AkınSoft Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu 1

AkınSoft Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu

AkınSoft Muhasebe Programı: e fatura entegrasyonu, e ticaret entegrasyonları, kolay gelir, gider ve cari takibi, e-tahsilat entegrasyonu, takip raporları yapabilmenizi sağlıyor. AkınSoft, Wolvox ERP, Ön muhasebe, Genel muhasebe, Personel Yönetimi, Mali müşavirler için çözümleri bulundurmaktadır.

Ön muhasebe programlarıyla müşterileri, stokları, çek- senet işlemlerini, banka hesapları vb. işlemleri kayıt altına alarak dilediğiniz anda raporlara ulaşmanıza yardımcı oluyor. Akınsoft Muhasebe Programı ile hesap planı, açılış, tahsil, tediye, mahsup, kapanış fişi oluşturabilir, hesap durumları, mizan raporları, bilanço kayıtlarını raporlayabilirsiniz.

Dijital pazarlama hizmeti hakkında tüm sorularınızın cevabı bu yazımızda, lütfen okuyun.

AkınSoft Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu
AkınSoft E-Ticaret Entegrasyonu

E-Fatura Entegrasyonu

AkınSoft Muhasebe Entegrasyonu, hemen e-fatura entegrasyonunu yapmanızı sağlar. Vakit kaybetmeden ister masaüstü bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan elektronik faturalarınızı kesmeye başlayabilirsiniz. Bizim Hesap’ta her bir e-faturanın maliyeti sadece 12 kuruştur.

AkınSoft e-fatura entegrasyonu sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak e-fatura oluşturabilir, elektronik faturalarınızı dijital ortamda muhafaza edebilir ve raporlama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler ve Entegrasyonlar
AkınSoft E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler

E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler ve Entegrasyonlar

AkınSoft E Ticaret sitelerine tam entegre olarak çalışır, sisteme siparişleri otomatik aktarır. AkınSoft E-Ticaret Entegrasyonu sayesinde N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, ePttAVM, Trendyol, Amazon, Farmazon, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe vb. pazaryeri ve sitelerde yer alın.

WooCommerce, OpenCart,  WHMCS altyapılı sitelerdeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize yollayabilirsiniz. Entegrasyon çözümleri için bizimle çalışabilirsiniz.

E ticaret sitesi ve sistemini bu paketlerimiz ile yönetebilirsiniz.

Trendyol AkınSoft Entegrasyonu

AkınSoft ile Trendyol’da geçekleştirdiğiniz satış operasyonlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz. Trendyol siparişlerinizi kontrol eder, ofis veya herhangi bir yerden mobil olarak kolayca fatura oluşturabilirsiniz.

Amazon AkınSoft Entegrasyonu

Amazon Türkiye’de çok görünmüyor gibi olsa da dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok yer tutacaktır. AkınSoft ile Amazon’da siparişlerinizi kolayca takip edip faturalandırabilirsiniz.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web Tasarım, E-Ticaret …

E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler ve Entegrasyonlar
AkınSoft Pazaryeri Çözümleri

AkınSoft Muhasebe Programı Özellikleri

AkınSoft Gelir Gider Takip Programı ile işletmenizin nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz.

AkınSoft İle Gelir Gider Takibi

Gelirler-Giderler

E-faturalarınızı sistemden görüntüleyerek gelirlerinizi, giderlerinizi ve işletmenizin nakit akışını güncel olarak takip edebilirsiniz.

Personel Satış Takibi

Tüm çalışanları sisteme kaydedebilir ve çalışanlarınızın yaptığı satışları tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

Masraf Yönetimi

Çalışanlarınızın şirket adına yaptığı harcamaları sisteme kolaylıkla ekleyerek nereye ne kadar harcama yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.

Kasa Takibi

Tüm kasalarınızdaki para giriş çıkışlarını sistemden kontrol edebilirsiniz.

Banka Takibi ve Entegrasyonu

Çok sayıda banka ile işbirliği yaparak rakiplerine fark atan AkınSoft ile tüm banka işlemleriniz otomatik olarak programa aktarılır. Banka hareketleri doğrultusunda hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Banka hesaplarındaki tüm hareketlerinizi tek ekranda görüntüleyebilir, dilediğiniz an güncel ya da geçmişe yönelik hareketleri kontrol edebilirsiniz.

AkınSoft İle Cari Hesap Takibi

Müşteri/Tedarikçi Takibi ve Yönetimi

Online ön muhasebe programı Bizim Hesap’ın cari hesap takip programı sayesinde müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. İstediğiniz an ve istediğiniz yerden bakiyesi olan müşteri ve tedarikçi bilgilerini listeleyebilirsiniz. Müşteri ve tedarikçi özelinde bakiye kontrolü yapabilirsiniz.

Otomatik Güncelleme

AkınSoft Ön Muhasebe Programı’nı kullanıyorsanız; e-faturanızı oluşturduğunuz anda cari hesabınız otomatik olarak güncellenir. Her işlem için ayrı bir güncelleme yapmanıza gerek kalmaz.

Otomatik Hatırlatmalar

Bizim Hesap, zamanı gelen tahsilat ve ödemeleriniz için otomatik hatırlatma yapar. Dilerseniz program üzerinden vadesi yaklaşan tahsilatlarınız için müşteri ve tedarikçinize hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz.

Online, Hızlı Mutabakat

Müşteri ve tedarikçinize tek tıkla mutabakat mektubu gönderebilirsiniz.

Çek, Senet ve Nakit Girişi

Cari hesaplarınıza ödeme ve tahsilatlarınızı nakit, çek ve senet seçenekleriyle kaydedebilirsiniz.

Online E-Tahsilat Entegrasyonu

Online Ön Muhasebe Raporlama Programı

AkınSoft Muhasebe Programı Avantajları

AkınSoft Muhasebe Programı’nın ücretsiz bir çok avantajlı özelliği vardır. Kargo, sanal pos, e-fatura, e ticaret, sınırsız kullanıcı ve diğer avantajları Bizim Hesap’ı tercih edilir yapıyor.

Ücretsiz Kargo Entegrasyonu

Ücretsiz Sanal Pos

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Sınırsız Kullanıcı Özelliği

AkınSoft için bilgi ve hemen destek için çözüm ortağımızı inceleyin: Sbs Teknoloji

Nebim Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu
Paraşüt Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyon
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Kapalı Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler