StockMount E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi 1

StockMount E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi

StockMount, e-Ticaret sitelerinde ve mobil uygulamalarda ürün satışı gerçekleştiren satıcılar, günlük rutin işlemlerinin tamamını StockMount ile gerçekleştirebilirler. Ürün listeleme, ürün güncelleme gibi işlemleri StockMount otomatik olarak gerçekleştirirken ürün düzenleme, fatura hazırlama, mesajlaşma gibi işlemler de StockMount yönetim paneliyle tek ekrandan kolayca yapılabilmektedir.

Her ölçekteki online satıcılar için çözümler sunan StockMount, bulut üzerinde çalışan bir yazılım olduğu için her yerden ve internete bağlanabilen her cihazla kullanılabilir. Adapte Dijital ürün ve kategori eşleştirmelerinden tüm diğer işlemleri sizin yerinize yapar. E Ticaret yazılımları ve pazaryeri StockMountsyonları için birlikte çalışabilir.

Dijital pazarlama ajansı olan Adapte Dijital’in hizmetlerinden yararlanın: Dijital Pazarlama Hizmeti

StockMount StockMountsyon Paketlerinin fiyatları 2021 için 3500 TL-7250 TL arasında değişmektedir.

StockMount kullanıcıları sisteme yükledikleri ürün veya ürünleri tüm platformlarda belirledikleri koşullarla satışa çıkarabilir. Ürün listeleri birden fazla yolla StockMount’a yüklenebilir. Yüklenecek ürün dosyası e-Ticaret sitesinden, Erp veya Muhasebe programından veya tedarikçinin yayınlayacağı bir kaynaktan alınabilir. Ürün listesini kendi oluşturan kullanıcılar, bu dosyayı excel formatında hazırlayıp StockMount’a ekleyebileceği gibi sisteme elle de ürün girişi yapabilirler.

E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla StockMount

StockMount E Ticaret: Ticimax, Ideasoft, T-Soft, Woocommerce, WordPress, Prestashop, Opencart, Shopify ve bir çok E-Ticaret altyapısıyla uyumlu StockMount yapılmaktadır.

E ticaret sitesi ve sistem kurulumu için soru cevap yazımızı okuyun: E Ticaret Sitesi Tasarımı, Fiyatları, Soru ve Cevapları

StockMount E-Ticaret Yazılımı
E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla StockMount

Ticimax StockMount

StockMount E Ticaret StockMount, kullandığınız alt yapısı ile entegre çalışarak tüm stoklarınızı muhasebe programınızdan alır ve tüm siparişleri carilerle birlikte anlık olarak programınıza işler. Ticimax StockMount ile siparişleriniz, stok değişimleriniz, fatura tasarımlarınız vs otomatik yapılır.

Ideasoft StockMount

Idesoft E Ticaret sisteminizden ürünlerinizi xml StockMount ile kolayca dağıtabilirsiniz. Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve birçok pazaryerinde siparişlerinizi, stok değişimlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

T-soft StockMount

T-soft üzerinden veya StockMount üzerinden düzenlemeler yaparak pazaryerlerinde ürünlerinizi yönetebilirsiniz. Her pazar yerine özel fiyat tanımı yapabilme imkanı, alarmlar vs gibi özellikleri kullanarak satışınızı arttırabilirsiniz. Tüm dijital yönetiminizi Adapte Dijital’den talep edebilirsiniz.

Google Ads ve Seo
StockMount ve Pazaryeri

Pazaryeri StockMount

StockMount’a girilen ürünleriniz N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, Trendyol, Çiçeksepeti-Mizu, Epttavm, Zebramo ve Sanalpazara listelenir ve tüm siparişleriniz StockMount’dan yönetilir.

E ticaret hizmetleri için paketlerimizi inceleyin: E Ticaret sitesi paketleri

Trendyol StockMount Entegrasyonu

StockMount Trendyol StockMount sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar. Herhangi bir saatte satılan üründen dolayı yaşanan stok değişiminin aynı anda diğer platformlarda güncellenmesi gerçekleşir.

Amazon StockMount

StockMount Amazon StockMount’u, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar.

Hepsiburada StockMount

StockMount Hepsiburada, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web TasarımE-Ticaret …

 StockMount
StockMount Muhasebe Programı

Muhasebe Programı StockMount

Muhasebe programları (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Netsis, Nebim, Vega, Dia, Paraşüt, Sentez, Link, Webticari, Nethesap) ile ürün ve siparişlerinizin çift taraflı anlık StockMount’u sağlayabilirsiniz.

Akınsoft StockMount

Tedarikçi Xml StockMount

StockMount’ya kendi stoklarınızın dışında tedarikçilerinizin Xml’lerini de tanımlayabilir, pazar yerleri ve sitenizde otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

StockMount E Ticaret ve Pazaryeri StockMount Paketlerini inceleyebilirsiniz.

Wix Stores E-Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
Sentos E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Kapalı Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler