Bizim Hesap Muhasebe Programı

Bizim Hesap Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu

Bizim Hesap Muhasebe Programı, e ticaret işletmelerine ve KOBİ’lere başta ön muhasebe olmak üzere hayatlarını kolaylaştıracak hizmetleri, ulaşılabilir ücretlerle sunma hedefiyle 2013 yılında kuruldu. 2018’de Fiba Holding’in yatırım ve finansal teknoloji girişimi Finberg’den yatırım alan Bizim Hesap, yarının ihtiyaçlarına teknolojik çözümler üretmeye devam ediyor.

Bizim Hesap muhasebe programı: e fatura entegrasyonu, e ticaret entegrasyonları, kolay gelir, gider ve cari takibi, e-tahsilat entegrasyonu, takip raporları yapabilmenizi sağlıyor.

E ticaret sistem yönetimini birlikte yapabiliriz: Esite paketleri

E-Fatura Entegrasyonu

Bizim Hesap Muhasebe Entegrasyonu, hemen e-fatura entegrasyonunu yapmanızı sağlar. Vakit kaybetmeden ister masaüstü bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan elektronik faturalarınızı kesmeye başlayabilirsiniz. Bizim Hesap’ta her bir e-faturanın maliyeti sadece 12 kuruştur.

Bizim Hesap e-fatura entegrasyonu sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak e-fatura oluşturabilir, elektronik faturalarınızı dijital ortamda muhafaza edebilir ve raporlama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler ve Entegrasyonlar

Bizim Hesap E Ticaret sitelerine tam entegre olarak çalışır, sisteme siparişleri otomatik aktarır. Bizim Hesap E-Ticaret Entegrasyonu sayesinde N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, Amazon, WooCommerce, OpenCart, ePttAVM, Trendyol, WHMCS, Farmazon, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe vb. sitelerdeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize yollayabilirsiniz.

BizimHesap Muhasebe
Bizim Hesap Muhasebe Programı Trendyol Entegrasyon

Trendyol Bizim Hesap Entegrasyonu

Bizim Hesap ile Trendyol’da geçekleştirdiğiniz satış operasyonlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz. Trednyol siparişlerinizi kontrol eder, ofis veya herhangi bir yerden mobil olarak kolayca fatura oluşturabilirsiniz.

Amazon Bizim Hesap Entegrasyonu

Amazon Türkiye’de çok görünmüyor gibi olsa da dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok yer tutacaktır. Bizim Hesap ile Amazon’da siparişlerinizi kolayca takip edip faturalandırabilirsiniz.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web TasarımE-Ticaret …

Bizim Hesap Muhasebe Programı Özellikleri

Bizim Hesap Gelir Gider Takip Programı ile işletmenizin nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bizim Hesap e ticaret firmalarının çok tercih ettiği gelişmekte olan iyi bir yazılımdır.

Bizim Hesap İle Gelir Gider Takibi

Gelirler-Giderler

E-faturalarınızı sistemden görüntüleyerek gelirlerinizi, giderlerinizi ve işletmenizin nakit akışını güncel olarak takip edebilirsiniz.

Personel Satış Takibi

Tüm çalışanları sisteme kaydedebilir ve çalışanlarınızın yaptığı satışları tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

Masraf Yönetimi

Çalışanlarınızın şirket adına yaptığı harcamaları sisteme kolaylıkla ekleyerek nereye ne kadar harcama yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.

Kasa Takibi

Tüm kasalarınızdaki para giriş çıkışlarını sistemden kontrol edebilirsiniz.

Banka Takibi ve Entegrasyonu

Çok sayıda banka ile işbirliği yaparak rakiplerine fark atan Bizim Hesap ile tüm banka işlemleriniz otomatik olarak programa aktarılır. Banka hareketleri doğrultusunda hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Banka hesaplarındaki tüm hareketlerinizi tek ekranda görüntüleyebilir, dilediğiniz an güncel ya da geçmişe yönelik hareketleri kontrol edebilirsiniz.

Bizim Hesap İle Cari Hesap Takibi

Müşteri/Tedarikçi Takibi ve Yönetimi

Online ön muhasebe programı Bizim Hesap’ın cari hesap takip programı sayesinde müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. İstediğiniz an ve istediğiniz yerden bakiyesi olan müşteri ve tedarikçi bilgilerini listeleyebilirsiniz. Müşteri ve tedarikçi özelinde bakiye kontrolü yapabilirsiniz.

Otomatik Güncelleme

Bizim Hesap Ön Muhasebe Programı’nı kullanıyorsanız; e-faturanızı oluşturduğunuz anda cari hesabınız otomatik olarak güncellenir. Her işlem için ayrı bir güncelleme yapmanıza gerek kalmaz.

Otomatik Hatırlatmalar

Bizim Hesap, zamanı gelen tahsilat ve ödemeleriniz için otomatik hatırlatma yapar. Dilerseniz program üzerinden vadesi yaklaşan tahsilatlarınız için müşteri ve tedarikçinize hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz.

Online, Hızlı Mutabakat

Müşteri ve tedarikçinize tek tıkla mutabakat mektubu gönderebilirsiniz.

Çek, Senet ve Nakit Girişi

Cari hesaplarınıza ödeme ve tahsilatlarınızı nakit, çek ve senet seçenekleriyle kaydedebilirsiniz.

Online E-Tahsilat Entegrasyonu

Bizim Hesap online e tahsilat entegrasyonu için bilgi alın.

Online Ön Muhasebe Raporlama Programı

Bizim Hesap Muhasebe Programı Avantajları

Bizim Hesap Muhasebe Programı’nın ücretsiz bir çok avantajlı özelliği vardır. Kargo, sanal pos, e-fatura, e ticaret, sınırsız kullanıcı ve diğer avantajları Bizim Hesap’ı tercih edilir yapıyor.

Ücretsiz Kargo Entegrasyonu

Ücretsiz Sanal Pos

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Sınırsız Kullanıcı Özelliği

Bizim Hesap hakkında daha fazla bilgi sitesinden bulabilirsiniz. Bizim Hesap
 
Entegra E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
Profesyonel-Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Fiyatları
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Kapalı Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler