluşturuyoruz ve işe başlıyoruz. Fark yaratma, işinizi dönüştürme ürünlerinizi ve fikirlerinizi güvenle pazarlamayı kuruyoruz.

Stratejik ve Taktiksel Programlama

Ürünün fiyatı, indirimler, kampanyalar ve diğer uzun dönemli çalışmaların hangi taktiklerle hangi müşterilere sunulacağının kapsamlı çalışması yapılır ve programlanır. E-Ticarete Adapte Hizmeti‘nde bunu birlikte yapabiliriz.

E-ticarete Adapte Hizmeti Alın.

Teknik ve Yazılımsal Çalışmalar

E-ticaret programlamamıza göre ihtiyaç duyulan yazılımların belirlenip bütçe ve kaynaklarımızın ölçeğinde seçilmesi. E-Ticarete Adapte Hizmeti size yazılımların detayını sunar. Nedir bu yazılımlar? E-Ticaret yazılımları, muhasebe ve entegrasyon yazılımları ve bir çok operasyon geliştirici yazılarımlardır.

E-Ticaret için Woocommerce, Ticimax, Ideasoft, Shopify, Magento ve Prestashop‘u öneririz. Muhasebe için Akınsoft veya E Fatura, online muhasebe için Bizim Hesap, Entegrasyon için Entegra önerimizdir. E-ticaret Adapte Hizmeti ile ihtiyacınız olacak yazılımları birlikte değerlendirip, karar verebiliriz.

Etkileyici Slayt Görselleri, Banner ve Diğer Yönlendirici Görseller Satış ve Bilinirliğinizde Çok Önemlidir. Müşteri Odaklı Site Tasarımı için hizmet isteyin.

E-Ticarete Adapte Hizmeti – Adapte Dijital

E-Ticarete Adapte Hizmeti: Grafik Tasarım

E-Ticarete Adapte Hizmeti içerisindeki grafik tasarım aşamamız bir sitenin yazı karakterinden en küçük görseline kadar detayın tasarlanmasını içerir. Müşteri odaklı görsel çalışmaları birlikte yaparız.

Müşteri Odaklı/Kullanıcı Odaklı Tasarım

E-Ticarete Adapte Hizmeti‘nde müşteri odaklı veya kullanıcı odaklı tasarım sitede sunmak istediğimiz ürünlerin önceliklere göre sıralanmasıdır. En basit ifadeyle şöyle diyelim: ziyaretçi ne arayarak bize ulaştıysa onu ilk görsün ve kolayca alımını tamamlasın.

E-Ticaret Fotoğraf Çekimi/Fotoğraf Görsel Düzenleme

E-ticaret siteniz için merkez ürün veya hizmettir, her şey onun çevresinde döner. Ürün müşterimizi etkilesin istiyorsak ürünü müşterimizin anlayabileceği en net, en iyi halinde olan fotoğrafla sergilemek çok iyi olur. E-Ticarete Adapte Hizmeti’nde e-ticaret sitemiz için fotoğrafları ve fotoğraf düzenlemelerini müşteri odaklı çeker, düzenleriz.

E-Ticarete Adapte Hizmeti: İçerik Çalışmaları

E-Ticarete Adapte Hizmeti‘nde ki içerik çalışmaları, kategoriler, ürün başlıkları, açıklama, özellikleri, etiketler, slayt, banner içerikleri ve reklam metinlerini kapsar. İçerik başlı başına büyük ve çok önemlidir. Çünkü hem arama motorları (seo kavramı) hem de müşteriler bizi, ürünümüzü içeriklerimize göre değerlendirirler. E-Ticarete Adapte Hizmeti ile yapacağımız içeriklerin büyüleyici gücüne inanın.

Müşteri Odaklı/Arama Motoru Uyumlu (SEO) Ürün Girişleri

Ürünler veya hizmetler müşterilerin aradığı ya da arayacağı terimlere göre girilir. Seo (arama motoru optimizasyonu)’da ürün başlıkları çok önemlidir. E-Ticarete Adapte Hizmeti sitenize hızlılık, arama motoru’nun gereksinimlerini katar.

Müşteri Odaklı Ürün Açıklamaları

Ürün veya hizmetleri anlatırken müşterinin anlayacağı en sade dili seçmek bizi müşteriye daha da yaklaştırır. İfademizi güçlü tutar doğru bilgiler aktarırsak müşterimiz bizimle yapmış olduğu alışverişi bir o kadar çok anlatır. Anlaşılır ve kolay anlatılır içerikler üretmek bizi çok bilinir yapar. E-ticarete adapte hizmeti’nde birlikte bunu yapabiliriz.

Müşteri Odaklı Blog Yazıları

Müşteri odaklı blog yazısı mı olur? Düşüncelerinizden böyle bir soru geçirdiyseniz bu işe çok yeni başlıyor olabilirsiniz. Bir e-ticaret sisteminden her şey müşteriye göre yapılır, doğrusu da budur. Doğası itibariyle ürün veya hizmet satışıyla ilgilenir, e-ticaret. Blog yazıları müşteri grubumuzun ilgi alanlarına odaklanarak bizi cazip ve işe yarar kılar ve bağlılık oluşur. E-ticarete adapte hizmeti ile bunu birlikte yapabiliriz.

Tabi ki kitap yazmayacağız fakat o kadar sıcak ve unutulmaz olacağız. İçerik yönetimi, organik ve ücretli medya çalışmaları çok önemlidir. Özellikle içerik pazarlamasını en başa alın.

İçerik Yönetimi, Organik ve Ücretli Medya – Adapte Dijital

E-Ticarete Adapte Hizmeti: Organik ve Ücretli Medya

E-Ticarete Adapte Hizmeti‘ne dahil organik ve ücretli medya aşamaları ürün ve markanın ücretli, ücretsiz dağılımıyla ilgilidir. Bu aşamalarda üretilen tüm içerikler ziyaret sağlamaya yöneliktir. İşletmenin varlığını çevreye yayar.

Ürün Tanıtım ve Marka Tanıtım Videoları

Ürün satışı yapmanın en kolay yolu nedir sorusuna herhalde en basit cevap şu olur: bu ürünü bilen çoksa isteyen de çoktur ve satılır. İyi bir ürün üretiyor veya satıyorsak onun tek eksiği çok insana gösterebilmektir.

Bunu bilin, ürünü ilk benimseyicilere en iyi şekilde anlatmanın yolu, ürün ve marka tanıtım videolarının çok iyi şekilde yapmaktır. E-Ticarete Adapte Hizmeti için fiyat bölümüzden yazıya gidip okuyabilirsiniz ya da bizi arayabilirsiniz.

Ürün tanıtım ve marka tanıtım videosunu E-Ticarete Adapte Hizmeti ile vakit kaybetmeden yapalım.

Google Ads (Reklam) Kampanya Yönetimi

Her şeyi reklam ile yapamayacağın gibi reklamsız da yapamayacağımızı bilmemiz gerekiyor. Kendi ürünümüzü, markamızı veya projemizi pazara çıkarmanın en hızlı yolu reklam araçlarını kullanmaktır. Google Ads (reklam) bunun için en sağlam araçtır.

Bir çok farklı reklam modelinin övüldüğünü duymuşsunuzdur. Google Ads (reklam) hakkında neler duydunuz? Biz size küçük ve net bir bilgi verelim: bir uzman ile Google Ads hesabınızı yönetirseniz yatırımınızın karşılığını kesin alırsınız.

Google Ads (Reklam) kampanya yönetimini E-Ticarete Adapte Hizmeti’miz ile birlikte yapalım.

Youtube Organik ve Reklam Yönetimi

Youtube, Youtube, Youtube… Biz senelerdir müşterilerimize bu kanalın önemliliğini anlatmaktan hiç sıkılmadık. Ve hala anlatıyoruz. Youtube dünyanın en çok kullanılan 2. arama motorudur. Üzerine çok uğraşılan videolar olsun takıntınız oluşmadan izleyene bizden bir şey katan uyaran yararlı içerikler yeter de artar. Bunu unutmayın..

Video içeriklerini, kısa veya uzun zaman programlı profesyonel çalışmaları birlikte yapabiliriz. Profesyonel Youtube reklam yönetimini E-Ticarete Adapte Hizmeti ile birlikte yapalım.

Pazaryeri Satış Operasyon & Yönetimi

Pazaryeri satış operasyonu ve yönetimi marka bilinirliğinizi ve satış alışkanlıklarını attırmakta çok iyi bir yöntem olarak kullanılabilir. Trendyol, Amazon, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Çiçeksepeti ve diğer satış kanallarını birlikte yönetelim.

Google’in şu güzel yazısını okumanızı öneririz: E-Ticarete Adapte Olmak.

E-Ticarete Adapte Hizmeti: Veri ve Kitle Analizi

E-Ticarete Adapte Hizmeti içerisinde en etkin kullanmamız gereken adımlardan birisidir, veri analizi. Çünki çağın hazinesi datadır. Datamızı verimli kullanıyor muyuz?

E-Ticarete Adapte Hizmeti’ne olan ihtiyacınızın şiddeti ve bütçenizin dengesinde bir düzeyden başlamanız çok yararlı sonuçlar getirecektir.

E-Ticarete Adapte Hizmeti Fiyatları – Adapte Dijital

E-Ticarete Adapte Hizmeti Fiyatları

E-Ticarete Adapte Hizmeti için ihtiyacınız olan düzeyleri amacınız ve amacınıza yönelik ayırdığınız bütçeniz belirler. Özellikle bu işin bütçelemekten geçtiğini dikkatinize sunmak isteriz. Bütçe yaparak işe koyulmak en iyi sonucu size sağlar. Lütfen bunu dikkate alıp unutmayın.

E-Ticarete Adapte Hizmeti (Dijital Dönüşüm Danışmanlığı) fiyatlı için fiyatlandırma yazımızı okuyun: E-Ticaret Fiyatlandırma Yazısı.

E Ticaret Sitesi Kurulum ve Tasarım Fiyatları
Google Haritalara Yer Ekleme Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler