Dijital Pazarlama Ajansı · Adapte Dijital 1

Dijital Pazarlama Ajansı · Adapte Dijital

Dijital pazarlama ajansı nedir, neler yapar ve buna ihtiyacınız var mı gibi soruların cevapları bu yazımızda. Dijital pazarlama arama motoru, sosyal medya, içerik pazarlaması, ücretli medya gibi tüm kanalları kapsayan genel bir çalışmadır.

Kısacası internet ile ulaşabileceğiniz tüm alanlarda satış stratejileri geliştirerek yüzünü, potansiyel müşterilere dönmek diyebiliriz. Daha fazla kitleye, müşteriye ulaşarak iletişim kurabilmeniz için kararlı bir yol denebilir.

Adapte Dijital, bir Dijital Pazarlama Ajansıdır. Web sitenizin kurulumu ile başlayan işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan ya da potansiyel müşterilerinizin bulunduğu tüm alanlara ulaşım sağlamanız için çalışır.

Ürün veya hizmet satış tercihiniz ne olursa olsun mutlaka önemli stratejiler için bir profesyonele ihtiyacınız olacaktır.

Dijital pazarlamada öne çıkan maddeler şunlardır:

💻 Madde 1: Tanım ve Amaç

 • Dijital pazarlama ajansı, dijital ortamlarda ürün veya hizmetlerin pazarlanmasını amaçlayan bir şirket veya kuruluştur.
 • Amaçları arasında: müşteri hizmetlerinin yükseltilmesi, marka farkındalığının artırılması, satışların ve müşteri sadakatini arttırılması bulunur.

📈 Madde 2: Hizmetler

 • Dijital pazarlama ajansı, birçok farklı hizmet sunabilir, ancak bazı yaygın hizmetler şunlardır:
  • Web tasarımı ve geliştirme
  • Sosyal medya pazarlama
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO)
  • E-posta pazarlama
  • İçerik pazarlama
  • Google AdWords veya diğer reklam ağlarındaki reklamlar
  • Veri analitik ve raporlama

💼 Madde 3: Ekip

 • Dijital pazarlama ajansı, birçok farklı departman ve uzmanlık alanındaki çalışanlardan oluşabilir.
  • Proje yöneticisi
  • Web tasarımcısı veya geliştiricisi
  • İçerik yaratıcısı veya editörü
  • Sosyal medya yöneticisi
  • SEO uzmanı
  • Reklam yöneticisi
  • Veri analisti ve raporlayıcı

💰 Madde 4: Maliyetler

 • Dijital pazarlama ajansının maliyetleri, hizmetlerinin niteliğine, ekibin büyüklüğüne ve projenin zorluk seviyesine göre değişebilir.
 • Bazı ajanslar, saat başına maliyet veya proje bazında fiyatlandırma yapabilir.
 • Önemli olan, maliyetlerin ajansın sunabileceği değere ve sonuçlarına göre değerlendirilmesidir.

📊 Madde 5: Ölçüm ve Raporlama

 • Dijital pazarlama ajansı, projenin başarısını ve sonuçlarını ölçmek ve raporlamak için birçok farklı araç ve teknik kullanabilir.

Dijital Pazarlama Neden Önemlidir?

Pazarlama yönteminde bir sınır olmadan sonuçlar ölçerek yeniden stratejiler belirlemeniz kolaydır. Medya araçları ile dağıtma, platformlara göre uygulamalar ile işletmenizi yeni kitlelere ulaştırmak istediğiniz stratejilere taşıyacaktır.

Bir dijital pazarlama ajansı ise bu çalışmaların hepsini gerçekleştiren, ölçen ve yeni fikirlerle işinizi geliştirmeye yardımcı olan bir profesyonellerdir. İşiniz için fikir ve önerilerle her zaman sizi destekler ve atacağınız adımların sizin için yararlı olmasına odaklanır.

Pazarlamayı iyi bilen bir dijital çözüm ortağı bütçenize uygun gelişmeler elde etmenize ve performansınızı belli hızlarla ilerletmenize yardımcı olur.

Google Ads danışmanlığı, şirketinizin Google Ads kampanyalarının daha etkili hale getirilmesini ve daha yüksek ROI (yatırım getirisi) elde etmenizi sağlayabilir. Bu, şirketinizin ürün veya hizmetlerinin daha geniş bir kitleye ulaşmasını ve potansiyel müşterilerinizle daha etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Ayrıca, Google Ads danışmanlığı, şirketinizin online pazarlamacılık bütçesini daha etkili kullanmasına da yardımcı olabilir.

Dijital Pazarlama Ajansı · Adapte Dijital 2

Dijital pazarlama, günümüz dünyasında önemlidir çünkü:

➡️ Madde 1: Büyüyen Dijital Ortam

 • Dijital ortam, gün geçtikçe daha fazla insan tarafından kullanılıyor ve bu da dijital pazarlama için daha fazla fırsat yaratıyor.

➡️ Madde 2: Hedef Kitle Erişimi

 • Dijital pazarlama, hedef kitlenize doğru ve etkili bir şekilde ulaşmanıza olanak tanır. Örneğin, sosyal medya pazarlama ile belirli bir yaş aralığındaki insanları hedefleyebilirsiniz.

➡️ Madde 3: Verimli ve Etkili

 • Dijital pazarlama, verimli ve etkili bir şekilde yapıldığında, belirli bir bütçe ile daha fazla müşteriye ulaşmanıza ve satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olabilir.

➡️ Madde 4: Analitik ve Ölçülebilir

 • Dijital pazarlama, kampanyalarınızın etkililiğini ve sonuçlarını ölçmek için birçok farklı araç ve teknik sunar. Bu, size daha doğru ve verimli kararlar vermenize yardımcı olur.

➡️ Madde 5: Sürekli Gelişme ve Adaptasyon

 • Dijital pazarlama, sürekli olarak gelişen ve değişen teknolojilere ve trendlere uyum sağlamanıza olanak tanır. Bu, rakiplerinizle rekabet edebilmenizi ve müşterilerinizin beklentilerini karşılayabilmenizi kolaylaştırır.

Dijital Pazarlama Ajansının Hizmetleri Nelerdir?

Adapte Dijital sizin web sitenizin kurulumundan başlayarak tüm işlemlerinizi işinize uygun şekilde gerçekleştirir. Hazır olan web sitenizin internet üzerindeki tüm kanallardan müşterilerinize ulaşmasını sağlamak için bir strateji belirler ve dijital pazarlamanızı başlatır. Dijital pazarlama danışmanlığı, işletmeler ve markalar için çeşitli dijital pazarlama stratejileri ve tekniklerini kullanarak, online kanallar aracılığıyla hedef kitleye ulaşmalarına ve satışlarını artırmalarına yardımcı olur.

Dijital pazarlama hizmetleri içinde;

 • Display Reklamcılık,
 • Arama Motoru (SEO),
 • İçerik pazarlaması,
 • E-posta pazarlaması,
 • Sosyal medya yönetimi,
 • Google Ads,
 • Facebook Ads,
 • Kulaktan kulağa / ağızdan ağıza pazarlama bulunmaktadır.

Bütçenize ve işinize uygun bir strateji ile ihtiyacınız olanları belirler, aylık raporlamalar ile ilerlenecek yolun daha net görülmesini sağlar.

Bir web siteniz var mı? Eğer yoksa web sitenizi tasarlamak ve kurmakla işe başlayabiliriz, aklınızdaki fikri bizimle paylaşın. Böylelikle size nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda yardımcı olalım.

Bir web siteniz var ve daha fazla müşteriye mi ulaşmak istiyorsunuz, bizimle hemen iletişime geçin. İşinizi, isteklerinizi anlattıktan sonra sizin için hangisi daha doğru olur ve nasıl ilerlemeliyiz karar verelim.

Dijital Pazarlama Ajansı · Adapte Dijital 3
Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Ajansına İhtiyacım Var Mı?

Dijital pazarlama hizmetinde internet üzerinde neleri kullanmalısınız, maliyetleriniz nasıl hesaplanmalı, bütçenizin yönetimi nasıl olmalı gibi sorulara yanıt verebilecek profesyoneller sizi maliyetten kurtarır. Dijital pazarlama ajansı tanıtımı için yazdığımız en iyi dijital pazarlama ajansı yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlerleyeceğiniz yolun sizin için en minimum maliyetlerde ve doğru olması için bir profesyonele mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Trafiğinizi arttıracak, dönüşümler (satış, telefon, talep toplama vs.) elde edeceğiniz bir pazarlama daha doğru olacaktır.

Dijital pazarlama, geleneksel pazarlamadaki basım hataları kabul etmek zorunda olmadan kolayca değişimlerle ilerleyebilmenizi sağlar. Dijital pazarlama danışmanı için dijital pazarlama danışmanlığı paketimizi inceleyebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Ajansı · Adapte Dijital 4

Bu, tamamen sizin işletmenizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine bağlıdır. Ancak, aşağıdaki durumlarda dijital pazarlama ajansına ihtiyacınız olabilir:

🤔 Madde 1: Dijital Pazarlama Bilginiz Eksik

 • Eğer dijital pazarlama ile ilgili bilginiz ve tecrübeniz yetersizse, bir ajans size yardımcı olabilir.

💼 Madde 2: Zaman veya Ekip Eksikliği

 • Eğer dijital pazarlama kampanyalarını yürütmek için yeterli zamanınız veya ekibiniz yoksa, bir ajans size yardımcı olabilir.

💻 Madde 3: Yüksek Performans Bekliyorsunuz

 • Eğer dijital pazarlama kampanyalarınızın yüksek performans göstermesini bekliyorsanız ve bunu yapmak için uzmanlık ve tecrübeye ihtiyacınız varsa, bir ajans size yardımcı olabilir.

📈 Madde 4: Yeni Pazarlara Girmeyi Planlıyorsunuz

 • Eğer yeni pazarlara girmek veya var olan pazarlarınızı genişletmek istiyorsanız, bir ajans size yol gösterici ve uygulayıcı olabilir.

💰 Madde 5: Bütçeniz Sınırlı

 • Eğer dijital pazarlama kampanyalarının yürütülmesi için yeterli bütçeniz yoksa veya daha verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, bir ajans size yardımcı olabilir.

Adapte Dijital, Dijital Pazarlama Ajansı

Adapte Dijital, güvenilir, işinde uzman ve çok iyi dönüşler sağlayan bir dijital pazarlama ajansıdır. İşindeki uzmanlık ve tecrübesi sayesinde, müşterilerine etkili ve verimli dijital pazarlama hizmetleri sunar. Ayrıca, müşteri memnuniyetini öncelikli tutan ve her zaman müşteri beklentilerini karşılamaya çalışan bir anlayışa sahiptir. Bu, Adapte Dijital’in müşterilerine güvenilir ve işinde uzman bir dijital pazarlama deneyimi sunmasını sağlar.

Adapte Dijital internet üzerindeki çoğu işlemlerinizde dijital çözüm ortağınız. İşiniz veya hizmetiniz ne olursa olsun; kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi kurulumunda, tasarımında, içeriklerinin üretilmesinde ve daha birçok noktasında işe başlamanız için doğru seçimdir. Dijital Pazarlama Ajansı yazımız size daha çok bilgi verebilir.

Kurulan internet sitenizin müşterileri veya ihtiyacı olanlarla ulaşması içinse tüm SEO, SEM Google ve Facebook ADS, Sosyal Medya kanallarını kullanılır.

Adapte Dijital, dijital dönüşüm ve performans odaklı dijital pazarlama ajansıdır. Doğru, dürüst ve daima üretken anlayışı ile işinizi en iyi şekilde geliştirmek için atacağınız adımları belirler. Maliyetten kurtaran doğru çözümlerle tanışmak ve ilerlemek için Adapte Dijital.

Dijital Pazarlama Ajansı · Adapte Dijital 5

Dijital Pazarlama Ajansı Paketleri · Diji Paketleri

Aklınızda dijital pazarlamaya başlamak varsa Adapte Dijital ihtiyaçlarınıza uygun tüm dijital pazarlama işlemlerinin olduğu paketleri sizin için hazırladı.

Paketlerimizin içerisinde dijital pazarlamanın tüm araçları, sosyal medya, organik medya, ücretli medya ve ihtiyacınız olabilecek birçok şey bulunuyor. İşinizi en iyi şekilde geliştirecek olanı seçmeniz için yardımcı olalım.

Diji Paketleri bütçenize ve hızınıza uygun şekilde düşünüldü. Türkiye’de bir ilk olan bu paketlerden işinize uygun olanı seçin, başlayalım.

Diji paketlerimizi incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz. Yok sizinle telefonda görüşelim anlatmak istiyorum derseniz buradan bizi hızlıca arayabilirsiniz.

Dijital dünyanın günden güne gelişmesi işinizi uçsuz bucaksız ilerletebileceğiniz anlamına geliyor. Sizde doğru bir çözüm ortağı ile güvenilir adımlar atabilirsiniz.

Kurucumuz Gürbüz Özdem’in Youtube kanalından web üzerine videoları izleyebilirsiniz.
İşinize Değer Katan Adapte Dijital Hizmeti
Dijital Reklam Danışmanlığı · Dijital Pazarlama Hizmeti
Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler
Hemen Bizi Arayın