Web Sitesi Paketleri • Adapte Dijital

Web sitesi paketleri araştırmaya başladığınızda birçok seçenek karşınıza çıkacaktır. İncelediğiniz zaman çoğunlukla içeriğinde neler olduğunu çok fazla anlamadığınız paketlerle karşılaşabilirsiniz. 

Bir web sitesi için ihtiyacınız olan unsurları sizler için bir araya getirdik ve Adapte Dijital web sitesi paketlerini oluşturduk. Web sitesi paketlerimiz ile birlikte kafa karışıklığınızı ortadan kaldırıyoruz.

Web sitesi paketlerini araştırırken işletmenizi ve işinizi hangisinin daha doğru ve en iyi yansıtacağınızı düşünebilirsiniz. Bu düşünce gayet doğal olmakla birlikte, sizin de ne istediğinizi ve beklediğinizi kolaylıkla anlamanızı sağlayacaktır. Kurumsal web sitesi tasarımı üzerine bilgilendirme yazımıza da geçiş yapabilirsiniz.

Web Sitesi Paketleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web sitesi paketleri seçerken öncelikle istediklerinizi ve bütçenizi belirlemeniz gerekmektedir. İstekleriniz ve bütçeniz doğru orantılı değilse web sitesi kurulumunun ve tasarımının aşamalı bir iş olduğunu bilmenizde fayda var.

Bizler paketlerimizi oluştururken müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerimizin neye ihtiyaçları olabileceğini düşündük ve paketlerimizi hızlara göre planladık.

Kurumsal bir web sitesi istiyorsanız ve sadece işletmenize telefon aramaları ile müşterilerinizin gelmesini istiyorsanız Adapte Dijital size öncelikli olarak hizmet kalemlerinizi sorar.

Hizmet kalemlerinizi bilmek bizim için neden önemli? Çünkü web sitenizin kaç sayfadan oluşmaya ihtiyacı olduğunu belirliyoruz. Bununla birlikte bütçenize ve hızınıza karar veriyoruz. Web sitesi fiyatları araştırması yaparken en işe yarar hizmetlerden oluşan paketlerimizi ve fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. 

Eğer 20 sayfa hizmet kaleminiz var ve bütçeniz bunu karşılamıyorsa sizden öncelikli hizmetlerinizi belirlemenizi istiyoruz. Böylelikle sizin de bütçenize uygun bir web sitesi paketi ile web sitenizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Geride kalan hizmet paketlerinizi ise geliştirme çalışmalarının içerisine dahil edip dijital pazarlama çalışmalarınızı yaparken bütçelendiriyoruz.

Böylelikle hem işletmeniz için muazzam bir web sitesine sahip oluyor, işinizi dijitale taşıyorsunuz hem de bütçenizi sarsmamış oluyorsunuz.

Kurumsal web sitesi paketleri için bilgilendirme yazımızı da okuyabilirsiniz.

Web Sitesi İçeriği Nedir?
  1. Hizmet İçeriği: İhtiyaçlarınıza uygun hizmetleri sunan bir paket seçin. 📦
  2. Fiyat: Bütçenize uygun bir fiyat aralığında hizmet alabileceğiniz paketler değerlendirin. 💵
  3. Yüksek Performans: Seçtiğiniz paketin, sitenizin hız ve performans ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde olmasına dikkat edin. ⚡
  4. Güvenlik: Güvenlik önlemleri ve SSL sertifikaları gibi güvenlik özellikleri olan paketleri tercih edin. 🔒
  5. Destek Hizmeti: İyi bir müşteri destek hizmeti sunan paketlere yönelin, sorunlarınız çözüme kavuşsun. 📞
  6. Alan Adı ve E-posta: Paket içerisinde alan adı ve e-posta hizmetlerinin olup olmadığına dikkat edin. 🌐
  7. Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli: Kolay kullanılabilir ve işlemlerinizi hızlıca yapabileceğiniz bir kontrol paneli olan paketleri tercih edin. 🖥️
  8. Yedekleme ve Geri Yükleme: Yedekleme ve geri yükleme hizmetlerinin paket içerisinde sunulduğundan emin olun. 🔄
  9. Eklentiler ve Özelleştirme: İhtiyaçlarınıza uygun eklentiler ve özelleştirme seçeneklerinin paket içerisinde yer aldığına dikkat edin. 🔧
  10. İptal ve Para İade Koşulları: İşlemleri sorunsuz ve güvende gerçekleştirebilmek adına paketlerin iptal ve para iade koşullarını önceden inceleyin. 💼

Bu kriterleri göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınıza en uygun web sitesi paketini seçebilir ve başarılı bir site oluşturma süreci yaşayabilirsiniz.

Adapte Dijital ile profesyonel web tasarım fiyatları üzerine bilgiler verdiği yazımızı okuyabilir ve bağ kurabilirsiniz.

Adapte Dijital Web Sitesi Paketlerinin İçeriği Nedir?

Adapte Dijital web sitesi paketlerinin içeriği yalnızca bir web site kurulumundan ibaret değildir. Biz işletmenizin ihtiyacı olabilecek tüm çalışmaları temel düzeyden yüksek düzeye doğru sınıflandırdık.

Sınıflandırmamızla birlikte Web Adagio web sitesi tasarımı paketimizde de dahil olmak üzere web sitenizin kurulumunu ve tüm dijital pazarlama çalışmalarınızı yapıyoruz.

Her web sitesi paketimizin içeriğine dijital pazarlama çalışmalarını dahil ediyoruz. Böylelikle sadece web siteniz kurulmuş olmuyor aynı zamanda tanıtımını yapmanız içinde fırsatınız olmuş oluyor.

Web sitesi paketlerimizin içeriğini; ihtiyacınız olabilecek tüm grafik çalışmaları, içerik çalışmaları, dijital pazarlama çalışmaları, seo çalışmaları ve sosyal medya çalışmaları oluşturuyor.

Hazırlamış olduğumuz her web sitesi paketinde bir işletmenin ihtiyacı olabilecek tüm çalışmaları ekleyerek sadece düzeylerini ve hızlarını değiştirdik. Kurumsal web tasarım ajansı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Web Sitesi Paketkleri Nelerdir?

Adapte Dijital Web Sitesi Paketleri Nelerdir?

Biz web sitesi paketlerimizi oluştururken evrensel olarak kabul görmüş müzik terimlerini tercih ettik. Müzik terimleri ile birlikte hız ve performansa göre bölünmüş paketler elde ettik. Kurumsal web sitesi fiyatları için paketlerimizin hangisi daha çok işinize yarabilir inceleyebilirsiniz.

Esnaf ve mikro ölçekli işletmeler için Web Adagio, küçük ölçekli ve az hizmete sahip işletmeler için Web Andante,  orta ölçekli işletmeler için Web Moderato, büyük ölçekli ve hizmet kalemi yoğun işletmeler için Web Allegro, hızlı dönüşüme ihtiyacı olan temposu yüksek işletmeler için ise Web Presto paketimizi yaptık.

Tüm paketlerimizin içinde bir web sitesinin olmazsa olmazı dijital pazarlama çalışmalarını dahil ettik. Her paketimizde marka ve hizmet bilinirliğini öne çıkartmayı amaçladık.

Bu nedenle bütçenize ve hedefinize uygun web sitesi paketini seçmek Adapte Dijital’de çok kolay!

Sizde işletmenize ve bütçenize uygun web sitesi paketlerimizi seçmek ve kafa karışıklığından kurtulmak için hemen tıklayın.

Detaylı bilgi almak için çekinmeden bizi arayabilirsiniz!

Web & Dijital Hizmetler İçin Soru Cevap
Web Tasarım Ajansı İle Dijital Pazarlama
Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler