Adapte Dijital

İşinize Değer Katan Adapte Dijital Hizmeti

Adapte Dijital işinize ya da işletmenize zamanın kapısını açıyor. Her şeyin dijital dünyaya taşındı, fiziksel yapılan market alışverişlerin bile web sitelerinden hızlıca hallediliyor.

Sizin satış yaptığınız, iş ortağınız ya da hedefinizdeki kitleler artık internette. Peki ya siz?

Firmanız markanın tanıtımı, işletmelerse satış ve sunum olanaklarını daha geniş kitlelere yayabilmek için iyi bir web sitesi ya da e-ticaret sitesine ihtiyacı var.

Tasarım, araştırma, özgün içerikler, mobil ve masaüstü tasarımlar ve birçok detay. Kafanız bunlarla karışmasın, işinizi büyütmek isteyin ve bizi arayın.

Firmanızın tanıtımı ve prestiji için bir web sitesi istiyorsanız, Adapte Dijital onu da sizin için kolaylaştırdı. Web sitesinde olması gerekenleri biliyoruz, uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizle işinizin hacmi, istediğiniz dönüşüme uygun şekilde web sitelerini paketlendirdik.

İşletmenizin geleneksel ticaretten, dijitale yani e-ticarete geçişi nasıl olmalı, ilk adımlar nasıl atılmalı ve daha fazlası için bir profesyonele ihtiyacınız var. Yeni bir kapıyı aralarken gelecek ışığın size iyi hissettirmesi için elimizden geleni en iyi şekilde yapıyoruz.

Web sitesi ya da bir e-ticaret sitesi kurdurdunuz sonrasında ne oluyor diye düşünmeyin. Hedef kitlenizin internet üzerinde sizi bulabilmesi için “dijital pazarlama” çalışmalarını da biz sizin için gerçekleştiriyoruz.

Pazarlama, dağıtım ve ilerlemelerle sizin için yeni stratejiler buluyoruz. İşinizin gelişmesi, ilerlemesi için dijitalde yapılacak çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Adapte Dijital Ne İş Yapar?

Adapte Dijital 2015’ten bu yana tecrübesini katlayarak ilerliyor. Gelişme, ilerleme ve daima özverili çalışmalarıyla işlerinizi dinliyor. Araştırmalar yapıyor ve sizin için uygun olanı belirliyor.

Birlikte atacağınız adımın hesabını yaparak ilerleyen ve işinizi yapmak değil geliştirmek için çalışarak daima ilerlemesinizi sağlıyor.

Dijital dünyada dürüst bir çözüm ortağı için bizi arayabilirsiniz. Aklınıza takılanlar ve daha çok merak ettikleriniz içinse mail atabilirsiniz.

Okumayı seviyorum devam edeyim diyenleriniz varsa bu yazımıza da göz atabilirler.

Dijitale Geçiş Dönemi

İşinize Değer Katan Adapte Dijital Hizmeti 1
Dijitale Geçiş Süreci

Dijitalleşme kısacası internet kullanımıdır. İnternet kullanımının günden güne fazlalaşması, telefon yaşının en az 10’a inmesi ve büyüklerimizin bile sosyal medya hesaplarının çoğaldı. Dedelerimize, babalarımıza İnstagram’a nasıl gireceğini, Facebook’ta nasıl canlı yayın açacağını öğretir olduk.

Küçük kardeşlerimiz bilmediklerini annesinden ve babasından önce Google’a sorar, sonra da bizlere anlatır oldu. Sizce kitleniz nerede?

Araştırmalar, yoğun işlemlerin hepsi kağıtlara ve yollara çıkmaktansa internetten kısaca hallediliyor artık. Sizi arayan ya da aramasını istediğiniz insanların bulması için adım atmalısınız. İnternet hakkında uzun ve detaylı bilgi istiyorsanız, akademik ilerlemeler için tıklayabilirsiniz.

Mesela en küçük örneği Google Benim İşletmem, biri sizi arama motorunda aradığında konumunuza, telefonunuza ulaşabilsin diye Google haritalara yer ekliyorsunuz.

Google’da kendinize açtığınız bu işletmeyi bir domain satın alarak bir ev haline getirin. İşiniz, kitleniz ne olursa olsun dijitali göz ardı etmemelisiniz.

Adapte Dijital çalışanları bu gelişen dünyayı adım adım takip ediyor. Kullanıcı davranışları, iş araştırmaları ve sizleri dinliyor. Dijitalleşme sürecinde bir çözüm ortağına ihtiyaç duyacağınızı biliyoruz. Tüm işlemlerinizi işinizi geliştirmek ve daha iyisi için yapıyoruz.

İşinize Değer Katan Adapte Dijital Hizmeti 2
Web Sitesi Kurulumu

Adapte Dijital Web Sitesi Kurulumu

Web Sitesi kurulumu, web sitesi fiyatları ve web sitecisi gibi birçok farklı aramada karşınıza çıkabilecek doğru çözüm ortağı Adapte Dijital. İşinizi ya da aklınızdakini anlattığınızda ihtiyacınız olana uygun paketlerle sizin için adım adım ilerleriz.

İşletmenizin ya da firmanızın hitap ettiği kitleyi araştırır, işinizin ihtiyacı olanları belirler ve ona uygun tasarımlarla ilerleriz.

Müşterilerinizin sizi bulması ya da daha geniş alanlara yayılmanız için tüm dijital pazarlamanızı kurarız. Web sitesi sizin dijital dünyadaki yeriniz olur, pazarlamanızı da dijital ortağınız olarak ilerletiriz.

Adapte Dijital & Web Sitesi Paketleri

Web sitesinin belli adımları var. Her web sitesinde olması gerekenler, ihtiyaçlarınız ve dönüşüm isteğinize uygun planlamalarla en uygun şekilde yerinizi alabilirsiniz. Dönüşüm derken bahsettiğimiz talep toplama, satış, arama, mail alma gibi müşterilerinizden size gelecek geri bildirimlerdir.

Web sitesi için bütçenize ve dönüşüme uygun ayarladığımız paketleri buradan inceleyebilirsiniz.

Bunu hem organik olarak hem de ücretli medya ile gerçekleştirmek tüm dijital pazarlamanızı kurmak ve medya araçlarını doğru şekilde kullanmak bizim işimiz. İşinizin kelimelerinin hacmi doğru bir pazarlama ve dahası için bizi arayın.

Adapte Dijital & E-Ticaret Sitesi

Geleneksel ticaret sizin için artık yeterli olmayabilir. Yukarı da bahsettiğimiz gibi internet kullanımı günden güne genişliyor. Pandeminin de etkisiyle alışverişler internet üzerinden yapılmaya başlandı. Kitleniz bu tarafa yoğunlaşırken, sizin de gelme vaktiniz demektir.

Firmanızın hizmet veya ürünü ne olursa olsun, internet üzerinden kullanıcılarıyla buluşur. Bütçenize ve istediğiniz dönüşüm hızına uygun paketleri adapte dijital sizin için hazırladı.

İstedikleriniz merak ettikleriniz ve aklınızdakiler için bizi arayarak fikrinizi paylaşabilirsiniz. Ben yüz yüze konuşmak istiyorum derseniz toplantı için bize mail atabilirsiniz.

Adapte Dijital & E-Ticaret Sitesi Paketleri

Doğru işleyen bir e-ticaret sistemi kurulumu, tasarımı ve ürünlerinizin girişleri gibi tüm ana maddeleri kapsayan dönüşüm ve bütçenize göre ayarlanmış paketlerimiz var.

Siz aklınızdakini paylaştıktan sonra Adapte Dijital size uygun olanı seçer ve sunar. Çalışmalarımızın bütününü bir arada yürüteceğimiz bu paketin içerisinde müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi daima içeri alabileceğiniz dijital pazarlama çalışmaları da bulunuyor.

E-ticaret sitesi sistemi sizin için bir ev olurken pazarlama ile komşularınızın kapısını çalıyor ve satış sağlıyorsunuz. E-Ticaret sitesi paketlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Adapte Dijital & Dijital Pazarlama

Asıl konumuz ve dijitalin en önemli noktası burası. Adapte Dijital bir web sitesi, dijital pazarlama ve medya ajansı, işimizi en kısa şekilde size böyle özetleyebiliriz.

İşinizi anlatan bir e-ticaret sitesi ya da web sitesinden sonra onu farklı kanallarla müşterilerinize servis etmelisiniz.

Dijital pazarlamanın birçok uzun kolu var; ücretli medya yani Google Ads, Facebook Ads, Organik Medya SEO, Sosyal Medya Platformları ve aklınıza gelen daha birçok şey. Dijital pazarlama uzmanları ile doğru ilerlemeler elde edebilirsiniz. Bunun için bizi aramalısınız.

Adapte Dijital & Dijital Pazarlama Paketleri

İstediğiniz dönüşümler nelerdir, belli bir bütçeniz var mı gibi soruların cevabını bilmiyor olabilirsiniz. Çok önceden yaptırdığınız bir web sitesiniz olabilir iyileştirmeler ve dijitale hazır hale getirdikten sonra beklediğiniz dönüşümü elde edeceğiniz hale getirmek bizim işimiz.

Dijital pazarlama paketlerimize göz atmak ve daha fazla bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Potansiyel müşterilerinizi sadık müşterileriniz yapmak pazarlama ile mümkün. İlk defa firmanızı arayan ya da dükkanınıza giren birine ilgili ve doğru bir pazarlama yaparsanız aynı hizmet için mutlaka size gelecektir.

Bunu internet üzerinden yapabilmek de dijital pazarlama ile mümkün.

Ücretli Medya
Ücretli Medya

Ücretli Medya Nedir?

Ücretli medya işletmenizin ve firmanızın bilinirliği için yapılan reklam ve pazarlama çalışmalarıdır. Google Ads, Facebook Ads gibi kanallardan belirli bütçeler ile pazarlamanızın yapılmasıdır.

Ücretli medya yani Google ve Facebook Ads hakkında detaylı bilgi için şu yazımızı da okuyabilirsiniz. Yok ben paketlerden incelesem yeterli diyorsanız buraya tıklayınız.

Organik Medya Nedir?

SEO dediğimiz arama motoru pazarlaması organik yani ücretsiz olarak yapılan ve reklamların altındaki aramalarda sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlayan pazarlamadır.

Dijital Pazarlama Hizmeti Paketleri • Adapte Dijital
Dijital Pazarlama Ajansı · Adapte Dijital
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.