Opencart E Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları 1

Opencart E Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları

Opencart E Ticaret Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları

Opencart tek bir arka uçtan birden çok çevrimiçi mağazayı yönetebilir, kullanımı kolay ve güçlüdür. Açık Kaynaklı çevrimiçi mağaza yönetimi programıdır. Mağazayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için profesyonel olarak yazılmış birçok uzantı vardır. Yeni e-ticaret mağazanız için yalnızca etkili ve özelleştirilebilir bir platform. Basitçe yükleyebilirsiniz, şablonunuzu seçin ve ürünleri ekleyin ve siparişleri kabul etmeye hazırsınız.

Mağazanızı benzersiz ve işletmeniz için mükemmel hale getirmek için modern, duyarlı varsayılan temaya bağlı kalın veya çevrimiçi binlerce temadan birini seçin.

Dijital Pazarlama Hizmeti İçin Soru ve Cevaplar: Dijital Pazarlama Hizmeti

E-Ticarette hızlı yol almak istiyorsan bu yazımızı ve buna benzer kısa kısa yazılımları anlatan diğer yazılarımızı sonuna kadar okuyun. Çünkü bu size e-ticaret işleyişinin pratiğini kazandıracak.

OpenCart ayrıntılı ürün, sipariş ve müşteri yönetimi, satış raporları, pazarlama araçları ve hatta daha fazlasını içeren tamamen mobil uyumlu bir yönetici alanıyla birlikte gelir kullanılır. Yeni çevrimiçi mağazanızın her yönünü dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir cihazdan yönetmenize olanak tanır.

OpenCart, her boyutta, her sektörde, her bütçede e-ticaret mağazaları için mükemmeldir. E Ticaret paketleri bir çok özelliğin ayrı fiyatlarla sunulmasıyla fiyatlandırılır. Sistemi kiraladıktan sonra ürün girişleri veya diğer operasyonel tüm işler kendi bünyenizde yapılmaktadır.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web Tasarım, E-Ticaret

Opencart E Ticaret Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
Opencart E Ticaret İle Satış Çalışmalar

Opencart E Ticaret İle Satış Çalışmalarında Adapte Dijital Desteği

Opencart yazılımı satın aldıktan sonra ürün satışınızı yapacak diğer işleri yapacak bir ekibiniz yoksa biz size çözüm ortağı olabiliriz. Adapte Dijital Opencart benzeri e ticaret yazılımını size sunabildiği gibi satış sonrası desteğe kadar operasyonel tüm işleri yapabilir.

E-Ticaret süreci kaç bölüme ayrılır ve iş tanımları nelerdir?

Opencart yazılım sonrası işlemler: Çarpıcı slayt veya ürün banner tasarımları, kategori girişleri ve yazıları, ürün girişleri ve yazıları, ürün fotoğraf çekimi veya düzenlenmesi, Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon, Gittigidiyor entegrasyon işlemleri, Entegra eşleştirmeleri, muhasebe, fatura yazılımları, sosyal medya yönetimi, Google Seo ve Reklam işlemleri…

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web TasarımE-Ticaret …

Opencart E Ticaret Sitesinde Banner ve Slayt Tasarımları

Anasayfa slaytları, anasayfa ve diğer sayfalar banner tasarımları, site içi görsel sunumlar ekibiniz veya çözüm ortaklarınız tarafından yapılmak zorundadır. T soft E-Ticaret sitenizin özelleştirilmiş görselleri aylık site yönetim modelimiz ile biz yapabiliriz.

Opencart E Ticaret Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
Opencart E Ticaret Sitesinde Kategori ve Ürün Girişleri

Opencart E Ticaret Sitesinde Kategori ve Ürün Girişleri

Opencart e ticaret yazılımında kategori ve ürün girişleri için Ticimax’un kendi üretmiş olduğu videolardan yardım alabilirsiniz. Adapte Dijital kullanıcı ve seo uyumlu ürün girişi desteğiyle size bu hizmeti verebilir.

Opencart E Ticaret Sitesi İçin Ürün Fotoğraf Çekimi veya Düzenlenmesi

Opencart e ticaret sitenize ekleyeceğiniz ürünlerinin fotoğraflarını daha özgün ve istediğinize uygun olmasını istiyorsunuz. Potansiyel müşterilerinizi etkileyecek, satın almaya teşvik edecek fotoğraflar çektirmeniz size çok yarar sağlar. Adapte Dijital fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf temizliği, fotoğraf düzenleme işlemlerini sizin yerinize yapar.

E ticaret sitesi çalışmalarımız için tercih edebilirsiniz: E-ticaret paketleri

Trendyol, Amazon ve Diğer Pazaryeri Entegrasyonları

E-Ticaret yazılımlarını kullanırken tek panelden pazaryerlerini ve diğer uyumlu satış kanallarını yönetebilirsiniz. Entegratörler olarak isimlendirdiğimiz bu yazılım veya aracı kuruluşlar ürünlerinizin dağıtımı gerçekleştirir. En başlıca entegratörler: Entegra, Stockmount, Sentos, Dopigo’dur. Bizim yenisi çıkana kadar tavsiyemiz; Entegra’dır. Bir çok sebebe ve tecrübelerimize dayanan bu tavsiyemizi iletişim kurduğunuzda detaylı açıklayabiliriz.

E-ticaret entegrasyonunda ürünler entegratör tarafından muhasebe programından ya da operasyonel kurgunuzun kaynağı neresi olacaksa oradan çekip ilgili alanlara dağıtır. Burada sorun olup destek arayışına gireceğiniz bir çok iş ile karşılaşacaksınız. Bunun için firmalardan destek alabileceğiniz gibi bizden de destek isteyebilirsiniz.

Bizimhesap, Paraşüt vs. Muhasebe Programları, E-Fatura Entegrasyonu

Bizimhesap, Paraşüt, Akınsoft vs. benzeri online muhasebe programları E-Ticaret satış işlemlerinde işinizi çok kolaylaştırıyoruz Doğru ve işler e ticaret kurgusu için bizimle çalışabilirsiniz.

Opencart E Ticaret Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
Google Reklam ve Seo İşlemleri

Google Reklam ve Seo İşlemleri

Buraya kadar anlattıklarımız neredeyse sistemin temel taşları. Umarım faydalı bir bilgi ve okuma olmuştur. Kendi e ticaret siteniz üzerinden satış yapmanız hayati önemde ve geleceğinizin teminatıdır. Biz tüm müşterilerimize ve bizden bilgi alan dijital işlerde beslenen bağlarımıza şunu diyoruz: Data dijital çağın hazinesidir. Kendi datamızı elde etmek için çalışırsak kazanırız.

Bu ne demek: kendi müşterilerimiz ve onların aylık bizden istediklerini biliyor olmak, onlara hizmet eden bir sistem kurmak size hem maddi hem manevi çok şey kazandırır. Google reklam ve Seo (arama motoru ayarları) ile bu mümkün. Google Reklam sayfamızı inlemek için tıklayın…

Opencart E Ticaret Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
OpenCart Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya marka ve ürün bilinirliğinde oldukça etkili bir araçtır. Sosyal medyanızı standart paylaşımlarla veya agresif uygulamalarla yönetebilirsiniz. Influencer kullanımı, kendi influencer ağınızın oluşturulması vs gibi yöntemler markanızı veya ürünlerinizi hemen üste taşıyabilir.

Veri ve Data Yönetimi

Yapılan tüm bu e-ticaret işlemlerinden elde edilen verilerin/datalar kullanılınca gelişim gelir. Kim bizden neyi ne kadara almış, hedeflediğimiz metriklerin sonuçları iyi mi, iyileşiyor mu? Bir çok rapor ve onların yorumu bizi bir basamak daha yukarıya taşır. Verilerinizi analiz edip datalarınızı kullanın.

Veri ve analiz araçları: Google Analiz, Google Ads, Google Datastudio, Google Merchant Center ve bir çok ücretli analiz aracı.

Opencart ile çalışmak isteyenler için destek olabileceğimiz konular üzerine basitleştirilmiş bir dil kullanarak kısa bir yazdık. Opencart mu, Opencart mu benzeri kıyaslamalara girmek istemedik. Her yazılımın avantajları, dezavantajları, erken yaptığı, geç kaldığı bir çok yazılacak durumu vardır. Bu işte önemli olan gelişime inanmak ve üzerimize düşeni layıkıyla yapmaktır.

Opencart E Ticaret Paketlerini inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda biz, gelişmiş becerilerimizi siz değerli müşterilerimize destek olmak için nasıl kullanabiliriz anlattık. Sitemizden hizmetlerimizi ve referanslarımızı inceleyin.

Shopify E Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
Wix Stores E-Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.