Wordpress

WordPress Hakkında Bilmeniz Gerekenleri Biliyor Musunuz?

WordPress Nedir?

Herkesin aklında tek bir soru “WordPress nedir? Nasıl kullanılır?” şimdi sizin aklınızdakileri bu yazımızla cevaplayacağız.

Öncelikle wordpress; herhangi bir yazılım bilgisine sahip olmadan bir web sitesi açmaya ve yönetmeye imkan sağlayan bir  içerik yönetim sistemi ‘dir diyebiliriz.

WordPress Avantajları

  • WordPress ile blog sitesi oluşturabilir veya etkili bir haber sitesi kurabilirsiniz, ürünlerinizi tanıtacağınız kapsamlı bir E-Ticaret sitesi de yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz kişisel bir siteden tutun kurumsal bir kimliğe sahip büyük bir şirketin sitesini de kolaylıkla inşa edebilirsiniz. Kısacası aklınıza gelebilecek her türlü site yapmanıza olarak tanımaktadır.
  • Devamlı geliştirilen ve zengin bir eklentiye sahip olan WordPress doğru kullanıldığında SEO açısından da oldukça avantajlıdır. Artık çoğu siteler WordPress ile yapılmaktadır ya da WordPress alt yapısı kullanılmaktadır, bunun sebebi de hızlı olması.
  • İnternette telefon üzerinden daha çok zaman geçirildiği düşünülürse WordPress’te yapılan siteler Mobil Uyumlu olarak çalışmaktadır. Böylelikle web sitenize telefondan girdiğinizde hayal kırıklığı yaşamazsınız.
  • Siteniz yapıldıktan sonra yazı yazma ya da görsel ekleme için çok fazla zaman harcamayacaksınız çünkü kullanımı kolay kontrol paneli ve Türkçe ara yüzü sayesinde bu işlemler daha da kolay olacak.
  • WordPress eklentilerinin fazla olması sayesinde istediğiniz değişikliği hemen yapabiliyorsunuz.
  • Sitenize giren insanların uzun süre sitede vakit geçirmesi için gereken unsur tasarım ve görselliktir, WordPress’in şık görünümü vardır.
  • WordPress kullanırken hazır taslaktan uzak durulması gerekmektedir. Çünkü yapılan her sitenin kendine özgü bir tasarımı olmalıdır.
  • Her şey tamam peki şimdi hangi firmaya güvenip WordPress sitesi yaptıracağınızı düşünüyorsanız biz işinize talibiz. WordPress ve Woocommerce uzmanı bir firma olarak bu siteleri keyifle ve büyük bir dikkatle yapıyoruz.

WordPress e ticaret paketlerimiz: WordPress E Ticaret

WordPress‘i kendi sayfasından inceleyin.

Başarılı İçerik Nasıl Oluşturulur? Beraber İçerik Yazalım
Kurumsal Markaların Twitter Çalışması Nasıl Olmalı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler