Logo Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu 1

Logo Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu

Logo Muhasebe Programı, 1 Ocak 1994 tarihinden itibaren yürürlüğe konan tek düzen hesap planına uygun olarak çalışıyor. Muhasebe programları, muhasebe bölümünün yaptığı her şeyi dijital ortamda yapar. Tek düzen hesap planındaki hesapların takibi, muhasebe programının temel görevidir.

Borç hesapları ve alacaklar ile ilgilenir, gelirleri, borçları ve varlıkları belirli bir zaman diliminde gösterir. Müşterilerinize fatura düzenlemenize yardımcı olur. Faturalarla toplam satışı izler. Eldeki belgeleri öncekilerle karşılaştırır ve size bütçe oluşturmada yardımcı olur. Genel raporlar hazırlamanın yanı sıra vergi yönetimine de dikkat eder.

İş hacimlerinin sürekli artması, işletmelerin muhasebe işlemlerinde sağlıklı veri girişleri ve takibini sağlayabilmeleri için bilgisayarlardan destek almaları zorunlu hale gelmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile de muhasebe programları ortaya çıkmıştır.

Logo Muhasebe Programı
Logo Muhasebe Entegrasyonu

Logo Muhasebe Programı ile E-Fatura Entegrasyonu

Logo Muhasebe Entegrasyonu, hemen e-fatura entegrasyonunu yapmanızı sağlar. Vakit kaybetmeden ister masaüstü bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan elektronik faturalarınızı kesmeye başlayabilirsiniz.

Logo e-fatura entegrasyonu sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak e-fatura oluşturabilir, elektronik faturalarınızı dijital ortamda muhafaza edebilir ve raporlama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler ve Entegrasyonlar

Logo E Ticaret sitelerine tam entegre olarak çalışır, sisteme siparişleri otomatik aktarır. Logo E-Ticaret Entegrasyonu sayesinde N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, Amazon, WooCommerce, OpenCart, ePtt AVM, Trendyol, WHMCS, Farmazon, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe vb. sitelerdeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize yollayabilirsiniz.

Logo Muhasebe Programı
Pazaryeri ve Logo Kullanımı

Trendyol Logo Entegrasyonu

Logo ile Trendyol’da geçekleştirdiğiniz satış operasyonlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz. Trendyol siparişlerinizi kontrol eder, ofis veya herhangi bir yerden mobil olarak kolayca fatura oluşturabilirsiniz.

Amazon Logo Entegrasyonu

Amazon Türkiye’de çok görünmüyor gibi olsa da dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok yer tutacaktır. Logo ile Amazon’da siparişlerinizi kolayca takip edip faturalandırabilirsiniz.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web Tasarım, E-Ticaret …

Logo Muhasebe Programı Özellikleri

Logo Gelir Gider Takip Programı ile işletmenizin nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz. Logo muhasebe programı bir çok programa nazaran daha eşsiz ve inceliklidir. Uzun senelerin vermiş olduğu tecrübe ile destekte başarılıdır.

Logo İle Gelir Gider Takibi

Gelirler-Giderler

E-faturalarınızı sistemden görüntüleyerek gelirlerinizi, giderlerinizi ve işletmenizin nakit akışını güncel olarak takip edebilirsiniz.

Personel Satış Takibi

Tüm çalışanları sisteme kaydedebilir ve çalışanlarınızın yaptığı satışları tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

Masraf Yönetimi

Çalışanlarınızın şirket adına yaptığı harcamaları sisteme kolaylıkla ekleyerek nereye ne kadar harcama yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.

Kasa Takibi

Tüm kasalarınızdaki para giriş çıkışlarını sistemden kontrol edebilirsiniz.

Banka Takibi ve Entegrasyonu

Çok sayıda banka ile işbirliği yaparak rakiplerine fark atan Logo ile tüm banka işlemleriniz otomatik olarak programa aktarılır. Banka hareketleri doğrultusunda hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Banka hesaplarındaki tüm hareketlerinizi tek ekranda görüntüleyebilir, dilediğiniz an güncel ya da geçmişe yönelik hareketleri kontrol edebilirsiniz.

Logo İle Cari Hesap Takibi

Müşteri/Tedarikçi Takibi ve Yönetimi

Online ön muhasebe programı Bizim Hesap’ın cari hesap takip programı sayesinde müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. İstediğiniz an ve istediğiniz yerden bakiyesi olan müşteri ve tedarikçi bilgilerini listeleyebilirsiniz. Müşteri ve tedarikçi özelinde bakiye kontrolü yapabilirsiniz.

Otomatik Güncelleme

Logo Ön Muhasebe Programı’nı kullanıyorsanız; e-faturanızı oluşturduğunuz anda cari hesabınız otomatik olarak güncellenir. Her işlem için ayrı bir güncelleme yapmanıza gerek kalmaz.

Online, Hızlı Mutabakat

Müşteri ve tedarikçinize tek tıkla mutabakat mektubu gönderebilirsiniz.

Çek, Senet ve Nakit Girişi

Cari hesaplarınıza ödeme ve tahsilatlarınızı nakit, çek ve senet seçenekleriyle kaydedebilirsiniz.

Online E-Tahsilat Entegrasyonu

Online Ön Muhasebe Raporlama Programı

Logo Muhasebe Programı Avantajları

Logo Muhasebe Programı’nın ücretsiz bir çok avantajlı özelliği vardır. Kargo, sanal pos, e-fatura, e ticaret, sınırsız kullanıcı ve diğer avantajları Bizim Hesap’ı tercih edilir yapıyor.

Ücretsiz Kargo Entegrasyonu

Ücretsiz Sanal Pos

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Sınırsız Kullanıcı Özelliği

Logo hakkında daha fazla bilgi sitesinden bulabilirsiniz, tıklayın: Logo Muhasebe

Prestashop E-Ticaret Sitesi Yazılımı İçin Web Sitesi Çalışmaları
Nebim Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu
Sepet
Close Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler
Hemen Bizi Arayın