Menünüzü Dijitale Taşıyın · Qr Menü

Qr menü ile menünüzü dijital dünyaya taşımak sandığınız kadar karmaşık ve zor değil. Korona virüsün hayatımıza girmesi ile birlikte birçok yenilikle tanıştık.

Pandemi sonrasında restoran ve kafeler neredeyse her alanda olduğu gibi menülerinde de değişikliğe gittiler.

Qr menü sistemi ile karşımıza çıkan birçok restoran ve kafe yaşadıkları kolaylıkları anlatıyor, her yerde bahsediyorlar.

QR Menü Nedir?

Qr menü sistemi müşterilerinizin telefon ya da tabletleri yardımı ile qr kodunu okutup menünüzde gezinmelerini sağlayan bir sistemdir.

Qr kod okutulduktan sonra telefonlarında otomatik açılan bir sayfa ile birlikte müşterilerinizin tüm menünüzü fiziksel olarak değil dijital olarak görme imkanı buluyor.

Pandemi sonrası dönemde alanlara dokunulmaması için alınan tedbirlerden biri olarak karşımıza çıktığını düşünebiliriz.

Bankalar ve diğer teknoloji sistemleri pandemi öncesi dönemde hayatımızı kolaylaştırmak için birçok alanda QR kod sistemine geçiş sağlamıştı.

Restoran ve Kafeler için QR Menü

Restoran ve kafeler için QR menü yapılması birçok ekstra masraftan kurtarıyor. Kalabalık menüsü olan bir restoran düşünün. Et, balık, tavuk, tatlılar, kahveler, çaylar, içecekler için birçok sayfadan oluşan bir menü hazırlatması gerekiyor.

QR kod sistemi restoran ve kafeleri menü baskı işlerinden kurtarıyor.

Baskı olmadığı için dilediğiniz zaman menünüze yeni bir yiyecek ekleyebilir ya da çıkartmak istediğiniz yiyeceği kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

QR Menü

Web Tasarım Ajansı İle Dijital Pazarlama
Web Tasarım Ajansı: Video ve Youtube Odaklı Tasarım
Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler