Paraşüt Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyon 1

Paraşüt Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyon

Paraşüt muhasebe programı: e fatura entegrasyonu, e ticaret entegrasyonları, kolay gelir, gider ve cari takibi, e-tahsilat entegrasyonu, takip raporları yapabilmenizi sağlıyor.

Ön muhasebe programlarından farklı olarak Paraşüt web tabanlı (online) bir programdır. Paraşüt’e girdiğiniz finansal verileriniz bulutta saklanır ve düzenli olarak yedeklenir. Bu sayede internet erişiminiz olan her yerden finansal verilerinize ulaşabilirsiniz. Paraşüt hesabınıza dizüstü veya masaüstü bilgisayar, tablet veya cep telefonunuzdan web tarayıcısı yoluyla giriş yapabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefon uygulamalarımızı (iOS ve Android) cep telefonunuza veya tabletinize indirip finansal verilerinizi bulunduğunuz her yerden mobil olarak kontrol edip yönetebilirsiniz.

Paraşüt Muhasebe Programı, Gelir ve giderlerinizi, cari hesaplarınızı, nakit akışınızı ve stoklarınızı takip edebilir, işletmeniz için hayati önem taşıyan raporlara (KDV raporu, satışlar raporu, karlılık raporu, stoktaki ürünler raporu vb.) kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olur.

Dijital pazarlama hizmeti için ajans arıyorsanız yazımızı okuyun.

Paraşüt Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyon
E-Fatura Entegrasyonu

E-Fatura Entegrasyonu

Paraşüt Muhasebe Entegrasyonu, hemen e-fatura entegrasyonunu yapmanızı sağlar. Vakit kaybetmeden ister masaüstü bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan elektronik faturalarınızı kesmeye başlayabilirsiniz.

Paraşüt e-fatura entegrasyonu sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak e-fatura oluşturabilir, elektronik faturalarınızı dijital ortamda muhafaza edebilir ve raporlama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler ve Entegrasyonlar

Paraşüt  E Ticaret sitelerine tam entegre olarak çalışır, sisteme siparişleri otomatik aktarır. Paraşüt E-Ticaret Entegrasyonu sayesinde N11, N11pro, GittiGidiyor, Hepsiburada, Amazon, WooCommerce, OpenCart, ePttAVM, Trendyol, WHMCS, Farmazon, AliExpress, ÇiçekSepeti, Akakçe vb. sitelerdeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize yollayabilirsiniz.

E-Ticaret entegrasyonu, e-ticaret satışlarınızı gerçekleştirdiğinizi Pazaryeri veya e-ticaret sitenizin farklı sistemler ile uyumlu bir şekilde çalışmasını ve uygulamalar arasındaki veri akışını sağlayan bağlantıdır.

E Ticaret sitesi ve sistemi kurmak için bu paketlerimizden yararlanabilirsiniz: E Ticaret paketleri

Trendyol Paraşüt Entegrasyonu

Paraşüt ile Trendyol’da geçekleştirdiğiniz satış operasyonlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz. Trendyol siparişlerinizi kontrol eder, ofis veya herhangi bir yerden mobil olarak kolayca fatura oluşturabilirsiniz.

Amazon Paraşüt Entegrasyonu

Amazon Türkiye’de çok görünmüyor gibi olsa da dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok yer tutacaktır. Paraşüt ile Amazon’da siparişlerinizi kolayca takip edip faturalandırabilirsiniz.

Web tasarım ve e ticaret hizmetlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz: Web TasarımE-Ticaret …

Paraşüt Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyon
Paraşüt Muhasebe Programı Özellikleri

Paraşüt Muhasebe Programı Özellikleri

Paraşüt Gelir Gider Takip Programı ile işletmenizin nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Paraşüt İle Gelir Gider Takibi

Gelirler-Giderler

E-faturalarınızı sistemden görüntüleyerek gelirlerinizi, giderlerinizi ve işletmenizin nakit akışını güncel olarak takip edebilirsiniz.

Personel Satış Takibi

Tüm çalışanları sisteme kaydedebilir ve çalışanlarınızın yaptığı satışları tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

Masraf Yönetimi

Çalışanlarınızın şirket adına yaptığı harcamaları sisteme kolaylıkla ekleyerek nereye ne kadar harcama yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.

Kasa Takibi

Tüm kasalarınızdaki para giriş çıkışlarını sistemden kontrol edebilirsiniz.

Paraşüt Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyon
Paraşüt İle Gelir Gider Takibi

Banka Takibi ve Entegrasyonu

Çok sayıda banka ile işbirliği yaparak rakiplerine fark atan Paraşüt ile tüm banka işlemleriniz otomatik olarak programa aktarılır. Banka hareketleri doğrultusunda hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Banka hesaplarındaki tüm hareketlerinizi tek ekranda görüntüleyebilir, dilediğiniz an güncel ya da geçmişe yönelik hareketleri kontrol edebilirsiniz.

Paraşüt İle Cari Hesap Takibi

Müşteri/Tedarikçi Takibi ve Yönetimi

Online ön muhasebe programı Bizim Hesap’ın cari hesap takip programı sayesinde müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. İstediğiniz an ve istediğiniz yerden bakiyesi olan müşteri ve tedarikçi bilgilerini listeleyebilirsiniz. Müşteri ve tedarikçi özelinde bakiye kontrolü yapabilirsiniz.

Otomatik Güncelleme

Paraşüt Ön Muhasebe Programı’nı kullanıyorsanız; e-faturanızı oluşturduğunuz anda cari hesabınız otomatik olarak güncellenir. Her işlem için ayrı bir güncelleme yapmanıza gerek kalmaz.

Otomatik Hatırlatmalar

Bizim Hesap, zamanı gelen tahsilat ve ödemeleriniz için otomatik hatırlatma yapar. Dilerseniz program üzerinden vadesi yaklaşan tahsilatlarınız için müşteri ve tedarikçinize hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz.

Online, Hızlı Mutabakat

Müşteri ve tedarikçinize tek tıkla mutabakat mektubu gönderebilirsiniz.

Çek, Senet ve Nakit Girişi

Cari hesaplarınıza ödeme ve tahsilatlarınızı nakit, çek ve senet seçenekleriyle kaydedebilirsiniz.

Online E-Tahsilat Entegrasyonu

Online Ön Muhasebe Raporlama Programı

Paraşüt Muhasebe Programı Avantajları

Paraşüt Muhasebe Programı’nın ücretsiz bir çok avantajlı özelliği vardır. Kargo, sanal pos, e-fatura, e ticaret, sınırsız kullanıcı ve diğer avantajları Bizim Hesap’ı tercih edilir yapıyor.

Ücretsiz Kargo Entegrasyonu

Ücretsiz Sanal Pos

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Sınırsız Kullanıcı Özelliği

Paraşüt hakkında daha fazla bilgi sitesinden bulabilirsiniz: Paraşüt

AkınSoft Muhasebe Programı ve E Fatura/E Ticaret Entegrasyonu
Propars E Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonu ve Ürün Yüklemesi
Sepet
Close Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler
Hemen Bizi Arayın