İkas E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi 1

İkas E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi

İkas, perakende için geliştirilen çok kanallı e-ticaret ve mağazacılık yazılımıdır. İnternet üzerinden satış yaparken İkas’ı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz pazaryerindeki tüm ürünlerinizi birkaç dakika içinde İkas’a aktarabilir, senkronize edebilirsiniz.

Pazaryerlerindeki ürünlerinizin içerik, fiyat ve stok durumlarını İkas üzerinden değiştirebilirsiniz. Yaptığınız tüm değişiklikler saniyeler içerisinde tüm pazaryerlerinde eş zamanlı olarak güncellenir.

İkas Paketlerinin fiyatları 2021 için 3500 TL-7250 TL arasında değişmektedir.

Dijital pazarlama hizmetleri hakkındaki yazımızı kesinlikle okuyun: Dijital Pazarlama Hizmeti İçin Soru ve Cevaplar

e-Fatura şablonunuzu sisteme tanımlayarak istediğiniz bilgileri faturanızın üstüne ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Tasarladığınız e-Faturayı e-posta yoluyla müşterilerinize otomatik olarak gönderip, zaman kazanmanız mümkün.

İkas E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla İkas

E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla İkas

İkas E Ticaret: Ticimax, Ideasoft, T-Soft, Woocommerce, WordPress, Prestashop, Opencart, Shopify ve bir çok E-Ticaret altyapısıyla uyumlu İkas yapılmaktadır.

Ticimax İkas

İkas E Ticarette kullandığınız alt yapısı ile entegre çalışarak tüm stoklarınızı muhasebe programınızdan alır ve tüm siparişleri carilerle birlikte anlık olarak programınıza işler. Ticimax İkas ile siparişleriniz, stok değişimleriniz, fatura tasarımlarınız vs otomatik yapılır.

Ideasoft İkas

Idesoft E Ticaret sisteminizden ürünlerinizi xml İkas ile kolayca dağıtabilirsiniz. Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve birçok pazaryerinde siparişlerinizi, stok değişimlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

T-soft İkas

T-soft üzerinden veya İkas üzerinden düzenlemeler yaparak pazaryerlerinde ürünlerinizi yönetebilirsiniz. Her pazar yerine özel fiyat tanımı yapabilme imkanı, alarmlar vs gibi özellikleri kullanarak satışınızı arttırabilirsiniz. Tüm dijital yönetiminizi Adapte Dijital’den talep edebilirsiniz.

E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla İkas
Pazaryeri & İkas

Pazaryeri & İkas

İkas’a girilen ürünleriniz N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, Trendyol, Çiçeksepeti-Mizu, Epttavm, Zebramo ve Sanalpazara listelenir ve tüm siparişleriniz İkas’dan yönetilir.

Trendyol & İkas

İkas Trendyol İkas sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar. Herhangi bir saatte satılan üründen dolayı yaşanan stok değişiminin aynı anda diğer platformlarda güncellenmesi gerçekleşir.

Amazon & İkas

İkas Amazon İkas’u, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar. Amazon

Hepsiburada & İkas

İkas Hepsiburada, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web Tasarım, E-Ticaret …

E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla İkas
İkas & Muhasebe Programları

Muhasebe Programı & İkas

Muhasebe programları (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Netsis, Nebim, Vega, Dia, Paraşüt, Sentez, Link, Webticari, Nethesap) ile ürün ve siparişlerinizin çift taraflı anlık İkas’u sağlayabilirsiniz.

Akınsoft İkas

Tedarikçi Xml İkas

İkas’ya kendi stoklarınızın dışında tedarikçilerinizin Xml’lerini de tanımlayabilir, pazar yerleri ve sitenizde otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

İkas E Ticaret ve Pazaryeri İkas Paketlerini inceleyebilirsiniz.

Sentos E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
Tamentegre E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
Sepet
Close Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler
Hemen Bizi Arayın