Wix Stores E-Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları 1

Wix Stores E-Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları

2006 yılında, Wix’in doğması ile insanların web ortamında ilerlemeye yeni bir boyut kazandırdı. Wix.com, tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan, bulut tabanlı bir internet geliştirme platformudur.

Wix, yenilikçi teknolojilerle herkesin kendine kolayca; profesyonel, etkileyici ve işlevsel bir site kurmasını ve online ortama geçmesini kolaylaştırır. İster ilk sitenizi kuruyor olun ister bu konuda uzman olun, profesyonel bir site kurmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri ve çözümleri sunuyor.

E-Ticarette hızlı yol almak istiyorsan bu yazımızı ve buna benzer kısa kısa yazılımları anlatan diğer yazılarımızı sonuna kadar okuyun. Çünkü bu size e-ticaret işleyişinin pratiğini kazandıracak.

Dijital pazarlama ajansı hizmetlerini paketlere böldük, tercih edebilirsiniz: Dijital pazarlama paketleri

Wix’te kendinize profesyonel bir site kurmak ve işinizi yönetmek için gerekli olan tüm araç ve özellikleri bulabilirsiniz. Amacı herkesin güzel ve profesyonel bir  web sitesi oluşturmasını kolaylaştırmaktır. Küresel kullanıcı tabanı, herkese açık yazılım geliştirme ve benzersiz tasarım özellikleri ile eşsiz bir ekosistem oluşturur.

Wix ve Satış Çalışmaları
Wix E Ticaret İle Satış Çalışmalarında Adapte Dijital

Wix Stores E Ticaret İle Satış Çalışmalarında Adapte Dijital Desteği

Wix yazılımı satın aldıktan sonra ürün satışınızı yapacak diğer işleri yapacak bir ekibiniz yoksa biz size çözüm ortağı olabiliriz. Adapte Dijital Wix benzeri e ticaret yazılımını size sunabildiği gibi satış sonrası desteğe kadar operasyonel tüm işleri yapabilir.

E-Ticaret süreci kaç bölüme ayrılır ve iş tanımları nelerdir?

Wix yazılım sonrası işlemler: Çarpıcı slayt veya ürün banner tasarımları, kategori girişleri ve yazıları, ürün girişleri ve yazıları, ürün fotoğraf çekimi veya düzenlenmesi, Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon, Gittigidiyor entegrasyon işlemleri, Entegra eşleştirmeleri, muhasebe, fatura yazılımları, sosyal medya yönetimi, Google Seo ve Reklam işlemleri…

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web TasarımE-Ticaret …

Wix Stores E Ticaret Sitesinde Banner ve Slayt Tasarımları

Anasayfa slaytları, anasayfa ve diğer sayfalar banner tasarımları, site içi görsel sunumlar ekibiniz veya çözüm ortaklarınız tarafından yapılmak zorundadır. T soft E-Ticaret sitenizin özelleştirilmiş görselleri aylık site yönetim modelimiz ile biz yapabiliriz.

Wix E Ticaret Sitesinde Kategori ve Ürün Girişleri

Wix e ticaret yazılımında kategori ve ürün girişleri için Ticimax’un kendi üretmiş olduğu videolardan yardım alabilirsiniz. Adapte Dijital kullanıcı ve seo uyumlu ürün girişi desteğiyle size bu hizmeti verebilir. Ürün girişlerinde, geliştirmesinde sizlere profesyonel bir destek sunar.

Wix E Ticaret Yazılımı Tasarım
Wix E Ticaret Sitesi İçin Ürün Fotoğraf Çekimi veya Düzenlenmesi

Wix E Ticaret Sitesi İçin Ürün Fotoğraf Çekimi veya Düzenlenmesi

Wix e ticaret sitenize ekleyeceğiniz ürünlerinin fotoğraflarını daha özgün ve istediğinize uygun olmasını istiyorsunuz. Ürün veya hizmetinizi tanıtmanın ve müşterilerinizi etkilemenin en önemli noktalardan biri fotoğraflardır. Potansiyel müşterilerinizi etkileyecek, satın almaya teşvik edecek fotoğraflar çektirmeniz size çok yarar sağlar. Adapte Dijital fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf temizliği, fotoğraf düzenleme işlemlerini sizin yerinize yapar.

E ticaret sitesi, sistemi hakkında soru cevaplardan oluşan yazımız çok işinize yarayacak, lütfen okuyun: E Ticaret Sitesi Tasarımı, Fiyatları, Soru ve Cevapları

Trendyol, Amazon ve Diğer Pazaryeri Entegrasyonları

E-Ticaret yazılımlarını kullanırken tek panelden pazaryerlerini ve diğer uyumlu satış kanallarını yönetebilirsiniz. Entegratörler olarak isimlendirdiğimiz bu yazılım veya aracı kuruluşlar ürünlerinizin dağıtımı gerçekleştirir. En başlıca entegratörler: Entegra, Stockmount, Sentos, Dopigo’dur. Bizim yenisi çıkana kadar tavsiyemiz; Entegra’dır. Bir çok sebebe ve tecrübelerimize dayanan bu tavsiyemizi iletişim kurduğunuzda detaylı açıklayabiliriz.

E-ticaret entegrasyonunda ürünler entegratör tarafından muhasebe programından ya da operasyonel kurgunuzun kaynağı neresi olacaksa oradan çekip ilgili alanlara dağıtır. Burada sorun olup destek arayışına gireceğiniz bir çok iş ile karşılaşacaksınız. Bunun için firmalardan destek alabileceğiniz gibi bizden de destek isteyebilirsiniz.

Bizimhesap, Paraşüt vs. Muhasebe Programları, E-Fatura Entegrasyonu

Bizimhesap, Paraşüt, Akınsoft vs. benzeri online muhasebe programları E-Ticaret satış işlemlerinde işinizi çok kolaylaştırıyoruz Doğru ve işler e ticaret kurgusu için bizimle çalışabilirsiniz.

Google Reklam ve Seo İşlemleri
Google Reklam ve Seo İşlemleri

Google Reklam ve Seo İşlemleri

Buraya kadar anlattıklarımız neredeyse sistemin temel taşları. Umarım faydalı bir bilgi ve okuma olmuştur. Kendi e ticaret siteniz üzerinden satış yapmanız hayati önemde ve geleceğinizin teminatıdır. Biz tüm müşterilerimize ve bizden bilgi alan dijital işlerde beslenen bağlarımıza şunu diyoruz: Data dijital çağın hazinesidir. Kendi datamızı elde etmek için çalışırsak kazanırız.

Bu ne demek: kendi müşterilerimiz ve onların aylık bizden istediklerini biliyor olmak, onlara hizmet eden bir sistem kurmak size hem maddi hem manevi çok şey kazandırır. Google reklam ve Seo (arama motoru ayarları) ile bu mümkün. Google Reklam sayfamızı inlemek için tıklayın…

Wix E Ticaret Yazılımı Tasarım
Wix ve Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya marka ve ürün bilinirliğinde oldukça etkili bir araçtır. Sosyal medyanızı standart paylaşımlarla veya agresif uygulamalarla yönetebilirsiniz. Influencer kullanımı, kendi influencer ağınızın oluşturulması vs gibi yöntemler markanızı veya ürünlerinizi hemen üste taşıyabilir.

Veri ve Data Yönetimi

Yapılan tüm bu e-ticaret işlemlerinden elde edilen verilerin/datalar kullanılınca gelişim gelir. Kim bizden neyi ne kadara almış, hedeflediğimiz metriklerin sonuçları iyi mi, iyileşiyor mu? Bir çok rapor ve onların yorumu bizi bir basamak daha yukarıya taşır. Verilerinizi analiz edip datalarınızı kullanın.

Veri ve analiz araçları: Google Analiz, Google Ads, Google Datastudio, Google Merchant Center ve bir çok ücretli analiz aracı.

Wix ile çalışmak isteyenler için destek olabileceğimiz konular üzerine basitleştirilmiş bir dil kullanarak kısa bir yazdık. Wix mu, Wix mu benzeri kıyaslamalara girmek istemedik. Her yazılımın avantajları, dezavantajları, erken yaptığı, geç kaldığı bir çok yazılacak durumu vardır. Bu işte önemli olan gelişime inanmak ve üzerimize düşeni layıkıyla yapmaktır.

Wix E Ticaret Paketlerini inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda biz, gelişmiş becerilerimizi siz değerli müşterilerimize destek olmak için nasıl kullanabiliriz anlattık. Sitemizden hizmetlerimizi ve referanslarımızı inceleyin.

Opencart E Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
StockMount E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
Sepet
Close Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler
Hemen Bizi Arayın