Propars E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi 1

Propars E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi

Propars E-Ticaret & Pazaryeri

Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmelere zaman ve para tasarrufu sağlar. Stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi sahip olduğu pek çok özellik sayesinde, işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilir.

Propars Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Banka ve kasa hareketlerinizi görüntüleyerek düzenleyebilirsiniz.

Propars Paketlerinin fiyatları 2021 için 3500 TL-7250 TL arasında değişmektedir.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web TasarımE-Ticaret …

Propars E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
E Ticaret Sitesi Yazılımları

E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla Propars

Propars E Ticaret: Ticimax, Ideasoft, T-Soft, Woocommerce, WordPress, Prestashop, Opencart, Shopify ve bir çok E-Ticaret altyapısıyla uyumlu Propars yapılmaktadır.

E ticaret sitesi ve sistem kurulumu için paketlerimizi kullanın: E ticaret sitesi paketleri

Ticimax Propars

Propars E Ticarette kullandığınız alt yapısı ile entegre çalışarak tüm stoklarınızı muhasebe programınızdan alır ve tüm siparişleri carilerle birlikte anlık olarak programınıza işler. Ticimax Propars ile siparişleriniz, stok değişimleriniz, fatura tasarımlarınız vs otomatik yapılır.

Ideasoft Propars

Idesoft E Ticaret sisteminizden ürünlerinizi xml Propars ile kolayca dağıtabilirsiniz. Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve birçok pazaryerinde siparişlerinizi, stok değişimlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

T-soft Propars

T-soft üzerinden veya Propars üzerinden düzenlemeler yaparak pazaryerlerinde ürünlerinizi yönetebilirsiniz. Her pazar yerine özel fiyat tanımı yapabilme imkanı, alarmlar vs gibi özellikleri kullanarak satışınızı arttırabilirsiniz. Tüm dijital yönetiminizi Adapte Dijital’den talep edebilirsiniz.

Pazaryeri Propars

Propars’a girilen ürünleriniz N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, Trendyol, Çiçeksepeti-Mizu, Epttavm, Zebramo ve Sanalpazara listelenir ve tüm siparişleriniz Propars’dan yönetilir.

Trendyol Propars

Propars Trendyol Propars sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar. Herhangi bir saatte satılan üründen dolayı yaşanan stok değişiminin aynı anda diğer platformlarda güncellenmesi gerçekleşir.

Propars E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
Pazaryeri Propars

Amazon Propars

Propars Amazon Propars’u, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar.

Hepsiburada Propars

Propars Hepsiburada, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web Tasarım, E-Ticaret …

Muhasebe Programı Propars

Muhasebe programları (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Netsis, Nebim, Vega, Dia, Paraşüt, Sentez, Link, Webticari, Nethesap) ile ürün ve siparişlerinizin çift taraflı anlık Propars’u sağlayabilirsiniz.

Akınsoft Propars

Tedarikçi Xml Propars

Propars’ya kendi stoklarınızın dışında tedarikçilerinizin Xml’lerini de tanımlayabilir, pazar yerleri ve sitenizde otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Propars E Ticaret ve Pazaryeri Propars Paketlerini inceleyebilirsiniz: Propars

Paraşüt Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyon
Shopify E Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
Sepet
Close Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler
Hemen Bizi Arayın