Entegra E Ticaret

Entegra E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi

Entegra E Ticaret Entegrasyon ve diğer entegrasyon ihtiyaçlarını 10 yılı aşkın süredir en iyi şekilde gideren firmadır. Entegra, E-ticaret siteleri ve diğer internet satış platformları üzerinden (Gittigidiyor, N11, Sanalpazar, Hepsiburada Fiyat Karşılaştırma Siteleri vb.) satış yapan firmaların yaşadıkları kronik stok, fiyat, toplu ürün aktarımları, gelen siparişlerin manuel işlenmesini sağlar.

Entegra E Ticaret Entegrasyonu ve diğer işlemlerini eğitimler ve destek talebi oluşturarak çözebilirsiniz. Adapte Dijital ürün ve kategori eşleştirmelerinden tüm diğer işlemleri sizin yerinize yapar. E Ticaret yazılımları ve pazaryeri entegrasyonları için birlikte çalışabiliriz.

Entegra Entegrasyon Paketlerinin fiyatları 2021 için 3500 TL-7250 TL arasında değişmektedir.

E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla Entegrasyonlar

Entegra E Ticaret: Ticimax, Ideasoft, T-Soft, Woocommerce, WordPress, Prestashop, Opencart, Shopify ve bir çok E-Ticaret altyapısıyla uyumlu entegrasyonu yapılmaktadır.

Ticimax Entegrasyonu

Entegra E Ticaret Entegrasyonu, kullandığınız Ticimax alt yapısı ile entegre çalışarak tüm stoklarınızı muhasebe programınızdan alır ve tüm siparişleri carilerle birlikte anlık olarak programınıza işler. Ticimax Entegra entegrasyonu ile siparişleriniz, stok değişimleriniz, fatura tasarımlarınız vs otomatik yapılır.

Ideasoft Entegrasyonu

Idesoft E Ticaret sisteminizden ürünlerinizi xml entegrasyonu ile kolayca dağıtabilirsiniz. Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve bir çok pazaryerinde siparişlerinizi, stok değişimlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

T-soft Entegrasyonu

T-soft üzerinden veya Entegra üzerinden düzenlemeler yaparak pazaryerlerinde ürünlerinizi yönetebilirsiniz. Her pazar yerine özel fiyat tanımı yapabilme imkanı, alarmlar vs gibi özellikleri kullanarak satışınızı arttırabilirsiniz. Tüm dijital yönetiminizi Adapte Dijital’den talep edebilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Entegra’ya girilen ürünleriniz N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, Trendyol, Çiçeksepeti-Mizu, Epttavm, Zebramo ve Sanalpazara listelenir ve tüm siparişleriniz Entegra’dan yönetilir.

Trendyol Entegrasyonu

Entegra Trendyol Entegrasyonu, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar. herhangi bir saatte satılan üründen dolayı yaşanan stok değişiminin aynı anda diğer platformlarda güncellenmesi gerçekleşir.

Amazon Entegrasyonu

Entegra Amazon Entegrasyonu, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar.

Hepsiburada Entegrasyonu

Entegra Hepsiburada Entegrasyonu, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web TasarımE-Ticaret …

Muhasebe Programı Entegrasyonları

Muhasebe programları (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Netsis, Nebim, Vega, Dia, Paraşüt, Sentez, Link, Webticari, Nethesap) ile ürün ve siparişlerinizin çift taraflı anlık entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Akınsoft Entegras Entegrasyonu

Tedarikçi Xml Entegrasyonları

Entegra’ya kendi stoklarınızın dışında tedarikçilerinizin Xml’lerini de tanımlayabilir, pazar yerleri ve sitenizde otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Entegra E Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu Paketlerini inceleyebilirsiniz.

IdeaSoft E Ticaret Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
Bizim Hesap Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu
Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler