Dijital Denetim Hizmeti

Dijital Denetim Ajansı

Dijital denetim hizmetlerinde dijital denetçinin genel rolü, kurumsal ihtiyaçları iletmek, çalışanların performansını denetlemek, rehberlik sağlamak, destek sağlamak, gelişim ihtiyaçlarını belirlemek ve her birinin başarılı olması için personel ile kuruluş arasındaki karşılıklı ilişkiyi yönetmektir.

Dijital Denetim Firması 1
Dijital Denetim Firması 2

Danışmanlık

Dijital denetim aşamasında danışmanlık, dijital faaliyetleri, reel ve dijital çevrenin incelenmesi, bilgi toplanması ile yönlendirmeler…

Dijital Denetim Firması 3

Denetmenlik

Dijital denetim, hata veya hile kaynaklı “önemli yanlışlık” risklerini belirlemek, değerlendirmek ve böylece işletmeye kazanç sağlamak…

Dijital Denetim Firması 4

Stratejistlik

Dijital denetiminin temel amacı, dijital faaliyetlerin sonuçlarından ortaya çıkan raporlara göre görüş beyan edebilmek ve stratejiler sunmaktır.

Dijital Denetim Firması 5

Dijital Ajansı ile Denetimcilik

Dijital Denetim Ajansı Hizmetleri

Dijital Denetim Ajansı, denetçi; işletme amaç ve denetim iddiaları üzerine “önemli yanlışlık” risklerinin değerlendirilmesine dayanak oluşturmak ve hata-hile gibi faktörleri tespit etmek amacıyla risk değerlendirme prosedürleri yürütülür.

Dijital Denetim Ajansı Kâr Ettirir

Dijital Denetim Ajansı hizmetlerine ne dersiniz?

Dijital Denetim Ajansı denetimin yapılması, sonuçlarının değerlendirilmesi ve raporlanarak işletme yetkililerine sunulması size oldukça avantaj sağlar.

Sepet
Close Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler
Hemen Bizi Arayın