Tamentegre E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi 1

Tamentegre E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi

Tamentegre, 2002 yılında bilgisayar tamir ederek meslek hayatlarına başlamış ve 2004 yılından itibaren yazılımla devam etmişlerdir. Kolay yönetilebilir yazılımlar, arama motoru dostu projelerle yollarına devam ediyorlar. Pazaryerleri, e-ticaret paketleri ve muhasebe yazılımlarınızı entegre bir şekilde yönetmeniz için çalışmalarda bulunuyorlar.

Pazaryerlerindeki ürünlerinizin içerik, fiyat ve stok durumlarını Tamentegre üzerinden değiştirebilirsiniz. Tamentegre Ön Muhasebe Modülü ile artık ön muhasebe uygulamalarında ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok işlemi yapabilirsiniz, Müşterilerinizi ekleyebilir ya da düzenleyebilirsiniz, müşterilerinizi manuel olarak ekleyebilirsiniz.

Dijital pazarlama hizmeti için okuyun

Gider kayıtlarınızı yönetebilir, borç ve alacaklarınızı görüntüleyebilir, banka ve kasa hareketlerinizi görüntüleyerek düzenleyebilirsiniz.

Tamentegre Paketlerinin fiyatları 2021 için 3500 TL-7250 TL arasında değişmektedir.

Güçlü Altyapı, gelişmiş destek sistemleri, etkileyici tasarımlar, kullanıcı odaklı çözümler üretebilirsiniz.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web Tasarım, E-Ticaret

TamEntegre E-Ticaret
E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla Tamentegre

E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla Tamentegre

Tamentegre E Ticaret: Ticimax, Ideasoft, T-Soft, Woocommerce, WordPress, Prestashop, Opencart, Shopify ve bir çok E-Ticaret altyapısıyla uyumlu Tamentegre yapılmaktadır.

Ticimax Tamentegre

Tamentegre E Ticarette kullandığınız alt yapısı ile entegre çalışarak tüm stoklarınızı muhasebe programınızdan alır ve tüm siparişleri carilerle birlikte anlık olarak programınıza işler. Ticimax Tamentegre ile siparişleriniz, stok değişimleriniz, fatura tasarımlarınız vs otomatik yapılır.

Ideasoft Tamentegre

Idesoft E Ticaret sisteminizden ürünlerinizi xml Tamentegre ile kolayca dağıtabilirsiniz. Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve birçok pazaryerinde siparişlerinizi, stok değişimlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

TamEntegre E-Ticaret
E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla Tamentegre

T-soft Tamentegre

T-soft üzerinden veya Tamentegre üzerinden düzenlemeler yaparak pazaryerlerinde ürünlerinizi yönetebilirsiniz. Her pazar yerine özel fiyat tanımı yapabilme imkanı, alarmlar vs gibi özellikleri kullanarak satışınızı arttırabilirsiniz. Tüm dijital yönetiminizi Adapte Dijital’den talep edebilirsiniz.

Pazaryeri Tamentegre

Tamentegre’a girilen ürünleriniz N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, Trendyol, Çiçeksepeti-Mizu, Epttavm, Zebramo ve Sanalpazara listelenir ve tüm siparişleriniz Tamentegre’dan yönetilir.

Trendyol Tamentegre

Tamentegre Trendyol Tamentegre sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar. Herhangi bir saatte satılan üründen dolayı yaşanan stok değişiminin aynı anda diğer platformlarda güncellenmesi gerçekleşir.

Trendyol giriş için tıklayın.

E Ticaret Sitesi Yazılımlarıyla Tamentegre
Pazaryerleri Tamentegre

Amazon Tamentegre

Tamentegre Amazon Tamentegre’u, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar.

Hepsiburada Tamentegre

Tamentegre Hepsiburada, sitenizde veya muhasebe programınızda bulunan ürünlerinizi göndermeyi ve yönetmeyi size sağlar.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web Tasarım, E-Ticaret …

Muhasebe Programı Tamentegre

Muhasebe programları (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Netsis, Nebim, Vega, Dia, Paraşüt, Sentez, Link, Webticari, Nethesap) ile ürün ve siparişlerinizin çift taraflı anlık Tamentegre’u sağlayabilirsiniz.

Akınsoft Tamentegre

Tedarikçi Xml Tamentegre

Tamentegre’ya kendi stoklarınızın dışında tedarikçilerinizin Xml’lerini de tanımlayabilir, pazar yerleri ve sitenizde otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Tamentegre E Ticaret ve Pazaryeri Tamentegre Paketlerini inceleyebilirsiniz.

İkas E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
E Ticaret Sitesi Kurulum ve Tasarım Fiyatları
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.